PDA

View Full Version : راه حلی برای حذف رکورد های متغیر

tc1000
دوشنبه 04 شهریور 1387, 08:41 صبح
با سلام
جدولی در دیتا بیس من هست که این جدول در واقع بصورت صف عمل میکند یعنی کاربران چه از طریق وب یا برنامه ویندوزی در این جدول رکورد های خود را ذخیره میکنند
حالا برنامه ی ویندوز سرویسی وجود دارد که هر چند ثانیه این جدول را چک میکند که اگر رکوردی درون آن است هر باراطلاعات 1 رکورد را برمی درد و آن رکورد را حذف میکند.
حالا سئول:
بهترین روش برای حذف کردن این رکورد ها چیست؟ ایا بهترین حالت شمارنده ای است که در موقع ایجاد آن رکورد اضافه گردد؟ و اگر این بترین راه حل است چطور میتوان اعدادی ذخیره کرد که تکراری نباشند و ایا مشود از ID خود جدول استفاده کرد و طریقه استفاده ان چیست؟

با تشکر

mpmsoft
سه شنبه 05 شهریور 1387, 08:34 صبح
دوست عزیز شما می گید چه از اینترنت و چه از ویندوز رکوردها بروی یک بانک ذخیره می شن

چرا می خوای رکوردهارو حذف کنی ؟

حالا فرضا برای این کار من فکر می کنم از Trigger استفاده کنی بهتره

زمانی که یک رکورد به بانک اضافه می شه اونو انتقال بده به یک بانک دیگه و همچنین از بانک اصلی حذف کنه

من اینطوری فهمیدم اگر منظورتون چیزه دیگست یکم بیشتر توضیح بدید

tc1000
سه شنبه 05 شهریور 1387, 08:55 صبح
مهندس جان
این دیتا بیس مثل یک queue عمل میکنه یعنی یک ویدوز سرور هستش میاد هر 4 ثانیه این چدول رو چک می کنه اگه رکوردی درونش باشه رو عملیاتی که قرار انجام بشه رو انجام میده توی جایی دیگه ذخیره میشه و بعد باید این رکورد در جدول queue حذف بشه اگر خذف نشه همین طوری توی queue و این ویندوز سرویس روی اون همیشه عملیات انجام میده

فک می کنم خیلی واضح گفتم