PDA

View Full Version : php page creator شروع اولين پروژه طراح وب ايراني

amir-haghighi
سه شنبه 05 شهریور 1387, 19:35 عصر
به ياد او::

با سلام خدمت دوستان و كاربران گرامي...

چند وقتي بود كه در فكر نوشتن يك برنامه اديتور خوب و مناسب براي زبان php و چند تا زبان تحت وب از قبيل html,xml,java & java script,soap, و ... بودم.

مدتي هم روي برنامه هاي مختلف اديتور خوب تمركز كردم و ايده هاي ناب و جالبي رو هم از روي اونها برداشته بودم.

تا اينكه چندي پيش تصميمم قطعي شد و شروع به نوشتن برنامه كردم.

اولش ميخواستم كه برنامه كلا فارسي باشه اما از اونجايي كه به قانون كپي رايت در ايران اعتنايي نميشه گفتك كه برنامه رو كلا english مي سازم .

كلا از همه دوستان عزيزي كه به هر نحوي توانايي كمك كردم به من رو دارن چه به صورت دادن ايده و نظر و چه به صورت كمك در كد نويسي دعوت به همكاري ميكنم.

كلا هيچ محدوديتي براي افرادي كه تمايل به همكاري دارن وجود نداره و هر كسي با هر سطح دانشي ميتونه كه من رو در كاملتر شدن اين پروژه هدايت و هم راهي كنه.

به نا به دلايلي بيشتر از اين نميخوام كه در مورد پروژه صحبت كنم.

دوستاني هم كه تمايل به همكاري دارند از طريق آدرس زير ميتونند آمادگي خودشون رو اعلام كنند.

cazino86@gmail.com (cazino86@gmail.com)

با تشكر .

aghasina
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 11:55 صبح
سلام
من برنامه نویس متوسط ولی فعال پی اچ پی هستم
این جیمیلم
Msbzs1373@yahoo.com

as13851365
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 13:00 عصر
من قبلا پست داده بودم ولی نمی دونم چی شده که پستم نیست (یا توی یه انجمن دیگه بوده یا این که حذف شده ) ولی در کل :
شما از چه زبانی برای نوشتن این برنامه استفاده می کنید ؟ (دلفی - سی پلاس - سی شارپ - وی بی -....)
برنامه قرار است در چه سطحی باشه ( یک برنامه کامل مانند دریم ویور یا یک برنامه کوچک)

درباره زبان برنامه اگه برنامه به صورت چند زبانه باشه خیلی خوب خواهد شد (یعنی از فایل های متنی برای زبان برنامه استفاده کنید تا در آینده برنامه زبان های زیادی را پشتیبانی کنه مانند برنامه دانلود منیجر )

اگر امکانش هست پیشرفت کاری برنامه را در این قسمت قرار دهید ( یعنی هر روز تا چه اندازه ای پیش روفتید)

amir-haghighi
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 17:59 عصر

تا هفته آينده يك سايت با سرعت هر چه بيشتر براي اين پروژه راه اندازي ميكنم .

و تمامي مراحل پيشرفت پروژه در اونجا بيان خواهد شد.

برنامه به زبان c# نوشته خواهد شد.و دارای لایسنس خواهد بود(البته در این مورد دوستان اگر نظری داشتند اعلام کنند).نسخه اول این برنامه هم با طرح کاملا ویستا در کمتر از 1 ماه آینده منتشر خواهد شد.به امید خداوند متعال.

amir-haghighi
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 18:01 عصر

فعلا اطلاعات بيشتر در اينجا ::

http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=102860

vahid4134
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 18:52 عصر

تا هفته آينده يك سايت با سرعت هر چه بيشتر براي اين پروژه راه اندازي ميكنم .

و تمامي مراحل پيشرفت پروژه در اونجا بيان خواهد شد.

