PDA

View Full Version : سایت برنامه نویس یا مرکز تبلیغات دلفی

Abbas Arizi
سه شنبه 24 تیر 1382, 13:25 عصر
من میخواستم بدونم که اینجا سایت برنامه نویسه یا مرکز تبلیغات بورلند. اگه ممکنه یکی منو روشن کنه.
آدرس سایت که تو این چند ماه اخیر همیشه Delphiran و Delphishop و ... بوده (اون قبلا ها قرار بود موقتی باشه ولی ظاهرا دیگه دایمی شده.)
امروزم که من بعد مدتها رفتم توی صفح اول سایت یه جمله خیلی جالب دیدم:
دوره آموزش برنامه نویسی دلفی برای دوستانی که میانه خوبی با میکروسافت و محصولات نه چندان خوبش ندارند (معلوم نیست این عمو بیلی با این محصولات نه چندان خوب و بنجولش چه جوری پولدارترین مرد دنیا شده)
من یکی که الان کاردم بزنند خونم در نمیاد. نمیدونم غیرت بقیه بر و بچ طرفدار عمو بیلی کجا رفته. :x
وای اگر عمو بیلی حکم جهادم دهد :twisted:
ولی گذشته از همه این حرفها فکر نمیکنم که صحیح باشه مسوولین سایت اینجوری رفتار کنند.

مهدی کرامتی
سه شنبه 24 تیر 1382, 13:50 عصر
خوب تقصیر شما و امثال شماست که میدون رو خالی میگذارید. اگر میتوانید بخش خودتون رو تقویت کنید. ما که حرفی نداریم. فعالیت از شما، حمایت و تامین امکانات از ما.

در ضمن ماکه اون بالا ننوشته‌ایم: "هر کس دلفی نمیداند وارد نشود" که 8)

این گوی و این میدان. ببینیم چکار میکنیدا...

Rambod
سه شنبه 24 تیر 1382, 16:44 عصر
وقتی یکی از حمایت کننده های سایت، delphishop باشه، چیز عجیبی نیست که اونا هم در عوض تبلیغاتشون رو تو سایت بذارن! البته این ربطی به VB وِDelphi نداره! چون من خودم طرفدار پر و پا قرص VB هستم! فقط حرف راست رو زدم. :!:

Abbas Arizi
سه شنبه 24 تیر 1382, 17:08 عصر
نمیدونم چرا تا اسم میکروسافت میاد همه فورا یاد VB می افتن. شما به همین عناوین فروم دقت کنید. به غیر از Delphi همش کاملا یا تقریبا به MS متعلق هستند:
VB.NET، #C و ++ VC. هریک از اینها به تنهایی میتونن دلفی رو غورط بدن.
اون از زبونهای برنامه نویسیش.
SQL Server، ASP، ASP.NET و Access. اینام که لزومی نداره بگم مال کیه. توی HTML هم که بالاخره مایکروسافت حق آب و گلی داره.
حالا از DirectX و ... بگذریم.
همه اینها با هم به اندازه یک دلفی تنها تو این فروم فعال نیستن

مهدی کرامتی
سه شنبه 24 تیر 1382, 17:47 عصر
همه اینها با هم به اندازه یک دلفی تنها تو این فروم فعال نیستن
خوب حالا دیدید تقصیر شماهاست. طرفدارای دلفی تا کسی اینجا چیزی میگه نفس کش میطلبند. اما شماها اکثرا در چنین مواردی ساکت هستید. چرا؟؟؟
بنظر من نباید اینطور باشه. اگر واقعا دوست دارید کاری انجام شه دست بالا کنید.منهم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

Mohammad_Mnt
سه شنبه 24 تیر 1382, 18:11 عصر
من خودم یکی از طرفداران پر و پا قرض این شرکت بزرگ و عالی ( برای ما ایرانی ها بیشتر ! ) هستم . ولی در زمینه زبان برنامه نویسی و کامپایلر و IDE باید بگم بورلند از مایکروسافت خیلی جلوتره :D

