PDA

View Full Version : سوال: کد دیکشنری آنلاین

hasanbeigi
جمعه 08 شهریور 1387, 12:12 عصر
می خوام بدونم از دوستان کسی کد دیکشنری آنلاین نداره. با بانک اطلاعات mysql. البته من کلا تازه کارم و میشه گفت اصلا سر در نمی یارم.
لطفا کمکم کنید.

salehbagheri
شنبه 09 شهریور 1387, 22:40 عصر
ببين برادر عزيز!
براي اين كار بايد يك ديتابيس پيدا كني كه تمام كلمه ها رو توش داشته باشه، البته با معني! (كه امكانش 1 در بيليارده)
پس بايد يه ديتابيس به همين صورتي كه گفتم درست كني و حدود يك سال فقط توش تايپ كني!

بعدش هم كه مثل آب خوردنه! يك تكست باكس ايجاد مي كني و معني كلمه وارد شده را از ديتابيس فراخواني مي كني!

اين طور كه مي گي (تازه كاري)، بهتره سراغ اين پروژه ها نري! از پروژه هاي ساده و سبك شروع كن عزيز!

hasanbeigi
یک شنبه 10 شهریور 1387, 00:40 صبح
سلام دوست عزیز
آره من تازه کارم. ولی من خود دیکشنری رو دارم و مشکل در تهیه اطلاعات نیست. مشکل من اینه که نمی دونم باید اطلاعاتم با چه نرم افزاری و در چه محیطی وارد بشه. من کل دیکشنری رو (که یک دیکشنری تخصصیه) دارم که به صورت یک فایل متنیه. حالا نمی دونم که باید این فایل متنی رو با و در نهایت برنامه خاصی رو چه روشی به صورت بانک اطلاعاتی در بیارم ( و چه نوع بانک اطالعاتی) و بعد از اون من هیچ زبان برنامه نویسی بلد نیستم که بتونم صفحه وبم رو باهاش بنویسم..:چشمک:

saina2006
یک شنبه 10 شهریور 1387, 01:14 صبح
توی اکسس میتونی فایل text رو وارد کنی بعدشم باید بشینی و یک زبان برنامه نویسی یاد بگیری که برای این کار تو هم خیلی سخت نیست