PDA

View Full Version : سوال: در مورد تست نهایی پروژه بر روی LocalHost

VB.NET2005
سه شنبه 29 مرداد 1387, 16:15 عصر
باسلام :
ميخاستم بدونم چه جوري ميشه قبل از اينکه پروژه رو روي يه Host آپ کرد بر روي LocalHost تستش کنم ؟
مثلا" ارزيابي فرم Login جهت Injection . . .
من هر وقت با F5 برنامه رو اجرا مي کنم و ميخام کارو شروع کنم . تمامي Error ها ميره به خوده Visual و روي صفحه وب ظاهر نميشه .

لطفا منو راهنمايي کنيد . با تشکر .

mehdi.mousavi
سه شنبه 29 مرداد 1387, 16:35 عصر
باسلام :
ميخاستم بدونم چه جوري ميشه قبل از اينکه پروژه رو روي يه Host آپ کرد بر روي LocalHost تستش کنم ؟ مثلا" ارزيابي فرم Login جهت Injection . . . من هر وقت با F5 برنامه رو اجرا مي کنم و ميخام کارو شروع کنم . تمامي Error ها ميره به خوده Visual و روي صفحه وب ظاهر نميشه . لطفا منو راهنمايي کنيد . با تشکر .

سلام.
وقتی F5 میزنید، در واقع دارید برنامه رو در شرایط Debug اجرا میکنید؛ به این معنی که در محیط آزمایشگاهی این فرصت رو دارید تا کلیه ایرادهای موجود در Application رو پیدا و رفع کنید. وقتی VS خطایی رو گرفت، کلید F5 رو مجددا فشار بدین، تا خطا به Client منتقل بشه. البته بسته به نوع خطا ممکنه این اتفاق نیفته. در هر حال، زدن کلید CTRL-F5 ، بعث میشه تا برنامه دیگه در محیط VS ردیابی نشه و کلیه خطاها به Client منتقل بشه.

فراموش نکنید که بعد از انجام کلیه آزمایشها روی Application (توسط ماشین، انسان، ماشین و انسان) باید نسخه Release برنامه رو کامپایل کنید و اونو رو سرور قرار بدین. این آزمایشها محدود به Injection نمیشن، Cross-Site Scripting یا XSS و Stress-Test از دیگر آزمایشاتی هستن که باید روی یه Web App انجام بشن...