PDA

View Full Version : سوال: من برا سایتم نیاز به یه برنامه دارم کسی هست کمک کنه

DARKNESS
جمعه 01 شهریور 1387, 17:28 عصر
سلام دوستان عجب سایتی خیلی خوشم اومد امیدوارم از این همه اساتید یکی بداده من برسه
من یه برنامه میخوام که فکر کنم باید با php نوشته بشه و کارشم اینه که از امتیازات کاربر (پوینت) یا همون vbplaza که تو همه فروما نصب میشه رو از حسابشون کم کنه و کارشونو راه یندازه
حالا براچی میخواد کم کنه
راستشو بخواید من یه سایت آفلاین دارم (دانلود از طریق ماهواره) هرشب دانلود داریم ما و بعضیا دانلودشون ناقص میشه برا همین باید ترمیمش کنن خوب یه برنامه هست که این کارو میکنه (segment downloader) اما لینکای فایله ناقص همه از رپیدشیرن برا همین نیاز به اکانت دارن حالا من میخوام این اکانت توی برنامه ای که شما زحمتشو میکشید باشه و کاربر با وارد کردن یوزر نیم و پسورده خودش به (segment downloader) در اصل به سایت من وصل بشه و از سایته منم به رپید شیر وصل باشه و همینجوری که داره ترمیم میکنه نصبت به حجمه ترمیم شده پوینتم از حسابش کم بشه مثلا اگه لینکه فایله رپید شیر اینه

http://www.rapidshare.com/files/94632957/DT_MayaGlobalIllumination.part01.rarکاربر تبدیلش کنه به این و به سرور من وصل بشه

http://repair.pars-offline.com/files/94632957/DT_MayaGlobalIllumination.part01.rar (قبلا یه سایت اینکارو کرده و صد در صد جواب داده )یکی منو کمک کنه تروخدا از خجالتشم در میام خدایی ممنون از همتون

ای دی : djdarkness_music

aghasina
جمعه 01 شهریور 1387, 23:08 عصر
یه مقدار مسئله رو بازتر کن
بیشتر بگو در مورد مسئلت

DARKNESS
شنبه 02 شهریور 1387, 11:23 صبح
یه مقدار مسئله رو بازتر کن
بیشتر بگو در مورد مسئلت

segment doenloader >درخواست فابل ناقص > وارد کردن یوزر نیم و پسورد سایت من به نرم افزار > اتصال به رپید شیر از طریق سایت من وترمیم فایل ناقص کاربر (با کسر پوینت از جساب شخص ) هر 100 کیلوبایت دانلود 3000 پوینت کم بشه.

DARKNESS
شنبه 02 شهریور 1387, 11:24 صبح
یعنی یه اکانت رو سرور باشه همه ازش استفاده کنن

man4toman
شنبه 02 شهریور 1387, 11:31 صبح
باید با سیستم پوینت روی فوروم شما در ارتباط باشه؟

DARKNESS
شنبه 02 شهریور 1387, 11:37 صبح
باید با سیستم پوینت روی فوروم شما در ارتباط باشه؟

بله باید از حسابشون پوینت کم کنه

DARKNESS
شنبه 02 شهریور 1387, 11:43 صبح
مثلا هر 100 کیلو بایت 3000 پوینت

DARKNESS
شنبه 02 شهریور 1387, 20:01 عصر
کسی نیست منو کمک کنه دوستان

man4toman
شنبه 02 شهریور 1387, 21:42 عصر
خوب فکر نکنم خیلی هم ساده باشه.
در ضمن اینقدر زود هم نباید منتظر کمک بقیه باشین.

MAiLDEREMi
دوشنبه 15 مهر 1387, 01:06 صبح
با سلام به همه... این برنامه رو باید با استفاده از پروتوکل های HTTP بنویسید. مثلا در یک Browser زمانی که شما سایت مورد نظر رو تایپ می کنید و Enter می کنید، اون متن مورد نظر شما به همراه GET به انترنت ارسال می شود (مثل ارسال یک نامه به پست) پس از لحظه ای تاخیر، صفحه مورد نظر به شکل TXT از سرور سایت به سمت شما ارسال میشه... با دریافت اون می تونید صفحه ی مورد نظر رو ببیند. حالا ما اینجا باید با استفاده از همین فرامین حجم فایل رو در بیاریم. بعد با سگمنت مورد نظر رو ارسال می کنیم تا از همانجایی که فایل ناقص است برای ما دریافت شود... البته این شیوه برای فایلهای مستقیم هست... خوبه که Offline کارهای عزیر دقت دارن که برای خودشون سرور دانلود جداگانه ای اختصاص دادند.
البته دوست من، این کار یک کمی زمان می بره... البته ممکن هم هست که زمانی که من این مطلب رو براتون می نویسم، شما این کار رو تموم کرده باشید...