PDA

View Full Version : سوال: لطفا منو راهنمایی کنید ، phpnuke,joomla,phpbb

hamid411
جمعه 01 شهریور 1387, 10:21 صبح
من حدودا 3 ماه هست که php می خونم، ولی الان چندتا مشکل دارم
اول اینکه تا اونجا که من الاع دارم phpnuke ،phpbb، joomlaیه وسیله برای مدیریت سایتِ ،درسته ؟
حالا می خوام یه سایت طراحی کنم به نظر شما از این برنامه های بالا استفاده کنم یا اینکه خودم بنویسمشون ؟ (این توانایی رو در خودم میبینم که بخوام با چندتا مشکل کوچیک بنویسم)
ممنون میشم اگه یکی جواب بده

paksar
جمعه 01 شهریور 1387, 10:48 صبح
من حدودا 3 ماه هست که php می خونم، ولی الان چندتا مشکل دارم
اول اینکه تا اونجا که من الاع دارم phpnuke ،phpbb، joomlaیه وسیله برای مدیریت سایتِ ،درسته ؟
حالا می خوام یه سایت طراحی کنم به نظر شما از این برنامه های بالا استفاده کنم یا اینکه خودم بنویسمشون ؟ (این توانایی رو در خودم میبینم که بخوام با چندتا مشکل کوچیک بنویسم)
ممنون میشم اگه یکی جواب بده

سلام

شما اول یه پروژه برا خودتون تعریف کنید
مثلا بگید سایت باید امکانات زیر رو داشته باشه
لینکدونی
اخبار
نظرات کاربران و...
بیایین وشروع کنید به ساختن این اسکریپت ها وقتی تموم شده اونوقت بهم الحاقش کنید و میشه یه سایت ساده!
در ضمن اگه میخوایین یاد بگیرین از CMS هایی که گفتین استفاده نکنید باعث میشه کمی گیج بشین.
اگه هم در حین کار مشکلی پیش اومد برای حلش میتونی همین جا مشکلتو مطرح کنی.
موفق باشی

hamid411
جمعه 01 شهریور 1387, 13:45 عصر
ممنون از راهنماییتون ولی خب من این کارهایی که میگید رو انجام دادم، یعنی میشه گفت دقیقا تو الحاقش مشکل دارم یعنی نمی دونم چجوری اون فایل install رو بسازم

امید امرایی
جمعه 01 شهریور 1387, 16:01 عصر
به نظر بنده اگه خودتون دست به کار طراحی بشید بسیار بهتره و در طولانی اثر مطلوب تری براتون داره
نگران مشکلات هم به هیچ وجه نباشید چون باعث کسب تجربه و تسلط بیشتر می شن و همون طور که paksar (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=66987) عزیز گفتن با طرح سوالتتون می تونید به نتیجه برسید

اما بنده پیشنهاد می کنم قبل از سوال پرسیدن ابتدا تمام تلاش خودتون رو بکنبد تا خودتون مشکل رو حل کنید و اگه نتیجه ای حاصل نشد اساتید اینجا بهتون کمک می کنن .

موفق باشید