PDA

View Full Version : چند تا برنامه ببينيد بد نيست

RezaS_1354
دوشنبه 04 شهریور 1387, 23:42 عصر
سلام
بحث Id Caller بيش از چندين بار هست كه در اين تالار مطرح شده است و دوستاني هستند كه نااميدانه از ان صحبت ميكنند امروز با قاطعيات به عرض ميرسانم كه من راجع به فقط استان تهران ديگر استانها را نميدانم در استان تهران اين برنامه و برنامه بعدي بخوبي كار ميكند عزيزاني كه در استان تهران هستند لطف كنند امتحان كنند و نتيجه را به دوستان ديگر در تاييد عرايض بنده ابلاغ فرمايند خيلي ادبي شد بي ادبي نباشه با تشكر
رضا

RezaS_1354
دوشنبه 04 شهریور 1387, 23:45 عصر
اين برنامه هم همانطور كه گفتم بخوبي كار ميكند فقط توجه داشته باشيد كه پورت شما متصل شود و درگير سخت افزار ديگري نباشد در اينصورت شماره پورت را ميتوانيد تغيير دهيد ان هم به اساني هم از داخل برنامه و هم از فايل ini كه در پوشه برنامه هست ميتوانيد اينكار را انجام دهيد

RezaS_1354
دوشنبه 04 شهریور 1387, 23:47 عصر
اين برنامه هم همانطور كه از اسمش پيداست اتو ايميل ديگه خودتون ببينيد سر ساعت معين ايميل ميفرسته

RezaS_1354
دوشنبه 04 شهریور 1387, 23:55 عصر
اين برنامه هم خيلي حاله كد هاي وي بي را باز ميكنه مثل برنامه Resource code

mpmsoft
سه شنبه 05 شهریور 1387, 00:10 صبح
دوست عزیز بحث کالر آیدی بارها و بارها مطرح شده و نتیجه بر این شد به دلیل اینکه مخابرات ایران از سوئیچهای مختلفی در مناطق مختلف استفاده می کنند و به همین منظور ما در ایران سیستمهای Fsk1 - Fsk2 - Dtmf رو داریم

دستگاههای مودمی که دربازار موجود هستند همه آنها سیستم Fsk1 رو پشتیبانی می کنند پس نتیجه می گیریم سیستم کالر آیدی با مودم نیازه مارو کامل بر آورد نمی کنه

پس پیشنهاد می شه از دستگاه های کالر آیدی که مشابه آنها تو بازار زیاد هست استفاده کنیم که هرسه سیستم رو پشتیبانی کنه. به آدرس زیر مراجه کنید برای اطلاعات بیشتر
http://harris.ir/ID%20Caller.htm

RezaS_1354
سه شنبه 05 شهریور 1387, 00:36 صبح
اين هم مثل قبلي فايلهاي dll ocx ... كدهاشو باز ميكنه البته اين برنامه ها را من قبلا به اقا سياوش تقديم كرده بودم بخاط راهنماي هاشون تا بچه هاي ديگر هم استفاده كنند كه متاسفانه نتونستم اونها رو اپلود كنم بهر حال از سياوش هم ممنون

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 03:13 صبح
انشاالله اگر عمري باشد و از نظر مدير تالارمون ايرادي نداشته باشد برنامه آتي وي بي 6 كه همراه با سورس هست رو ميخواهم تو اين تايپيك بگذارم سعي ميكنم كدها و برنامه اي حرفه اي بگذارم و تكراري نباشد
اين را حتما ببينيد خيلي كاردرسته من كه تا حالا نديده بودم در واقع برنامه 3D Max رو تو وي بي 6 پياده سازي و طراحي كرده است داغ داغ همين الان از تنور برام فرستادن
توجه داشته باشيد كه عكسها رو از فايل menu / open كنيد و از پوشه Object لود كنيد و با كيبرد با دكمه هايي كه در منوي Help نوشته ميتوانيد عكسهاي 3D را حركت بدهيد و تغيير ايجاد كنيد همانطور با كليد Shift و ديگر كليدهاي كيبرد ميتوانيد تصاوير را جابجا كنيد .
ساده است باهاش كار كنيد دستتون مي آيد . با ويبي 6 چه كارهايي كه نميشه كرد !!!

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 03:19 صبح
اين برنامه هم همانطور كه از اسمش پيداست براي نشان دادن اندام دروني بدن انسان است كه البته ناقص ولي ميتوان براي استفاده در نرم افزارهاي پزشكي اونو كامل كرد و ازش استفاده كرد

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 03:32 صبح
اين برنامه رو شبيه اونو توي گوشي موبايلم دارم براي نشان دادن ساعت و تاريخ كشورهاي دنيا و همينطور موقعيت اون كشور رو تو نقشه نشون ميده باصطلاح همان برنامه
Time Zone است
مهم اينكه احتمالا در شروع برنامه چند تا error ميده اگر اينطور شد برنامه رو اجرا كنيد در حالت اجرا هر كدام از جملات را كه رنگش زرد شد و error داد اونو پاك كنيد فكر كنم 5 يا 6 تا جمله را بايد پاك كنيد بعد دوباره برنامه رو اجرا كنيد رو صفحه اول كليك كنيد تا صفحه اصلي برنامه به نمايش در بيايد اگر error هم نداد كه هيچي Run كنيد

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 03:41 صبح
اين يك ماشين حساب تقريبا كامل و حرفه اي البته بصورت اكتيو اكس ocx طراحي كرده ولي من چون به اون احتياج داشتم و نميخواستم تو برنامم از ocx استفاده كنم كدهاي مربوط به ماشين حساب رو استخراج كردم و توي يك پروژه جديد و يك فرم پياده كردم شكلشم رو هم تغيير دادم اگر كسي خواست بفرمايد براش بگذارم اينجا هرچند زياد كار مشكلي نيست و خودتون هم ميتوانيد اينكار رو انجام دهيد چون خوبي اين برنامه اينه كه كدهاي كنترل اكتيو اكس هم داخل پروژه داره

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 03:44 صبح
برنامه اي براي ساختن منو هاي جديد بد نيست ببينيد شايد بعدا بكارتون اومد و خواستيد ازش استفاده كنين

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 03:59 صبح
يك برنامه ساعت عقربه اي به چند مدل مختلف و ديگه اينكه ساعت رو برعكس هم ميتونه نشون بده نكته مثبت اين برنامه بنظر من كنترل line كه براي نشون دادن ساعت و دقيقه و ثانيه هست تقريبا تميز كار ميكنه و مثل بعضي از ساعتها كج و ماوج نميشه

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 04:05 صبح
اين هم يك ساعت ولي از نوع ديجيتالش . هم ساعته و هم كورنومتر برنامه به يك شكلي تكراري ولي ديدنش خالي از لطف نيست . ببينيد
توجه داشته باشيد كه تمام برنامه هاي امروز اكثرا كنترل ocx يا همون اكتيو اكس دارند و كدهاي مربوط به طراحي و ساخت كنترل ها هم تو پروژه مربوطه وجود داره و شما اگر نخواستيد از كنترلهاي ocx استفاده كنيد براحتي ميتوانيد كدها رو از فرم usercontrol استخراج كرده و در پروژه جديدي بدون اكتيو اكس مورد استفاده قرار دهيد

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 04:15 صبح
اين برنامه كه از اسمش مشخصه چيه Encrypt_decrypt جملات و كلمه و اعداد است كه در قسمت اول جمله را بهم ميريزد اصطلاحا خرچنگ قورباغه ميكند همون Encrypt و بعد از زدن دكمه Decrypt دوباره به حالت اول بر ميگرداند
نكته مهم : اينكه شايد خيلي از شما ها با اين برنامه كار كرده باشيد و با اون اشنا باشيد ولي من تونستم استفاده بهينه اي از اون بكنم بدينصورت كه من روي ديتا بيس اكسس پسورد ميگذاشتم ولي يكروز تو همين سايت ديدم برنامه اي هست كه پسورد اكسس را نشون ميده خيلي حالم گرفته شده بود چون ديگر برنامه ها را نميتوانستم دست هر كاربري بدهم بعد در جايي يك برنامه نويس اومده بود پسورد اكسس رو اول Encrypt و بعد در اكسس ذخيره كرده بود جالب بود چون ديگر با اون برنامه پسورد اكسس درست نشون داده نميشد شايد شما قبلا اينكار را انجام داديد ولي براي من جديد بود

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 04:20 صبح
نميدونم كه اين برنامه را قبلا بچه ها تو تالار اپلود كردند يا نه به هرحال چون خيلي از دوستان در مورد dataReport سئوالهايي دارند گفتم بهتره كه باشه اگر هم قبلا بود به بزرگي خودتون ببخشيد اين برنامه نوع اتصال با ديتا ريپورت بدون dataenvironment نشون ميدهد كه جستجو و ديگر مشخصه هاي اونو اجرا ميكند و همين طور نوع طراحي ديتا ريپورت

