PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ساختن setup

mina1110
جمعه 01 شهریور 1387, 23:56 عصر
با سلام.برنامه ای که ازش setup درست کردم چون دکمه های و.. اون فارسی بوده فونتش بهم ریخته.
از فونت خاصی باید استفاده کنم مثلا من از فونت arial استفاده کردم؟

واینکه وقتی از نرم افزار اکتیویت ریپورت استفاده مکنیم اگه خواسته باشیم روی کامپیوتر دیگه برنامه مون اجرا کنیم این اکتیوت ریپورت هم باید نصب بشه؟؟(از اکتیویت ریپورت 2 استفاده کردم و ستاپ هم با خود وی بی یا ستاپ فکتوری درست کردم)

Pr0grammer
شنبه 02 شهریور 1387, 00:14 صبح
رنامه ای که ازش setup درست کردم چون دکمه های و.. اون فارسی بوده فونتش بهم ریخته.

باید فونتی که استفاده کردید رو روی سیستم مقصد نصب کنید؛
برای این کار فونت مورد نظر رو از پوشه Font در شاخه windows در درایوی که ویندوزتون روش نصب شده، به پوشه برنامه کپی کنید؛ بعد فایل فونت رو طوری به در برنامه Setup اضافه و تنظیم کنید که هنگام اجرا روی پوشه فونت در شاخه Windows روی سیستم مقصد نصب بشه!

موفق باشید

mpmsoft
شنبه 02 شهریور 1387, 01:09 صبح
دوست عزیز شما ظاهرا Unicode رو نصب نکردی
برای این کار برو تو Control Panel -> Regional And Language Options -Advanced و بعد گزینه فارسی رو انتخاب کن

nextplus
شنبه 02 شهریور 1387, 03:30 صبح
البته من install shild رو براي ساخت setup پيشنهاد ميكنم ؛ به نظر من خيلي دست آدمو باز مي ذاره ، بطوريكه حتي زمان نصب برنامه شما ميتونيد برنامه هاي كمكي هم نصب كنيد.

mina1110
شنبه 02 شهریور 1387, 09:36 صبح
از اینکه گفتین فونت ها باید روی کامپوتر دیگه pasteبشه یعنی خود ویندوز این فونت های معمولی نداره.ویونیکد هم نصبه
میشه بیشتر توضیح بدین

majjjj
شنبه 02 شهریور 1387, 10:01 صبح
این رو ببین فکر کنم متوجه بشید شما برای نصب فونت روی سیستم مقصد باید از این گزینه استفاده نمایید خودش فونت شما رو نصب میکنه

Mbt925
شنبه 02 شهریور 1387, 12:16 عصر
بعضی نرم افزارهای Setup ساز از فارسی پشتیبانی نمی کنن.
در مورد این نرم افزارها کاری نمیشه کرد که فکر می کنم مورد شما هم اینچنین باشه.

xxxxx_xxxxx
شنبه 02 شهریور 1387, 12:23 عصر
ببخشيد من مفهوم اين جمله رو درك نكردم:

با سلام.برنامه ای که ازش setup درست کردم چون دکمه های و.. اون فارسی بوده فونتش بهم ریخته.

منظورتون فونت setup بهم ريخته يا برنامه؟

mina1110
شنبه 02 شهریور 1387, 18:54 عصر
وقتی خوده ستاپ درست میکنی بابت اکتیویت ریپورت چیکار باید کنم؟؟

vbhamed
یک شنبه 03 شهریور 1387, 01:28 صبح
سلام
با wise ستاپ درست كن مشكل فارسي نداره، اكتيو ريپورت رو هم نصب مي كنه
البته حتما دستورات قرمز رنگ فايل راهنماي در تاپيك زير رو اجرا كن

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=107573&highlight=wise

majjjj
دوشنبه 04 شهریور 1387, 12:43 عصر
حامد جان امکانات برنامه خیلی بیشتر ازاون چیزیه که شما گفتین اگه براتون مقدور هست اون قسمت رو کاملتر کنید

mina1110
سه شنبه 05 شهریور 1387, 11:06 صبح
من فونت کلید هامو و تکس بکس هامو درست نشون میده وفونتش هم نصب کردم و ستاپو با همون پکیج وی بی درست کردم ولی پیغام های مسیج باکسم خرابه:ناراحت:
کجا میتونیم فونت مسیج باکس هام تغییر بدم یعنی دستوش چیه؟؟