PDA

View Full Version : حركت بين فرم ها

yasercomeng
جمعه 25 مرداد 1387, 02:05 صبح
سلام خدمت دوستان.
چه طور مي تونم بين دو فرم تويه برنامه حركت كنم. يعني اگه كاربر رويه فرم اول كليك كرد اين فرم روي صفحه باشه و اگه روي فرم دوم كليك كرد فرم دوم فعال بشه.
در ظمن فرض كنيد كه من با thread ها يه سري كارها رو تو اين فرم ها انجام مي دم.مثلا فرم اول براي نمايش اطلاعات و فرم دوم براي نمايش ساعت سيستم.فقط طريقه فعال كردن اين دو فرم با يه كليك و كار كردن با اون فرم برام مهمه.متشكرم.

اَرژنگ
جمعه 25 مرداد 1387, 02:31 صبح
سلام خدمت دوستان.
چه طور مي تونم بين دو فرم تويه برنامه حركت كنم. يعني اگه كاربر رويه فرم اول كليك كرد اين فرم روي صفحه باشه و اگه روي فرم دوم كليك كرد فرم دوم فعال بشه.
در ظمن فرض كنيد كه من با thread ها يه سري كارها رو تو اين فرم ها انجام مي دم.مثلا فرم اول براي نمايش اطلاعات و فرم دوم براي نمايش ساعت سيستم.فقط طريقه فعال كردن اين دو فرم با يه كليك و كار كردن با اون فرم برام مهمه.متشكرم.

یک مثال از مشکلتان بفرستید که ما بتونیم کمک کنیم، این چیزی نیست که با حرف خالی بشد درستش کرد.

yasercomeng
شنبه 26 مرداد 1387, 01:59 صبح
فكر كنم [سؤال] يه ذره زيادي واضحه. من هيچ ايده اي واسه اين كار ندارم كه بخوام اونو اينجا بذارم وگرنه كه مزاحم وقت اين سايت نمي شدم!!!
سؤال به طور ساده اينه!!!!!:(هموني كه اون بالا هست)

اَرژنگ
شنبه 26 مرداد 1387, 19:39 عصر
فكر كنم [سؤال] يه ذره زيادي واضحه. من هيچ ايده اي واسه اين كار ندارم كه بخوام اونو اينجا بذارم وگرنه كه مزاحم وقت اين سايت نمي شدم!!!
سؤال به طور ساده اينه!!!!!:(هموني كه اون بالا هست)
اگر با یک برنامه ۲ تا فرم را نشان بدید، رویه هرکدام که کلیک بشه فعال میشه. اینکه سوال ذره زيادي واضحه مشکل اصلی نبود ، اینکه بر طبق چیزی که گفتید جواب کاملا واضح است مشکل من بود.
اگر مشکلتان این است که چطوری در برنامه ۲ تا فرم را نشان بدید ، بگید. وگرنه من درک نمیکنم که مشکلتان با کدام قسمت است.

h.jaza
شنبه 26 مرداد 1387, 23:17 عصر
من نمی فهمم.
این که خیلی واضحه.
خوب وقتی شما داخل یه فرم هستی و یه فرم دیگه رو صدا می زنی، دو تا فرم برای شما نشون داده میشه، و وقتی هم که رو هر کدوم کلیک می کنی، اون فعال میشه.
متوجه نمی شم مشکل کجاس.
شاید برای صدا کردن فرم به جای تابع Show از تابع ShowDialog استفاده میکنی که احتمالا نمی تونی بینشون حرکت کنی.
بازم به هر حال نمی دونم مشکلت چی هست؟
توضیح بده یا کدتو بزار.