برنامه به زبان c# نوشته خواهد شد.و دارای لایسنس خواهد بود(البته در این مورد دوستان اگر نظری داشتند اعلام کنند).نسخه اول این برنامه هم با طرح کاملا ویستا در کمتر از 1 ماه آینده منتشر خواهد شد.به امید خداوند متعال.
پس مالتی پلتفرم بودن چی میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!:ناراحت::نارا ت:

vahid4134
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 19:01 عصر
یه چند نکته رو من بگن ایشالا که بدونید که من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم و خیلی خوشحال میشم که به شما بتونم کمک کنم)
۱- چرا به مولتی پلتفرم بودن توجه نمی کنید؟ (هر ادیتور موفقی مالتی پلتفرم هست)
۲- چرا از یک بستر خیلی مناسب استفاده نمی کنید (مثل eclipse ولی باید جاوا بلد باشید)
۳- قانون کپی رایت رو می خوایید از کجا واسه چه شرکتی بگیرید که اگر کسی توی خارج کرک کرد دستتون به یه جایی بند باشه
۴- ایران رو چیکار می کنید. این همه نرم افزار که قیمتی هم نداشتند همه کرک شده استفاده کردند که شرکتهای بیچاره معلوم نیست ...
۵- اگر قراره از C# استفاده کنی چه جوری می خوای پروژه رو مدیریت کنی (من نمی دونم csv یا svn می تونن برای C# هم کار کنند یا نه)
تازه پروژه ای که قراره طرح اولیش تا ۱ ماه حاضر بشه.... (البته من در مورد C# اطلاعات زیادی ندارم پس در مورد مدت زمان قضاوت زیادی نمی کنم)
موفق باشید
یا حق

amir-haghighi
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 10:16 صبح

در مورد چند تا چيز خيلي خوب نظر داديد كه من هم در يك پيغام خصوصي چند تا نكته كوچولو رو خدمت شما عرض كردم و منتظر جواب شما هستم.

در مورد نرم افزار هم براي كرك نشدنش حتما يه فكري ميكنم.

در مورد طرح اوليه هم بايد بگم كه تا يك ماه آينده قسمت html و java script و css و چند تا زبان كه روي مرورگر تفسير ميشن رو آماده كار ميكنم.بعد با نظرات كاربران و ايراد هايي كه گرفته ميشه پروژه رو پيشرفتش ميدم.

maysamscript
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 11:57 صبح
من هم آماده همکاری ام

vahid4134
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 14:19 عصر

در مورد چند تا چيز خيلي خوب نظر داديد كه من هم در يك پيغام خصوصي چند تا نكته كوچولو رو خدمت شما عرض كردم و منتظر جواب شما هستم.

در مورد نرم افزار هم براي كرك نشدنش حتما يه فكري ميكنم.

در مورد طرح اوليه هم بايد بگم كه تا يك ماه آينده قسمت html و java script و css و چند تا زبان كه روي مرورگر تفسير ميشن رو آماده كار ميكنم.بعد با نظرات كاربران و ايراد هايي كه گرفته ميشه پروژه رو پيشرفتش ميدم.
با اجازه شما همینجا عرض می کنم تا بقیه دوستان هم اطلاع پیدا کنند
شما پروژه aptana رو ببینید. خیلی قوی هست و واقعا کد نویسی باهاش لذت بخش هست. فکر می کنید از چی استفاده کرده ؟ از eclipse استفاده کرده خیلی هم قوی هست و هیچ کمبودی رو نداره. دیگه eclipse خودش خیلی قوی هست. هم مالتی پلتفرم هست و هم به راحتی میشه plugin بهش اضافه کرد.
نظر من بیشتر روی استفاده از eclipse هست

amir-haghighi
یک شنبه 24 شهریور 1387, 19:15 عصر

حجم دوستاني كه قصد حمايت كردن از من رو دارن خيلي بالا رفته و من جدا اصلا نميتونم كه به همه دوستان ميل ارسال كنم.لطفا دوستان عزيز و محترم با شماره زير براي همكاري بيشتر تماس بگيرند :

09112320864

با تشكر و احترام امير حقيقي

cybercoder
دوشنبه 25 شهریور 1387, 03:45 صبح
خوب حالا چقدرش انجام شده؟ ( در چه فازیه )

ealvandi
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 09:22 صبح
لطفا اطلاعات بیشتری در باره پروژه بدید که نقاط قوت و ضعفش رو بررسی کنیم