Rambod
سه شنبه 24 تیر 1382, 19:19 عصر
نه!!!!!!!!!! بازم جنگ طرفدارای MS , Borland ! بابا بیخیال ما از این بحثها زیاد کردیم! ولی به جایی نرسیدیم! فکر کنم DelphiAssistant یادش باشه! در مورد این موضوع تو فروم قبلی کلی دست و پا شکوندیم! ولی اون موقع هم طرفدارای Microsoft نیومدن کمک من! در نتیجه من تنها موندم و پدرم در اومد!!!!!!! :lol:

Abbas Arizi
سه شنبه 24 تیر 1382, 20:22 عصر
ولی در زمینه زبان برنامه نویسی و کامپایلر و IDE باید بگم بورلند از مایکروسافت خیلی جلوتره
شما بهتر از من میدونی که ملاک برای یک زبان برنامه نویسی در درجه اول قدرت و کارایی اون هست. توی .NET مایکروسافت در این زمینه حرفی برای گفتن باقی نگذاشته. در مورد IDE هم فکر میکنم .NET نقصی نداشته باشه.

نه!!!!!!!!!! بازم جنگ طرفدارای MS , Borland !
اولش بحث چیز دیگه ای بود. اینکه چرا توی این سایت به هودارای بورلند بیشتر توجه میشه. ولی فکر میکنم توضیحات DelphiAssistant عزیز قانع کننده باشه.
چون من 30 -20 دفعه اومدم اینجا بلکه یه نفر از ما حمایت کنه که به جز Rambod که معرفت به خرج داد، دیگه خبری نشد. بابا حاشا به غیرتتون. :( :(

بنظر من نباید اینطور باشه. اگر واقعا دوست دارید کاری انجام شه دست بالا کنید
شما بفرمایید از من به عنوان یک VB کار خورده پا چه کاری بر میاد. هر کاری بتونم انجام میدم.

مهدی کرامتی
سه شنبه 24 تیر 1382, 21:16 عصر
هر کاری که فکر میکنید میتونه به رونق گرفتن بخشتون کمک کنه.
میتونید یه تاپیک تو بخشتون باز کنید و از دیگران نظرخواهی کنید که چطور میشه فعالیت در بخش مربوطه را بیشتر کرد.
هر چی لازم دارید، اعم از تبلیغات، فضا ، امکانات ، منابع و *.* هم من براتون تامین میکنم.

دیگه حرفی دارید؟

Rambod
چهارشنبه 25 تیر 1382, 10:27 صبح
همش تقصیر این بورلند کاراست! اینقدر گفتن وی بی بده وی بی بده، وی بی کارا روحیه شون رو از دست دادن! :mrgreen:

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 25 تیر 1382, 21:22 عصر
شما بهتر از من میدونی که ملاک برای یک زبان برنامه نویسی در درجه اول قدرت و کارایی اون هست. توی .NET مایکروسافت در این زمینه حرفی برای گفتن باقی نگذاشته. در مورد IDE هم فکر میکنم .NET نقصی نداشته باشه.

منظورم برای ساخت صفحه های وب نبود . در ضمن وقتی اکتان عرضه بشه ، بولند توی هر دو مورد اول می شه :D

Abbas Arizi
چهارشنبه 25 تیر 1382, 21:38 عصر
مگه از NET. فقط برای طراحی وب استفاده میشه. Windows Application های خیلی قوی میشه با VB و #C ساخت. ++VC هم که جای خود داره.
در ضمن فکر نمیکنید تعریف کردن از چیزی که هنوز به بازار نیومده و ندیدینش یه کم احساسی باشه؟ :)

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 25 تیر 1382, 23:25 عصر
نه :lol:

amir_king2_2
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 08:33 صبح
سلام.
دلفی همین الانشم Net. هست.
وقتی که C# Builder با اکتان عرضه بشه این حساب 4=2*2 هست که چون بعد از MS اونا رو عرضه میکنه بهتر - راحت تر و قوی تر خواهد بود.

راستش بورلند تو این زمینه اونقدر امتحان پس داده که طرفدارانش بهش اعتماد کامل دارن :o

امیر خلابش

Dracula
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 08:41 صبح
محمد جون عجب جیگری شدی ... :P

sunboy
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 10:41 صبح
همش تقصیر این بورلند کاراست! اینقدر گفتن وی بی بده وی بی بده، وی بی کارا روحیه شون رو از دست دادن! :mrgreen:

دارمت