PDA

View Full Version : اضافه کردن یه برنامه دیگه به برنامه خودم

maryamb
سه شنبه 05 شهریور 1387, 10:30 صبح
با سلام
چطور میتونم داخل پروژم ، یه برنامه دیگه رو ادد کنم طوری که به فرم اصلیم بگم وقتی می خوای اجرا بشی ، فرم اونیکی برنامه هم اجرا کن؟
در واقع من یه پروژه اصلی دارم . یدونه هم برنامه ی ساعت آنالوگ رو به عنوان یه پروژه دیگه ام ، اضافه کردم.حالا می خوام وقتی فرم اصلی برنامم بالا می اد ، ساعت هم همراهش بالا بیاد.باید چیکار کنم؟

maryamb
سه شنبه 05 شهریور 1387, 10:43 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=107718&highlight=%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA+%D8%A7%D9%86%D8 %A7%D9%84%D9%88%DA%AF
می خوام این ساعت رو به برنامم اضافه کنم ولی نحوه ی فراخوانی شو از داخل فرم اصلی برنامم نمی دونم . می شه یه نگاهی بندازید . می خوام وقتی فرم اصلیم بالا میاد ، این ساعت هم روش باشه

reza_optical
سه شنبه 05 شهریور 1387, 10:55 صبح
سلام دوست عزیز
البته قبل از اینکه جواب شما رو بدم لازم به ذکر که لینک ساعتی داده بودید واقعا عالی بود انصافا
زحمت کشیدن
من به جای شما باشم تمامی ماژول + کلاسها +.... های این پروژه رو add میکنم به پروژه اصلی خودم و از اونجا اجراش میکنم خیلی راحت اگه نتونستی پروژه رو بذار واسط این کارو میکنم :لبخندساده:

.:KeihanCPU:.
سه شنبه 05 شهریور 1387, 11:04 صبح
میتونی پروژه ای رو که میخوای اضافه کنی رو در کنار پروژه خودت اد کنی و پروژه رو فرا خوانی کنی
البته باید پروژه سیو بشه؟,که Group میسازه

Project1.Form1.Show

koruir
سه شنبه 05 شهریور 1387, 11:37 صبح
البته من نتونستم از Project1.Form1.Show استفاده کنم Error ميده.
اما ميشه Compile شده ساعت رو در ReSource پروژه اول قرار داد. و بعد از Extract به اون Shell داد.
نظر شما چيه؟

maryamb
سه شنبه 05 شهریور 1387, 14:12 عصر
نقل قول:
Project1.Form1.Show

من به جای شما باشم تمامی ماژول + کلاسها +.... های این پروژه رو add میکنم به پروژه اصلی خودم و از اونجا اجراش میکنم خیلی راحت اگه نتونستی پروژه رو بذار واسط این کارو میکنم :لبخندساده:
دوستان من هر دو کار رو قبلا امتحان کردم. ولی نمی شه .
شما خودتون یه پروژه جدید باز کنید که یه فرم داشته باشه.بعد همزمان که فرم اصلی می خواد لود بشه کاری کنید که ساعت هم لود شه.
اگه موفق شدید سورسشو به من هم بدید.:لبخندساده:

سه شنبه 05 شهریور 1387, 23:52 عصر
Project1.Form1.Show
بعد از اد کردن پروژه جدید باید کل پروژه یعنی Group رو سیو کنید

maryamb
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:36 صبح
بعد از اد کردن پروژه جدید باید کل پروژه یعنی Group رو سیو کنید
این کارو هم کردم . اگه زحمتی نیست یکی از دوستان که تجربه کافی داره این پروژه رو با یه پروژه دیگه ترکیب کنه و واسم بفرسته تا ببینم چطوری می شه این کارو کرد.
یعنی برنامه ساعت رو با یه پروژه که فقط شامل یه فرم خالی هست رو با هم ترکیب کنه طوری که وقتی فرم خالی می خواد اجرا بشه ، ساعت هم بیا بالا

چهارشنبه 06 شهریور 1387, 12:26 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=560889&postcount=8

مهران رسا
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 13:34 عصر
.
شما خودتون یه پروژه جدید باز کنید که یه فرم داشته باشه.بعد همزمان که فرم اصلی می خواد لود بشه کاری کنید که ساعت هم لود شه.
.

مگه این ساعت یک فرم نیست ؟!!
خوب همونظور که دوستان گفتند اون رو به پروژه اضافه کرده و به نمایش در بیارید . در ضمن نیازی نیست کل پروژه رو Add کنی. فقط فرم و ماژول ها رو به پرژه اصلی اضافه کنید.

برای مثال اگه اسم فرم ساعت FrmClock باشه اون رو به صورت زیر در فرم اصلی به نمایش در میاریم :

Private Declare Function SetParent Lib "user32" (ByVal hWndChild As Long, ByVal hWndNewParent As Long) As Long

Private Sub Form_Load()
SetParent FrmClock.hWnd, Me.hWnd
FrmClock.Show
End Sub

maryamb
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 15:27 عصر
دوستان عزیز اینایی که تا اینجا گفتید رو خودم امتحان کرده بودم.
اصلا برنامه ی ساعت با SUBMAIN شروع می شه و با هیچ کدوم از فرم هاش شروع نمیشه.
من که برنامه س ساعت رو گذاشتم. یه کوچولو امتحان کنید اگه شد نتیجه رو بهم بگید.
ممنون از لطف همگی

maryamb
شنبه 09 شهریور 1387, 09:59 صبح
سوالم بی جواب موند

مهران رسا
شنبه 09 شهریور 1387, 10:14 صبح
ساعت رو ON TOP کن و ازش exe بگیر .
فایل اجرایی(exe) رو کنار برنامت قرار بده و در زمان اجرای برنامه اصلی اون رو هم اجرا کن . در زمان خروج هم از حافظه خارجش کن ...