PDA

View Full Version : برنامه داخل Visual studio اجرا نمیشه اما stand alone اجرا میشه!!!

benyamin_pc
شنبه 26 مرداد 1387, 21:34 عصر
به کد زیر نگاه کنید وقتی داخل visual studio آن را اجرا می کنم Error میده و از برنامه می ره بیرون اما وقتی Stand alone اجراش می کنم هیچ مشکلی نداره به نظرتون مشکل از چیه؟

mehdi.mousavi
شنبه 26 مرداد 1387, 21:54 عصر
به کد زیر نگاه کنید وقتی داخل visual studio آن را اجرا می کنم Error میده و از برنامه می ره بیرون اما وقتی Stand alone اجراش می کنم هیچ مشکلی نداره به نظرتون مشکل از چیه؟

سلام.
این برنامه پر از ایراده:

1. اینطور استفاده کردن از Thread ها درست نیست. منظورم ایجاد کردن Thread و اونو به دست Runtime-System سپردنه. اگر میخواهید اینکارو کنید، از Thread Pool استفاده کنید.

2. دسترسی به کنترلهایی که Handle اشون تو Main Thread ایجاد شده، از طریق یه Worker Thread صحیح نیست و در C# باعث وقوع InvalidOperationException میشه.

3. وقتی ShowDialog رو صدا میزنید، نگاه کنید مقدار بازگشتیش چیه. ممکنه end-user کلید Cancel رو بزنه و Directory ای انتخاب نکنه. در چنین شرایطی نباید از SelectedPath استفاده کنید.

4. اسم گذاری توابع، REALLY SUCKS! واقعا افتضاحه! حتی 20 سال پیش هم اینطور اسم گذاری نمیکردن! g، k، h، w .... آخه اینا اسمن؟؟؟

benyamin_pc
یک شنبه 27 مرداد 1387, 00:12 صبح
آقا مهدی این چیزهایی که شما تو 3و4 گفتین که هیچی چون این که یه برنامه کامل شده نیست که خواسته باشم Exception های اون رو کنترل کنم این رو همین طوری توی کمتر از 30 ثانیه نوشتم که اینجا بذارمش پس توابع هم نام خوبی تو ذهنم نداشتن
اما در مورد مورد 1و2 میشه بیشتر بر مبنای کد گذاشته شده توضیح بدید؟
و اینکه چرا توی محیط برنامه از یه جایی به بعد گیر میکنه اما خارج از محیط بدون مشکل اجرا میشه؟

ضمنا" طریقه اجرای برنامه بدین صورت است که اول دکمه سمت راست کلیک شود و یک دایرکتوری انتخاب شود سپس دکمه سمت چپ کلیک شود

با تشکر

benyamin_pc
دوشنبه 28 مرداد 1387, 04:24 صبح
اگر طریقه استفاده thread را تغییر دهم به شکلی که گفتین همه چیز درست میشه؟اگر میشه لطفا" در رابطه با طریقه پیاده سازی اون روش کمی توضیح بدین

mehdi.mousavi
دوشنبه 28 مرداد 1387, 13:37 عصر
اگر طریقه استفاده thread را تغییر دهم به شکلی که گفتین همه چیز درست میشه؟اگر میشه لطفا" در رابطه با طریقه پیاده سازی اون روش کمی توضیح بدین

سلام.
لطفا روی اینترنت جستجو کنید، مثالهای متعددی پیدا خواهید کرد. به این مقاله (http://www.dreamincode.net/forums/showtopic35616.htm)مراجعه کنید، میتونه شروعی در مورد Cross Thread Communication باشه.

benyamin_pc
سه شنبه 29 مرداد 1387, 13:18 عصر
میشه کد را به نجوی که باید تغییر بدین که دیگه تو visual studio error نده؟
می خواستم نسبت به کدی که گذاشتم کمی توضیح بدین

mehdi.mousavi
سه شنبه 29 مرداد 1387, 15:20 عصر
میشه کد را به نجوی که باید تغییر بدین که دیگه تو visual studio error نده؟ می خواستم نسبت به کدی که گذاشتم کمی توضیح بدین

سلام.
مشخصه که مقاله ای که گذاشتم رو نخوندین... متاسفانه من نمیتونم چنین کاری براتون انجام بدم و فکر میکنم اگر دیگران هم اینکارو نکنن، بهتون لطف کردن. چون اونوقت مجبور میشید چند تا مقاله در این زمینه بخونید و از سردرگمی نجات پیدا کنید.