PDA

View Full Version : خبر: برنامه های مقیم در حافظه

Ninja4Virus
یک شنبه 27 مرداد 1387, 01:24 صبح
یک نمونه از برنامه های مقیم در حافظه
نمایش ساعت

p_tprkaman
پنج شنبه 30 آبان 1387, 14:55 عصر
salam
لطفا در مورد مقیم کردن برنامه های اسمبلی توضیح بدید من شدیدا نیاز دارم
اگه امکان داره به ادرس ایمیلم ارسال کنید ممنونم

p_tprkaman
پنج شنبه 30 آبان 1387, 15:41 عصر
سلام
من یه برنامه میخوام به این شرح:
یک جمله رو از سمت چپ صفه نمایش وارد کنه وبه حرکت در بیاره و بعد از خروج از سمت راست دوباره از سمت چپ وارد بشه وهمین طور ادامه پیدا کنه تا زمان زدن کلیدf12در ضمن به صورت مقیم در حافظه باشه
لطفا کمک کنید
مرسی

ansar66
پنج شنبه 14 آذر 1387, 05:34 صبح
برنامه نمایش ساعت مقیم در حافظه و نمایش در بالای صفحه سمت چپ و منوی کاربر

sepide1365
شنبه 23 آذر 1387, 11:55 صبح
<P>من يك برنامه مقيم درحافظه مي خوام كه با بوت كردن سيستم بتوانداجراشود مرسي&nbsp;</P>

kaveh5182
چهارشنبه 11 دی 1387, 11:15 صبح
مرسی از راهنمایی

zzzbehnaz
سه شنبه 28 مهر 1388, 09:48 صبح
سلام من می خوام با برنامه های مقیم در حافظه در زبان اسمبلی بیشتر آشنا بشم کمکم کنید

zzzbehnaz
سه شنبه 28 مهر 1388, 09:51 صبح
سلام من می خوام با برنامه های مقیم در حافظه در زبان اسمبلی بیشتر آشنا بشم کمکم کنید
می تونید به آدرس www.b.kazemi23@yahoo.com (http://www.b.kazemi23@yahoo.com) هم بفرستید با تشکر

tdkhakpur
سه شنبه 28 مهر 1388, 15:54 عصر

با دو سه خط توضيح شما نميتوانيد آنطور كه بايد به اين كار مسلط بشيد بهترين راه استفاده از كتاب و راهنماي برنامه نويسي مقيم در حافظه استفاده كنيد.
ولي در حالت كلي شما يك برنامه com را در نظر بگيريد كه يك proc‌داخلش هست اولين قدم براي مقيم سازي آن در حافظه استفاده از وقفه 27h و دادن آدرس proc به dx براي ماندن proc‌در حافظه مي باشد.
و بعد نوبت به استفاده از وقفه يا دستگيره اي كه بتواند اين proc مقيم شده را فعال كند براي اين كار شما بايد آدرس وقفه يا همان دستگيره را با آدرس proc‌ خودتان تعويض كنيد.
ممكن هست برنامه مقيم شده قبلي هم موجود باشد كه از اين دسگيره يا وقفه استفاده كرده باشد به همين خاطر شما بايد داخل proc خودتان دستگيره قبلي را هم call كنيد.
همين.....

vahid_dadaism
یک شنبه 11 بهمن 1388, 12:01 عصر
با سلام.از دوستا كسي هست كه برنامه اسكرين سيور مقيم داشته باشه؟من تو كار ب تابع تايمر 08 و مقيم كردنش مشكل دارم.از دوستان ميشه هر كس كهكمكي از دستش برميد بهم ميل بزنه؟18 بهمن تحويل پرو‍ه دارم.اينم ميل من:vahid_dadaism@yaho.com

rima khorasany
چهارشنبه 23 تیر 1389, 23:43 عصر
با سلام به همه دوستام من یه document اساسی در مورد اینکه برنامه های مقیم در حافظه چیست؟ توضیح کامل به همراه یک مثال می خوام. تو درسش افتادم استادم اینو ازم خواسته تا پاسم بده. plzzzz کمکم کنید khorasany_rima@yahoo.com فقط 3روز فرصت دارم

rima khorasany
چهارشنبه 23 تیر 1389, 23:46 عصر
برنامه ای در مورد پورت ها دارید؟ (اسمبلی)

rima khorasany
پنج شنبه 24 تیر 1389, 21:44 عصر
کسی نیست کمکم کنه؟ :ناراحت:

faeze208
یک شنبه 02 تیر 1398, 00:27 صبح
با سلام، اگر توضیح این و دارید یل یک نمونه اجرایی از برنامه مقیم در حافظه برام به آدرس faeze.esmaeili75@gmail.com بفرستید ممنون میشم