PDA

View Full Version : یک برنامه دفتر تلفن چه امکاناتی باید داشته باشد؟

مهدی کرامتی
سه شنبه 24 تیر 1382, 22:52 عصر
آقا من میخوام یک برنامه دفتر تلفن بنویسم. بنظر شما چنین برنامه‌ای چه امکاناتی باید داشته باشد؟

Dracula
سه شنبه 24 تیر 1382, 22:56 عصر
بتونه با وارد کردن اسم و یا هر چیز دیگه و حتی با فرمان صوتی شماره مورد نظر رو پیدا و با مثلا مودم متصل به کامپیوتر تماس رو برقرار کنه .
:oops:

مهدی کرامتی
سه شنبه 24 تیر 1382, 23:04 عصر
بابا ایوالله دراکولا آنلاین. من پست کردم تو بخش دلفی، بعد تصمیم گرفتم انتقالش بدم به این بخش "دردلهای سایت..." ، هنوز عملیات انتقال تمام نشده بودم دیدم پست کردی. فکر کنم رو هوا زدیش نه؟ :D

خوب فرض کنیم شماره رو گرفت، خوب نمیشه که آدم با مودم با تلفن صحبت کنه که (هر مودمی این برنامه رو نداره).

در ضمن امکاناتی که موردنظر منه بیشتر امکانات نگهداری اطلاعات توسط برنامه است، نه افزودن جینگیلی مستون به برنامه :lol:

چهارشنبه 25 تیر 1382, 10:23 صبح
این که کاربر بتونه گروه های مختلفی تعریف کنه و هر شماره را در گروهی که می خواد قرار بده ( یک چیزی شبیه به Address Book ویندوز )

Rambod
چهارشنبه 25 تیر 1382, 10:32 صبح
اینکه هر کس بتونه شماره های مربوط به خودشو ببینه. منظورم اینه که اگر کامپیوتر مالتی یوزر باشه، شخص با وارد کردن یه Password بتونه شماره های خودش رو ببینه و لا غیر!

اینکه امکان Search روی اکثر فیلدها وجود داشته باشه.

Dracula
پنج شنبه 26 تیر 1382, 08:57 صبح
خوب میتونی برنامه رو مخصوص اون مودمها عرضه کنی . :oops: :P

اگر دوست دارید بخش VB رونق بگیره این برنامه رو بدید این بروبچ بنویسن تا هم دستشون هم بخششون راه بیفته . :oops: