ورود

View Full Version : لینک دانلود کریستال (لطفا بخونید و بگید باید چیکار کنم)

Himalaya
شنبه 02 شهریور 1387, 14:01 عصر
سلام ... من تو پروژه خودم از crystal report استفاده کردم ... ولی هاستی که ازش فضا گرفتم
(البته منظورم نمایندگی اون تو ایران هستش)کریستال رو نصب نکردن ... و تو میلی که بهشون زدم اونا هم در جواب به من اینو گفتن
moteasefane ma crystal report ra nasb nadarim agar shoma linke download microsoft ra bedahid agar mojaz bashad download mikonim
من چطوری باید این لینک رو پیدا کنم ... ممنون (ورژن 10.5)

bsng110
شنبه 02 شهریور 1387, 21:32 عصر
هوالحکیم سلام در هنگامی که ویژوال استودیو 2005 را نصب می کنید، در آدرس زیر یک فایل اجرایی وجود دارد که چنانچه آن را نصب کنید، موتور کریستال ریپورت بر روی رایانه شما نصب می شود و می توانید گزارش های خود را مشاهده کنید. دقت کنید که چنانچه بخواهید برنامه های خود را به رایانه دیگری نیز ببرید، حتماً باید این موتور بر روی آن رایانه نیز نصب شده باشد. تا اونجایی که من می دونم، ظاهراً استفاده از این موتور رایگانه و پولی نیست و اون اینترفیس های کریستاله که پولیه ولی ممنون می شم اگه در این مورد اگه اطلاعات بیشتری کسب کردید، ما را هم بی نصیب نگذارید. Program Files\Microsoft Visual Studio 8\SDK\v2.0\BootStrapper\Packages\CrystalReports\CR Redist2005_x86.msi البته در ویژوال استودیو 2008(دات نت 3 و 3.5) نیز در آدرس مشابهی این فایل وجود دارد. یا علی خدانگهدارتان