PDA

View Full Version : سوال: چرا سرعت کریستال اینقدر کمه ؟؟؟

migrant
دوشنبه 28 مرداد 1387, 14:57 عصر
سلام
من از وبژوال استودیو 2005 و 2008 استفاده می کنم ولی تنها با گزارشگیری آن مشکل دارم و اونم به خاطر سرعت کمه کریستال و کامپوننت crystal viewer است .
آیا این سرعت کم در اجرای آن هیچ راه حلی نداره ؟؟؟؟
من قبلا از quick report در دلفی 7 استفاده می کردم و هیچ مشکلی نداشتم ولی خیلی تعریف کریستال رو شنیدم که متاسفانه با اون تعریف ها هیچ شباهتی نداره . . . . . .
چیکار باید کرد و اگه برنامه دیگه ای برای گزارشگیری سراغ دارید پیشنهاد بدید . . . .

ali_md110
دوشنبه 28 مرداد 1387, 22:11 عصر
سلام همشهری
بستگی داره منابع کریستال رو چگونه به کریستال معرفی کنی اگر داری از یک دیتاست استفاده میکنی میتونی تو فرم لود دیتاست رو مهیا کنی اگر بتونی از unbound filed در کریستال استفاده کنی سرعت بالاتری داره چون به هیچ منبعی متصل نیست و خودتون باید منابع رو بهش وابسته کنی
اگر دقت کنی کریستال برای اولین بار یه کم کنده ولی بار دوم و دفعات بعدی سرعت بالاتری داره

migrant
سه شنبه 29 مرداد 1387, 14:11 عصر
سلام همشهری
بستگی داره منابع کریستال رو چگونه به کریستال معرفی کنی اگر داری از یک دیتاست استفاده میکنی میتونی تو فرم لود دیتاست رو مهیا کنی اگر بتونی از unbound filed در کریستال استفاده کنی سرعت بالاتری داره چون به هیچ منبعی متصل نیست و خودتون باید منابع رو بهش وابسته کنی
اگر دقت کنی کریستال برای اولین بار یه کم کنده ولی بار دوم و دفعات بعدی سرعت بالاتری داره

ممنون از راهنماییتون .
من به صورت پویا دیتا ست رو به ریپورت ارتباط می دهم . فکر کنم منظورتون همین بود . آره مشکل من هم تو همین باره اوله . فقط یه بار crystal viewer اجرا بشه دیگه مشکل حله . . . .
چیکار کنیم واسه همین باره اول ؟؟؟؟؟؟؟
خیلی تو چشم میاد و خیلی راحت گیر می دهند به پروژه و ایراد می گیرند .

esiprogrammer
چهارشنبه 24 مهر 1387, 23:18 عصر
من این مشکل رو با یک کلک مرغابی حل کردم یعنی Crystal رو یک بار بدون اینکه کاربر متوجه بشه لود می کنم مثلا تو یک Thread با این کار مشکل اولین بار حل میشه البته فرم نمایش داده نمی شه