PDA

View Full Version : سوال: عدم اجازه ذخیره عکس به کاربر

ماهی
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 06:54 صبح
چطور می تونیم به کاربر اجازه ندیم که عکسهای صفحه رو ذخیره کنه؟

as13851365
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:31 صبح
چنین کاری امکان نداره یعنی در کل وقتی که شما عکسی را برای کاربر نمایش می دید این عکس در کامیپوتر کاربر ذخیره شده و از آنجا نمایش داده می شود

در کل شما می توانید با استفاده از جاوااسکریپت کارسی کنید که کاربران عادی نتونند روی عکس راست کلیک کنند!

saeidejafari
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 12:18 عصر
باید عکس رو background کنی.

s.mostafa.rahmani
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 12:21 عصر
باید عکس رو background کنی.
عكس بك‌گراند رو هم مي‌شه ذخيره كرد.
راست كليك Save Background...

s.mostafa.rahmani
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 12:37 عصر
آره توی ie میشه ولی توی ff چی؟ میشه؟؟؟
راست كليك -> View Background Image
و بعد دوباره راست كليك Save Image As...

tanha2007
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 14:22 عصر
خوب من فکر کنم با جاوا اسکریپت بشه، ولی کاربر میتونه جاوا اسکریپت را غیر فعال نماید.

تو میتونی در عوض عنوان سایتت را در عوض روی تصاویر قرار بدی تا در صورت دانلود تصویر نیز ...

Bahram0110
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 17:45 عصر
هیچ راهی نداره

ماهی
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 19:41 عصر
خوب من فکر کنم با جاوا اسکریپت بشه، ولی کاربر میتونه جاوا اسکریپت را غیر فعال نماید.

تو میتونی در عوض عنوان سایتت را در عوض روی تصاویر قرار بدی تا در صورت دانلود تصویر نیز ...

می شه بگید چطور می تونم با جاوا اسکریپت این کارو انجام بدم؟

sama01
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 21:39 عصر
اگر کسی عزم راسخ برای ذخیره و استفاده از عکس سایت شما داشته باشه، شک نکنید که این‌کار کاملا امکان‌پذیره. پس در این زمینه هزینه‌ی بی‌هوده نکنید.

اصولا امروز در دنیای اینترنت وقتی چیزی در وب قرار می‌گیرد، دیگر باید قید مسائلی از این دست را زد.
دو حالت دارد:
1. اصلا عکس را در انترنت قرار ندهید. چون هر کاری که بکنید، قابل ذخیره است.
2. چیزی را در اینترنت به اشتراک بگذارید که استفاده‌ی از آن برای دیگران، ارزش تجاری و اقتصادی نداشته باشد.

پیشنهاد می‌کنم سایت‌های معروف و معتبر در زمینه‌ی فروش عکس را ببینید. یا عکس‌ها در ابعاد کوچک هستند که ارزشی برای چاپ ندارند و یا اینکه یک watermark بزرگ روی عکس قرار می‌دهند که امکان استفاده از عکس را از بین می‌برد.

abdorreza
یک شنبه 23 مرداد 1390, 05:43 صبح
هر كاري هم بشه كرد جلوي كليد Prt-Sc صفحه كليد كاربرو نميشه گرفت !!!!

پس به قول دوستمون از خير غير فعال كردن ذخيره ي تصوير بگذر !!!