PDA

View Full Version : استفاده از شماره رديف در Data Report

mahmood3d
دوشنبه 28 مرداد 1387, 17:48 عصر
سلام دوستان
من توي يك جدول اسامي چند نفر دانشجو رو دارم و مي خوام از داخل اينها يك تعدادي رو انتخاب و چاپ كنم . تا اينجاش مشكلي ندارم و مشكل من اينه كه مي خوام در كنار اين اسامي شماره رديف بخوره و نمي دونم اين شماره رو چطوري مي تونم اضافه كنم . از دوستان عزيز هركي مي دونه راهنمايي كنه .:قلب:

mahmood3d
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 19:40 عصر
يكي نبود جواب بده ؟

ali_habibi1384
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 06:44 صبح
از i% برای لیبل استفده کنید. در دیتا ریپورت خودش شماره ردیف رو میزنه. برای شماره صفحه هم %p

mahmood3d
یک شنبه 03 شهریور 1387, 21:57 عصر
دوست عزيز من الان به جايي رسيدم كه بايد تو قسمت ديتا ريپورت شماره رديف بزنم ولي وقتي كه %i مي زنم چيزي توي رديف نشون داده نمي شه ولي %p كار مي كنه و شماره صفحه رو نشون مي ده
من الان بايد چي كار كنم ؟

mahmood3d
دوشنبه 04 شهریور 1387, 18:08 عصر
اگه لطف كنين سريعتر به اين تاپيك پاسخ بديد ممنون مي شم .
البته من توي يك كتابي مي خوندم كه %i براي وارد كردن عنوان گزارش استفاده مي شود .
اگه لطف كنين بگين عنوان گزارش رو چطوري مي تونم با %i عنوان گزارش رو وارد كنم .

mpmsoft
دوشنبه 04 شهریور 1387, 21:40 عصر
دوست عزیز به نظر من هرچه زودتر برو با کریستال کار کن

من حتی حاضرم گزارشاتو برات به کریستال تبدیل کنم دیتاریپورت دستتو تو خیلی جاها می بنده

mahmood3d
سه شنبه 05 شهریور 1387, 15:05 عصر
فيلترهايي كه من براي اين برنامه استفاده مي كنم خيلي ابتدايي اند و با ديتا ريپورت به راحتي ايجاد ميشن (البته به جز اين يه دونه گزارش) در ثاني چون من اين برنامه رو توي چند تا كامپيوتر مي نويسم انتقال دادن تمامي اطلاعات برام كمي وقت گيره . براي همين اگه لطف كنين و شماره رديف توي ديتاريپورت رو برام پيدا كنين ممنون مي شم .

ali_habibi1384
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 08:13 صبح
سلام. به این پست مراجعه کنید و با روشی که توضیح دادم مشکلتونو حل کنید . موفق باشید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=119719

mahmood3d
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 15:19 عصر
توي اون لينك درباره شماره رديف چيزي گفته نشده بود .

mahmood3d
شنبه 09 شهریور 1387, 13:11 عصر
بابا يكي نبود جواب درست بده الان من يك هفته است معطل اين شماره رديف هستم .

mahmood3d
دوشنبه 11 شهریور 1387, 12:57 عصر
از دوستان عزيز كسي بلد نبود ؟

ali_habibi1384
سه شنبه 12 شهریور 1387, 04:45 صبح
توي اون لينك درباره شماره رديف چيزي گفته نشده بود .
کمی از خودتون خلاقیت به خرج بدید! کی به مغزتون فشار بیارید و همیشه لقمه رو آماده نخورید! توی پستی که به شما معرفی کردم درباره تغییر محتویات درون گزارش مخصوصا لیبل توضیح داده شده. به عنوان مثال شما میتونی در هر ردیف یه لیبل بزاری که توی گزارشت اونا رو تغییر بدی و شکل شماره ردیف در بیاری.
فهمیدن این موضوع سخت بود؟!

میلاد علوی
سه شنبه 12 شهریور 1387, 17:07 عصر
آقا من کریستال ریپورت مورد نظرم رو ساختم ولی نمی دونم چه طوری تو برنامه ام از اون استفاده کنم