PDA

View Full Version : سوال: ساخت منو در اکسس

shahram_s
سه شنبه 05 شهریور 1387, 13:19 عصر
با سلام خدمت کلیه عزیزان
آیا میشود در برنامه اکسس منو سازی کرد ؟
منظورم از منو سازی یعنی مثل سایرنرم افزارها آیا میشود در فرمهای خود منوی file edit view و ... درست کرد ؟
با تشکر:عصبانی++:

amirzazadeh
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 08:42 صبح
با سلام خدمت کلیه عزیزان
آیا میشود در برنامه اکسس منو سازی کرد ؟
منظورم از منو سازی یعنی مثل سایرنرم افزارها آیا میشود در فرمهای خود منوی file edit view و ... درست کرد ؟
با تشکر:عصبانی++:
دوست من اگر از ابزار جستجو استفاده كنين كلي مطلب در اين مورد پيدا ميكنين.
از اين لينك هم براي ساخت منوي راست چين ميتونين استفاده كنين
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=112195&highlight=%D9%85%D9%86%D9%88&page=2
............................
موفق باشيد

hamed_air_line
یک شنبه 10 شهریور 1387, 13:25 عصر
اگر منظورت ساخت یک منوی مخصوص به خودت هست و از بین بردن نوار ابزار و نوار منو باید یک نوار ابزار بسازی بعد خصوصیت نوار ابزار را به ا به ( منو بار ) تبدیل کن و بعد از اون توی استارتاپ منو بار را با منو باری که خودت ساختی عوض کن و بعد همه تیک هائی که هست را بردار بعد از ورود مجدد منوی شما جایگزین منوی اصلی اکسس می شود اگه خواستی به حالت اولیه بازش کنی باید موقع بازشدن دکمه شیفت را بگیری اگه خواستی بگو تا بیشتر توضیح بدم

shahram_s
دوشنبه 11 شهریور 1387, 12:23 عصر
با تشکر از شما
منظورم از منو ساختن شبیه منو file edit view و ... میباشد منتهی به صورت فارسی بطوریکه موس بر روی آن قرار گرفت منو باز شده و گزینه داخل آن مانند new open و ... نمایان شود.
این کار را در ویژوال بیسیک انجام داده ام . اما میخواستم بدانم که اکسس چنین امکاناتی دارد یا خیر و اگر دارد چگونه است؟
از توضیحات مفید شما سپاسگذارم .

rashidianc
سه شنبه 16 تیر 1388, 13:16 عصر
سلام من مدتي است كه مشغول تمرين با اكسس هستم .با يه مشكل برخورد كردم يه برنامه انباري ساختم كه ساده ولي برام ارزشمنده فقط نميتونم جستجو ايجاد كنم . جستجويي كه بتوان از چندين مورد ركورد باشه مثلا" وقتي ميخام پيچ نمره8 را از تاريخ ... تا تاريخ ... و از شماره فاكتور ... تا شماره ... جستجو كنم همه اين موارد را بتونم در جستجو بكار بگيرم .و البته اگه نام كالا را فقط قسمتي تايپ كردم بازم پيدا كنه . البته خواهش ميكنم فقط در محيط ساده اكسس باشه چون من با وي‍ژوال و ماژولها و اس كيو ال ها آشنا نيستم .خيلي ممنون ميشم واقعن گير كردم . به بنبست رسيدم :گریه:كمكم كنيد ممنون ميشم . اين هم آدرس ايميلم ciamand31@yahoo.com