PDA

View Full Version : سوال: پيدا كردن ipaddress

royaj111111
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 00:35 صبح
سلام
مي خواستم بدونم چطوري ميشه كاري كرد كه با پيدا كردن ipaddressهر كسي در ie تبليغات دسته بندي شده اي براش تو وب نمايش داده بشه
من فكر مي كنم كه اين كارو ياهو كرده يعني بسته به اينكه هر كاربر اينترنتي مال كجاست و اينكه خب ipaddress ش چيه تبليغاتي كه در صفحات مربوط به ياهو هست فرق مي كنه
ممنون مي شم اگه كسي بلده كمك كنه:لبخندساده::لبخندساده:

milade
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 07:46 صبح
برای این کار شما باید تشخیص بدید مال کدوم کشوره و با کد نویسی سنگین براش تبلیغ نمایش بدید
بای

ibd_iran
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 08:08 صبح
کد تشخیص ip را می شه کسی قرار بده ؟

milade
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 08:33 صبح
فکر نکنم کسی بتونه برات امادش کنه چون نه به درد کسی می خوره نه ...
تازه اون یاهو هست و می دونید باید برای حداقل 100 و خورده ای کد بنویسید .
مثلا بگید اگه ایرانی بود این طوری اگه امریکایی بود این طوری و یه مشکل هم که هست اگه ای پی نا شناخته بود چی که اونم یه کد می خواد به نظر من چون ایران فقط فیلترینگ داره فقط برای ایرانی ها یه جور بزارید و برای بقیه هر چی دلتون می خواد
بای

pikoolas
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 15:33 عصر
ip افراد رو می شه با این دو تا کد تشخیص داد . بعد خودت می تونی دسته بندی شون کنی .
Response.Write (Request.UserHostAddress.ToString ())1
Response.Write (Request.ServerVariables("REMOTE_HOST"))2

mehdi.mousavi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 16:31 عصر
سلام
مي خواستم بدونم چطوري ميشه كاري كرد كه با پيدا كردن ipaddressهر كسي در ie تبليغات دسته بندي شده اي براش تو وب نمايش داده بشه
من فكر مي كنم كه اين كارو ياهو كرده يعني بسته به اينكه هر كاربر اينترنتي مال كجاست و اينكه خب ipaddress ش چيه تبليغاتي كه در صفحات مربوط به ياهو هست فرق مي كنه
ممنون مي شم اگه كسي بلده كمك كنه:لبخندساده::لبخندساده:

سلام.
برای اینکار Database هایی وجود داره که قیمتشون حدودا 60USD هستش. بعد اینکه IP رو تشخیص دادین، (با استفاده از Request.UserHostAddress)، میتونید اونو تو بانک مورد نظر index کنید و اطلاعات کاملی مربوط به اون IP رو بدست بیارید.

پاورقی: Milade، میشه بپرسم کد نویسی سنگین چیه؟

royaj111111
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 20:23 عصر
من فكر مي كنم كه همين كار فيلتر كردن سايت ها هم يه جورايي شبيه همين كاره ، ولي مشكل من اينه كه اطلاعات كافي ندارم و مي خوام تو اين زمينه كار كنم .
براي اين كار اگه كسي راجع به فيلترينگ يا همان پيدا كردن ipaddress چيزي مي دونه كه بشه كار رو با اون شروع كرد ممنون ميشم بگه

pikoolas
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 21:08 عصر
شما بهتره از وب سرویس Ip 2 Location استفاده کنید. این وب سرویس نام کشور و نام شهر و .. رو هم از ip تشخیص میده. ادرس سایتش = http://www.ip2location.com

tc1000
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 23:39 عصر
سایتهایی وجود دارند که شما ای پی رو به اونهامیدید و اونها اطلاعات دقیق اونجا رو بهتون میده و تابع یه متغیری که میخوای بهت برمی گردنه
البته دیتا بیس هم وجود داره بگردی پیدا میکنی مثل CMS که PHP کار کردند من دیدم

milade
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 07:01 صبح
پاورقی: Milade، میشه بپرسم کد نویسی سنگین چیه؟
وقتی ایشون می خواستن برای هر کشور تبلیغی مرطبط بدند به طبع باید پس از چک اون کاربر او رو یه جدول مربوطه به کاربرا ببرند که برای 100 و خورده ای کشور ...
بای

royaj111111
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 11:07 صبح
وقتی ایشون می خواستن برای هر کشور تبلیغی مرطبط بدند به طبع باید پس از چک اون کاربر او رو یه جدول مربوطه به کاربرا ببرند که برای 100 و خورده ای کشور ...
بای

منظور من هم اين نيست كه 1 سال بشينيم بشمريم كه اصلا در كره زمين چند تا كشور وجود داره به نظرم اين كارو ميشه با ناحيه جغرافيايي انجام داد
مثلا تبليغات در كشور آسياي ميانه با تبليغات در كشور آفريقايي فرق كنه.:لبخندساده:

mehdi.mousavi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 11:19 صبح
بای

راستش من هنوزم نمیفهمم سنگینی این کار کجاست. یه SELECT ساده هستش، حالا 100 تا کشور باشه، یا یک میلیون!

royaj111111
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 11:32 صبح
درسته ولي من نميدونم چطوري ip كاربر رو در بيارم؟؟؟؟

mehdi.mousavi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 11:54 صبح
درسته ولي من نميدونم چطوري ip كاربر رو در بيارم؟؟؟؟

پس یکبار دیگه پاسخهایی که داده شد رو از ابتدا بدقت مرور کنید.

royaj111111
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 12:22 عصر
من پاسخ ها رو خوندم ولي بايد نرم افزار اين كار رو بخرم
من مي خوام بدون نرم افزار اين كارو انجام بدم

mehdi.mousavi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 12:57 عصر
من پاسخ ها رو خوندم ولي بايد نرم افزار اين كار رو بخرم من مي خوام بدون نرم افزار اين كارو انجام بدم

سلام.
پاسخها رو نخوندید، والا نمیگفتین "درسته ولي من نميدونم چطوري ip كاربر رو در بيارم". چون حداقل دو مرتبه این سوال توسط دو نفر جداگانه پاسخ داده شده. گذشته از این، شما وقتی میخواهید این کارو بدون خرید نرم افزار انجام بدید، باید بگید "من مي خوام بدون خرید نرم افزار اين كارو انجام بدم" نه اینکه بگید: "درسته ولي من نميدونم چطوري ip كاربر رو در بيارم".

هیچ جای دنیا، هیچ آدم فارسی زبونی، از عبارت "درسته ولي من نميدونم چطوري ip كاربر رو در بيارم" این برداشتو نمیکنه که شما میخواهید بدون خرید نرم افزار این کارو انجام بدید.

پاورقی: درست پرسیدن سوال، همیشه طی کردن بخش مهمی از پاسخ اون سوال هستش.

pikoolas
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 16:18 عصر
پاسخ سوال شما هم در مورد اینکه خودتون ip مخاطب رو پیدا کنید و کشور اونو تشخیص بدید و یا اینکه از وب سرویس ها استفاده کنید داده شده است . شاید شما منظور دیگه ای دارید . در اینصورت منظور خودتونو واضح تر بگید.

a_true_2004
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 18:51 عصر
سلام
دوست عزیز فکر کنم مشکلت در این لینک باشه.
http://www.codeproject.com/KB/aspnet/aspxcode_net.aspx
در یک دیتابیس Access با 65535 رکورد اسم کشورها و IP ها رو داره و در یک مثال نحوه این کار رو توضیح داده.
من هنوز وفت نکردم تستش کنم اما فکر میکنم چیز جالبی باشه.

royaj111111
جمعه 01 شهریور 1387, 19:46 عصر
خيلي ممنون
ولي من سوال كردم دعوا كه نكردم
با تشكر