PDA

View Full Version : سوال: چه جوری میتونم تو vb فایل attach کنم؟

Hana_khanum
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:03 صبح
سلام من میخوام یه کتابخونه الکترونیکی بسازم که قابلیت attach کردن فایل رو داشته باشه میشه کمک کنین؟قسمت attach کردن فایلشو بلد نیستم.:افسرده:

mpmsoft
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 09:27 صبح
منظورت از Attach کردن چیه منظورت اینه که می خوای فایلو توی بانکت ذخیره کنی یا نه جای دیگه ؟

Hana_khanum
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 10:17 صبح
میخوام توی بانک ذخیره بشه و کاربر بتونه اونو ببینه و روش کلیک کنه و اونو باز کنه علاوه بر اینکه اگه خواست بتونه یه کتاب جدید اضافه کنه و فایل رو برای قرار دادن تو بانک attach کنه. تا یه کتاب جدید با فایل به بانک اضافه بشه.
راستی خیلی خیلی ممنون بالاخره یکی جوابمو داد.:لبخندساده:

majjjj
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 10:23 صبح
شما باید از فیلد ممو استفاده کنید البته اگه نخواهی یک فایل pdf رو استفاده کنی

Hana_khanum
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 10:34 صبح
خب اکثر ebookها pdf هستن. میخوام فایلهای pdf و word رو attach کنم.

Hana_khanum
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 11:05 صبح
کمک...........کمک

اوبالیت به بو
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 14:59 عصر
شما بايد يه Folder براي اين كار اختصاص بدين. چون اگه بخواين يه فيلد تويه DataBase برنامتون اختصاص بدين، هنگام بازيابي اطلاعات سرعت فوق العاده پايين مياد پس شما مجبوريد كنار پروژه خودتون يه Folder بسازين و اينها رو دوباره شاخه شاخه مرتب كنيد. براي Attach كردن هم بايد با FSO يا دستورات فايل (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=104724) اون كتاب رو كه به صورت PDF يا DOC هستش رو به اين Folder ها كه از قبل مديريتشون كردين هدايت كنيد.

mpmsoft
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 17:06 عصر
دوست عزیز یه سرچ بزن درباره ذخیره فایل در بانک

بارها این موضوع مطرح شده

majjjj
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 07:37 صبح
خب اکثر ebookها pdf هستن. میخوام فایلهای pdf و word رو attach کنم.

این جوری یکم مشکل داری همون ممو از همه بهتره سورس هم تقریبا میتونی تو اینترنت پیدا کنی کارت خیلی راحتتر میشه حالا خود دانی برای اون فایلهای اکروباتی هم که داری از برنامه پی دی اف گرابر استفاده کن تقریبا کارت رو راه می اندازه

Hana_khanum
شنبه 09 شهریور 1387, 06:48 صبح
از همتون ممنونم این سایت واقعاً فوق العاده ست.