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 15:14 عصر
سيگاري ها فقط ببينند اگر ميخواهيد ببينيد با هر تعداد سيگار چه بلايي سرتان ميايد برنامه رو اجرا كنيد و تعداد سيگاري كه روزانه ميكشيد رو تو تكست قيد كنيد البته منم برنامه رو ديدم ولي تعدادش زياد نيست

RezaS_1354
جمعه 15 شهریور 1387, 15:30 عصر
ميخوام برگ آسم را رو كنم بهترين برنامه ايكه تا حالا نوشتم هيچ كجاي دنيا هم نديديد تو ماكروسافت هم نميتونيد پيدا كنيد برنامه هزاره چهارم پنجمه
شما ميدونيد كه با وب كم (دوربين وب) ميتونيد از خودتون هم عكس يا فيلم بگيريد غيراز حالا كارهاي كه تو اينترنت ميكنه جدا از اون ها ميگم
امروز شما با برنامه ايي آشنا ميشويد كه ميتونه بدون استفاده از وب كم از شما عكس بگيره تعجب نكنيد تا حالا خودم هم نميدونستم در همين مانيتورهايي كه خونه هاتون هست همين معمولي هاش فرقي نداره ال سي دي يا ... پشت لامپ تصوير يا مايع كريستالش يك عدسي و لنز داره كه ميتونه از شما به تعداد محدودي عكس بگيره
كه بستگي به مدت گارانتي مونيتورتون داره البته فكر ميكنم واسه همتون كار كنه ميگيد نه برنامه رو دانلود كنيد و حالشو ببريد
....
.يك لحظه صبر كن نبين

.. آقا جون هر كس كه دوست داريد نميدونم جون كي رو قسم بخورم . خواهش ميكنم تمنا ميكنم از دوستاني كه جنبه ي شوخي ندارند اصلا دانلود نكنند اين برنامه فقط جهت شوخي و سرگرمي با دوستان عزيزمه كه تو اين تالار هم تعداشون كم نيست و جنبه شوخي دارن وگرنه هيچ بي احترامي و بي حرمتي به هيچ كس نيست پس خواهشان اگر خيلي حساسين برنامه رو نبينيد اگر هم ديديد ديگه اعتراضي پشتش نكنين گفتم خستگيتون در بياد بد كه نكردم با تشكر
اختتاميه برنامه هاي جمعه 15/6/87
رضا:بوس:

maryamm87
یک شنبه 10 آذر 1387, 15:14 عصر
سلام ببخشید میشه راهنماییم کنید که چه طور می شه در C زمان رو در دو مرحله ثبت کنم و بعد اختلاف زمانی رو محاسبه کنم؟؟:ناراحت:

Dr.Bronx
یک شنبه 10 آذر 1387, 16:01 عصر
ميخوام برگ آسم را رو كنم بهترين برنامه ايكه تا حالا نوشتم هيچ كجاي دنيا هم نديديد تو ماكروسافت هم نميتونيد پيدا كنيد برنامه هزاره چهارم پنجمه
شما ميدونيد كه با وب كم (دوربين وب) ميتونيد از خودتون هم عكس يا فيلم بگيريد غيراز حالا كارهاي كه تو اينترنت ميكنه جدا از اون ها ميگم
امروز شما با برنامه ايي آشنا ميشويد كه ميتونه بدون استفاده از وب كم از شما عكس بگيره تعجب نكنيد تا حالا خودم هم نميدونستم در همين مانيتورهايي كه خونه هاتون هست همين معمولي هاش فرقي نداره ال سي دي يا ... پشت لامپ تصوير يا مايع كريستالش يك عدسي و لنز داره كه ميتونه از شما به تعداد محدودي عكس بگيره
كه بستگي به مدت گارانتي مونيتورتون داره البته فكر ميكنم واسه همتون كار كنه ميگيد نه برنامه رو دانلود كنيد و حالشو ببريد
....
.يك لحظه صبر كن نبين

قديمي شده ديگه :قهقهه:
اينقدر از اين كارا كردن كه ديگه معلوم شد الكيه
فكر يه ايده جديد برا سر كاري باش
:بامزه: