PDA

View Full Version : سوال: می خوام تو متد Login1_LoggedIn دوباره visible = true بشه

Hope22
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 21:10 عصر
سلام دوستان
من تو برنامم یه HyperLink دارم که Visible = false براش گذاشتم و حالا می خوام تو متد
Login1_LoggedIn دوباره visible = true بشه
ولی وقتی user با موفقیت login می شه باز هم false هست
اینم متد :

protected void Login1_LoggedIn(object sender, EventArgs e)
{
string username = Membership.GetUser(Login1.UserName).ToString();
if (username == "admin")
{
ManagerLogin.Visible = true;
}
}

aryaman
جمعه 25 مرداد 1387, 01:04 صبح
منظورت اینه که میخوای وقتی با admin لوگین میشی یه لینک بهت نشون بده که تو رو به صفحه مدیریت ببره.اگه میخوای اینکارو بکنی باید تو همون login view یه قسمت داره(مثلث کوچک روی login view) که مربوط به role میشه.role admin رو بهش اضافه میکنی بعد تو قسمت login view role[admin] لینکت رو قرار میدی.یکم تلاش کنی موفق میشی

Hope22
جمعه 25 مرداد 1387, 01:43 صبح
سلام مرسی
میشه در مورد

بعد تو قسمت login view role[admin] لینکت رو قرار میدی
توضیح بیشتری بدی؟

aryaman
جمعه 25 مرداد 1387, 02:25 صبح
ببین دوست من.یه مثلث کوچیک بالای login view هست.اونو میزنی بعد یه کادر میاد اونجا edit rolegroup رو کلیک میکنی.تو پنجره باز شده یه roleجدید تعریف میکنی مثلا admin(البته اینrole با همین نامadmin باید قبلا ساخته شده باشه میدونی که چی میگم)حالا پنجره رو میبندی دوباره روی اون مثلث کلیک میکنی از کادر views تو همین پنجره گزینه rolegroup[0]admin رو انتخاب میکنی و تو این قسمت میتونی لینک خودت رو بزاری.گرفتی داداش

milade
جمعه 25 مرداد 1387, 08:07 صبح
اقا چه کاریه در صفحه ای که لینکه در متد load چک کن ببین که ایا نام کاربریش admin هست یا نه اگه بود نشون بده اگه نه نده
بای

Hope22
جمعه 25 مرداد 1387, 11:38 صبح
اقا چه کاریه در صفحه ای که لینکه در متد load چک کن ببین که ایا نام کاربریش admin هست یا نه اگه بود نشون بده اگه نه نده
بای

مهندس تو متد load که
Membership.GetUser(Login1.UserName).ToString
null بر می گردونه

aryaman
جمعه 25 مرداد 1387, 18:21 عصر
نه خیر.این روشی که گفتم بهترین روشه.با این کار تمام user های که role admin دارن میتونن از اون لینکی که شما میخواید استفاده کنن.

milade
شنبه 26 مرداد 1387, 07:00 صبح
مهندس تو متد load که ...
شما نمی تونید کد بنویسید به من چه ... (اره عصبانی ام)
در ضمن اقایان hope22 و aryaman وقتی که چیزی نمی دونید بگید » می شه راهنمایی کنید(هه هه هه)
اینم کدش که من می گفتم:

Dim x = User.Identity.Name
If x = "admin" Then
'فعال
Else
'غیر فعال
End If

حالا دیدید اقـــــــــــــــــــــــ ــــــایون .
بای

aryaman
دوشنبه 28 مرداد 1387, 01:41 صبح
milade
آقای باهوش یه کم توجه کن چی گفتم.با این کار شما فقط میشه یه user از این امکانات استفاده کنه ولی با rolegroup[admin] تمام کاربران admin میتونن از این بخش استفاده کنن.اوکی