PDA

View Full Version : مشکل در نحوه چیدمان ایمیل(ارسال ایمیل توسط outlook)

resident
جمعه 25 مرداد 1387, 10:58 صبح
سلام.
من یه برنامه دارم که متن و subject رو می گیره بعد با استفاده از outlook ایمیل رو می فرسته. برای متن ایمیل یک textbox گذاشتم. حالا مشکلم اینه که وقتی ایمیل فرستاده میشه کل متن بصورت چپ چین نمایش داده میشه(طرف گیرنده ایمیل)، لینکها رو درست نشون نمیده و عکسها رو هم نشون نمیده. در حالیکه در اون textbox ای که متن ایمیل قرار می گیره قبل از ارسال همه اینها درست است(در word متن رو تایپ کردم و در textbox ، paste کردم).
میشه درستش کرد؟

کسی میدونه وقتی ما متن رو به اوتلوک میفرستیم، اوتلوک اونو با چه فرمتی دریافت می کنه.
متشکرم.

Navid7h
جمعه 25 مرداد 1387, 14:24 عصر
تا اونجایی که فهمیدیم شما میخواهید یکHTML MAIL بفرستید !
یک روش اینه که به جای Text Box معمولی از یک HTML EDITOR استفاده کنید.

روش دوم اینه که یک Template از متن Html خود درست کنید و با stringbuilder جاهای مورد نظر خودتون رو پر کنید و متن html خودتون رو بفرستید

resident
شنبه 26 مرداد 1387, 08:39 صبح
نوید جان ممنون از اینکه زحمت کشیدی و جواب دادی.

تا اونجایی که فهمیدیم شما میخواهید یکHTML MAIL بفرستید !
یک روش اینه که به جای Text Box معمولی از یک HTML EDITOR استفاده کنید.
اگه این کار رو کنم فقط خودم میتونم باهاش کار کنم بقیه کاربرها چی؟
شما editor ای میشناسی که ظاهرش مثل word باشه و کاربر راحت بتونه باهاش کار کنه و اون کد html مربوطه رو تولید کنه؟

روش دوم اینه که یک Template از متن Html خود درست کنید و با stringbuilder جاهای مورد نظر خودتون رو پر کنید و متن html خودتون رو بفرستید
اگه این کار رو هم بکنیم کاربر محدودیتی نداره؟ منظور شما اینه که مثلا یه قسمتی رو بذاریم برای اینکه متن رو وارد کنه، یک قسمت برای مشخص کردن لینکها، یک قسمت برای مشص کردن عکسها و...

در کل هم ظاهرا html ،outlook پیامها رو دریافت و ارسال می کنه.درسته؟