PDA

View Full Version : سوال: ساخت تلفن گویا

vahid_d_0101
دوشنبه 28 مرداد 1387, 22:44 عصر
با سلام و تشکر :
ببخشید من کل این سایتو زیرورو کردم ولی هیچ سورس یا کد یا حتی تکه کوچیک برنامه ای که برای ساخت تلفن گویا باشه و تو وی بی درست شده باشه ندیدم.
بحث در این مورد زیاد بود ولی به هیچ نتیچه کلی نرسیده بودند
سورس زیاد بود ولی هیچ کدوم برای وی بی نبود بلکه برای دلفی بود جالب این جا بود که تو تاپیک وی بی سورس های دلفی گذاشته بودند :متعجب:
خوب حالا من میخوام یه تلفن گویا درست کنم از قدم اول شروع میکینم ابزاری که برای این کار نیاز داریم چیه و درضمن اون فایل های ocx رو تو همین تاپیک اپ کنید اخه تو تاپیک های دیگه به جاهای دیگه لینک کرده بودند که کار نمیکرد

sohrab o
دوشنبه 28 مرداد 1387, 23:01 عصر
از KDTELE استفاده کنید
تو همین سایت هم بارها معرفی شده و سورس گذاشته شده

vahid_d_0101
دوشنبه 28 مرداد 1387, 23:08 عصر
خوب شما سرچ کنید ببینید میتونید این KDTELE رو پیدا کنید من این فایلو تو سرچ هام پیدا کردم ولی هیچ کجا برای دانلود نگذاشته بودند و سورس با حالی براش پیدا نکردم
شاید من بد جستجو کردم

RealDream
دوشنبه 28 مرداد 1387, 23:58 عصر
دوست من شما مي تونيد توي وب منابع زيادي رو براي كامپوننت فوق پيدا كنيد . شما به يه مودم نياز داريد كه صوت رو پشتيباني كنه . يعني فقط ديتا نباشه . خود كامپوننت به شما اجازه ميده تن كليد هاي زده شده رو تشخيص بدين و نهايتا با اين تشخيص بايد كد هاي مربوطه رو بنويسيد . فكر نكنم دردسر زيادي داشته باشه . هر چند من توصيه مي كنم دنبال سرويس هاي ارزش افزوده مثل پيام كوتاه برين كه با سرعت بالاتر و هزينه كمتر امكان انجام بيشتر كارهاي مربوط به همين تلفن گويا رو انجام ميده .

در هر صورت موفق باشيد

vahid_d_0101
سه شنبه 29 مرداد 1387, 22:38 عصر
من میتونم این کارارو با اس ام اس انجام بدم هیچ کاری نداره ولی دلم میخواد کمی هم با خط معمولی کار کنم و تلفن گویا بسازم
هر کی كامپوننت فوق را داره لطف کنه اینجا بزاره تا همه ازش استفاده کنن

ali_habibi1384
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 16:33 عصر
کامپوننت kdtele با کرکش. ولی چیزی از آموزشش ندارم واستون بذارم عذر می خوام . دوستان دیگه اگه دارن بزارن تا این تاپیک برای ساخت تلفن گویا برای اولین بار به نتیجه برسه.

vahid_d_0101
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 18:29 عصر
دستتون درد نکنه بازم من خودم ببینم میتونم برنامه ای بنویسم اگر نوشتم همین جا میزارم تا همه استفاده کنن
اگر کسی سورسی در این مورد داره بزاره

vahid_d_0101
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 15:45 عصر
چرا هیچ وقت این بحث تا نتیجه گیری کلی ادامه پیدا نمیکنه من هر تاپیکی که دیدم وسط راه نیمه کاره ولش کردن حالا بیایید برای اولین بار به یه نتیجه برسیم

vahid_d_0101
شنبه 02 شهریور 1387, 15:38 عصر
چرا کسی جواب نمیده بابا من این سورسو میخوام

noorsoft
یک شنبه 03 شهریور 1387, 16:52 عصر
مشکل همین جاست اینجور تاپیکها اگه قرار باشه به نتیجه برسن همه باید کمک کنند مطلب جمع کنند در اختیار همدیگه بزارن تا به جواب مناسب برسن

ولی اکثر ما فقط سورس میخایم

تو همین انجمن یک تاپیک وجود داره که با یک سورس کامل هست آقا مهدی زحمتشو کشیده بود
با Tapi بود من هم تستش کرده قشنگ کار میکرد

ولی توضیحات نداره باید خودتون از Tapi سر در بیارین

majjjj
دوشنبه 04 شهریور 1387, 11:40 صبح
کامپوننت kdtele با کرکش. ولی چیزی از آموزشش ندارم واستون بذارم عذر می خوام . دوستان دیگه اگه دارن بزارن تا این تاپیک برای ساخت تلفن گویا برای اولین بار به نتیجه برسه.

رمز فایل فشرده شده چیه؟

vahid_d_0101
دوشنبه 04 شهریور 1387, 13:35 عصر
اقای
noorsoft (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=38463)
شما میتونید اون سورسو اینجا بزارید تا باهم ببینیم میتونیم توضیح خوبی ازش دربیاریم یانه

vahid_d_0101
دوشنبه 04 شهریور 1387, 13:35 عصر
پسورد اون فایل 1 هست

vahid_d_0101
سه شنبه 05 شهریور 1387, 00:23 صبح
چی شد اون سورس بزارید میخوام ببینم میشه ازش چیزی به دست آورد

vahid_d_0101
سه شنبه 05 شهریور 1387, 21:39 عصر
بچه ها من هرچی تو نت گشتم هیچی نیست دو سه تا سورسم پیدا کردم که فروشی بود

maryamb
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:39 صبح
من هم خیلی لازمش دارم. اگه کسی می تونه کمک کنه کوتاهی نکنه

behzad.iut
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 09:42 صبح
سلام دوستان متاسفانه در استفاده از coponent KDTele به مشکل برخوردم.
من از kdtele 3.6 در محیط VS2008 در زبان C# استفاده می کنم و بعد نصب kdtele هنگامی که add refrence می کنم و می خوام component ها را در toolbox اضافه کنم این کارو انجام نمی ده. در toolbox ظاهر می شه ولی به صورت کم رنگ و غیر فعال . لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر

SilverLearn
یک شنبه 14 مهر 1387, 01:07 صبح
سلام تلفن گویا یعنی چی ؟
مگه تلفن گویا ها نرم افزاری هستند
من که فکر کنم سخت افزاری باشن
یکم اگه میشه توضیح بدین

(سیدشریفی)
یک شنبه 14 مهر 1387, 09:16 صبح
با سلام
من از ExceleTel TeleTools استفاده میکنم و نمونه سورس هم همراه این کامپوننت موجود میباشد

http://rapidshare.com/files/151045202/TeleTools_Enterprise_v3.7.1.2.zip.html

kahrizak
پنج شنبه 23 شهریور 1391, 15:51 عصر
سلام دوستان
وحید جان راست میگه هیچ سورس و کرک مناسبی وجود نداره. یا یه لینک های بچه میزارن که به نا کجا آباد میره !

من چند وقته دنباله این کامپوننت برای C# می گردم. :متفکر: