PDA

View Full Version : سوال: استفاده از DataControls برای ورود اطلاعات

Hsimple11
یک شنبه 27 مرداد 1387, 02:12 صبح
با سلام و خسته نباشید.

تعداد زیادی کنترل بر روی فرمم دارم که برای ورود اطلاعات ازشون استفاده میکنم. حالا برنامم بخش جستجو داره و قراره رکورد مورد جستجو Locate بشه. حالا برای اینکه هربار جستجو شد، رکوردها در کنترلها دوباره آورده شده و بشه هرزمان اونا رو Edit کرد، از دیتاکنترلها استفاده کردم.

سوالم اینه که اگه ورود و ثبت اطلاعات با دیتاکنترلها انجام بشه و در مورد جستجو در همان ها فیلدها Locate و فراخونده بشن این مشکلی در دراز مدت ایجاد نمیکنه؟

Hsimple11
یک شنبه 27 مرداد 1387, 18:01 عصر
منظورم ساختار دیتاکنترلهاست. با ورود اطلاعات ازطریق اونا هیچ مشکلی پیدا نمیکنند؟

etedali
یک شنبه 27 مرداد 1387, 18:45 عصر
سلام دوست گرامی.
من برنامه ایی برای خودم نوشتم با دیتا کنترل هم کار کردم مدتی هست باهاش کار می کنم هنوز مشکلی برای پیش نیومده من با یک دیتا کنترل اعمالی از قبیل
Filter- Locate-را خیلی استفاده کردم در فرمم اما مشکلی تا حالا نداشته.

Hsimple11
یک شنبه 27 مرداد 1387, 20:58 عصر
ممنونم دوست خوبم.
اما من بیشتر منظورم در مورد ورود اطلاعات بود. اینکه با همون دیتاکنترلهایی که قراره رکوردها توشون Locate و نمایش داده بشن؛ با همون ها اطلاعات رو به جدول وارد یا ویرایش کنیم. این کار در طولانی مدت مشکلی ایجاد نمیکنه؟

با تشکر...

etedali
یک شنبه 27 مرداد 1387, 22:06 عصر
به نظر من نمیشه چون درسته که با همان دیتا کنترل ورود اطلاعات را انجام میدی اما این کار را شما همزمان که انجام نمیدی و وقتی داده هات زیاد شد مشکلی پیش نمیاد من 6 ماه دارم کار می کنم تا امروز مشکلی ندیدم