PDA

View Full Version : کمک در استفاده از crystal

Himalaya
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 11:32 صبح
سلام ...
اول به عکس زیر نگاه کنید ... من میخوام crystal report viewer نتایجی رو که نشون میده (یعنی چیزهایی که از بانک میگیره) بر اساس کوئری باشه که خودم براش تعیین میکنم ... پس تو پنجره database expert گزینه add command رو انتخاب میکنم و به محض اینکه اونو به سمت راست میفرستم پنجره add command to report باز میشه و تو قسمت enter sql query دستور select
مورد نظر رو مینویسم ... همونطور که تو این دستور میبینید من یک متغییر دارم (?=stid ، اول اینکه نمیدونم متغییر رو باید این فرمی وارد کنم یا نه و دوم اینکه بالاخره باید یه چیزی این متغیر رو پر کنه ... من میخوام اون چیز یه textbox باشه که تو صفحه دارم (و البته یه دکمه که نتایج رو نشون بده)اما نمیدونم تو پنجره
command parameter باید چی وارد کنم تا مقدار textbox به جای ؟ بشینه... هر چی وارد میکنم error میده ... بدون پارامتر جواب میده ، اما من جوابو واسه stid هایی که وارد میکنم میخوام ببینم، نه واسه همه... و مشکل سوم هم اینکه تو پنجره database expert مسیر دیتا بیس رو نگاه کنید ... خوب رو هاست که این مسیر نمیتونه باشه واسه این مشکل باید چیکار کنم ؟؟؟
و سوال آخر اینکه اصلا این کارایی که من دارم انجام میدم درست هست یا نه (منظورم واسه وقتیه که پروژه رو هاست قرار میگیره)
شرمنده سوالام زیاد شد ... ممنون

Behrouz_Rad
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 16:14 عصر
بخش Crystal Reports در جای دیگه ای قرار داره.