PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه vb6

zarbakhsh
دوشنبه 04 شهریور 1387, 17:39 عصر
سلام.
تو اجرای برنامه وقتی f5 را می زنم,این دو خطا را میده.
کسی میتونه کمکم کنه؟
adodc1:syntax error in FROM clause
بلافاصله بعد این خطا را میده:
a module is not a valid type
:متفکر:

maryamb
دوشنبه 04 شهریور 1387, 18:02 عصر
adodc1:syntax error in FROM clause
احتمالا از یه دستور اس کیو ال یا یه کوئری برای رکوردسورس کنترل adodc1 استفاده کردید و اون قسمت خطا می ده.
کد برنامتون رو بزارید تا توسط دوستان اصلاح بشه

mpmsoft
دوشنبه 04 شهریور 1387, 21:09 عصر
به احتمال زیاد غلط دستوری تو SQL Query دارید

لطفا دستور کوئری رو بزارید تا بهتر بررسی کنیم

اوبالیت به بو
دوشنبه 04 شهریور 1387, 22:26 عصر
من فكر مي كنم به اين خاطر باشه تا خاصيت CommandType رو برابر adCmdText قرار ندادين.

adodc1.CommandType =adCmdText

zarbakhsh
سه شنبه 05 شهریور 1387, 15:28 عصر
پایگاه دادم اکسس هست.از اس کیو ال استفاده نکردم.وقتی تو properties adodc ,تو property page پایگاه داده را انتخاب میکنم,بعدش این پیغام میده.قبلا این پیغام نمی داد.
کدوم تیکه کد بزارم؟
مرسی:اشتباه:

zarbakhsh
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:27 صبح
هیچگی نمی دونه؟
لطفا کمک کنید.باید چیکار کنم؟
:گریه:

zarbakhsh
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:48 صبح
من فكر مي كنم به اين خاطر باشه تا خاصيت CommandType رو برابر adCmdText قرار ندادين.

adodc1.CommandType =adCmdText

چرا این کارا انجام دادم.می تونید کمک کنید چیکار کنم؟
؟

zarbakhsh
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:54 صبح
به احتمال زیاد غلط دستوری تو SQL Query دارید

لطفا دستور کوئری رو بزارید تا بهتر بررسی کنیم

از sql استفاده نکردم.کدوم قسمت کد را بذارم؟/

majjjj
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 10:05 صبح
اون قسمت مربوط به اتصال به بانک اکسس رو بزار اگه کل برنامه رو بزاری بهتر میشه راهنمایی کرد

maryamb
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 10:59 صبح
به نظر من اول اون کنترل adodc رو حذف کنید و یکی دیگه هم نام اون جاش بذارید که همه ی تنظیمات پیش فرض بشه.بعد هم با کد نویسی به پایگاه داده وصل شید تا مشکل حل بشه.

zarbakhsh
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 10:00 صبح
[quote=maryamb;581848]به نظر من اول اون کنترل adodc رو حذف کنید و یکی دیگه هم نام اون جاش بذارید که همه ی تنظیمات پیش فرض بشه.بعد هم با کد نویسی به پایگاه داده وصل شید تا مشکل حل بشه.[/quo

این کارم کردم.ولی وقتی که کلیک راست می کنم و تو تنظیماتش به اکسس وصلش می کنم,باز این پیغام میده.برای متصل کردن به اکسس باید توی اد اینس تو ویژوال دیتا منیجر پایگاه دادم باید این کارو بکنم؟

zarbakhsh
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 11:31 صبح
به نظر من اول اون کنترل adodc رو حذف کنید و یکی دیگه هم نام اون جاش بذارید که همه ی تنظیمات پیش فرض بشه.بعد هم با کد نویسی به پایگاه داده وصل شید تا مشکل حل بشه.

این کارم کردم فاییده نداشت.برای اتصال به پایگاه داده باید از طریق اد اینس انجام بدم؟ممکنه مشکل از اینجا باشه؟