PDA

View Full Version : سوال: چگونه ميشه يك فايل اجرايي رو در پشت عكس جاسازي كرد؟

scarce
جمعه 08 شهریور 1387, 18:44 عصر
سلام
اين سوال از خيلي وقت پيش تو ذهنم اومده كه يك كاري كنم يك فايل اجرايي رو پشت يك فايل عكس جاسازي كنم يعني با اجراي عكس فايل اجرايي اجرا بشه . البته يك برنامه نوشتم كه مي تونه يك فايل عكس رو به اجرايي بچسبونه ولي فايل به صورت exe است . يعني با اجراي فايل exe عكس بالا مياد ولي سوالم اينه آيا برعكس اين موضوع وجود داره يعني با اجراي عكس يا ژسوند jpg فايل اجرايي اجرا بشه از دوستان خواهشم مي كنم يك راهنمايي بكنند.

mpmsoft
جمعه 08 شهریور 1387, 20:34 عصر
فکر نمی کنم این کار شدنی باشه

آیا شما ویروسی دیدید که به این شکل کار کنه ؟

r0ot$harp
جمعه 08 شهریور 1387, 22:07 عصر
سلام
اين سوال از خيلي وقت پيش تو ذهنم اومده كه يك كاري كنم يك فايل اجرايي رو پشت يك فايل عكس جاسازي كنم يعني با اجراي عكس فايل اجرايي اجرا بشه . البته يك برنامه نوشتم كه مي تونه يك فايل عكس رو به اجرايي بچسبونه ولي فايل به صورت exe است . يعني با اجراي فايل exe عكس بالا مياد ولي سوالم اينه آيا برعكس اين موضوع وجود داره يعني با اجراي عكس يا ژسوند jpg فايل اجرايي اجرا بشه از دوستان خواهشم مي كنم يك راهنمايي بكنند.

دوست عزیز من قبلا دیده بودم در ویندوز های قدیمی یه باگ به این صورت داشتن ولی الان 99٪ احتمال می دم شدنی نباشد . بازم 100٪ نمی گم چون مطمعا نیستم . بازهم تحقیق می کنم به چیزی برخوردم اعلام می کنم .

باتشکر احسان

sohrab o
جمعه 08 شهریور 1387, 23:31 عصر
در مورده فایل اجرایی باید بایند کنی اما فکر نکنم بشه فایل با پسوند عکس باشه

scarce
شنبه 09 شهریور 1387, 06:57 صبح
من منظورم ویروس نبود ! ولی دیدم همین کارو می کرد .چند وقت پیش به یک عکس با پسوند jpg دیدم که عکسی واقعا خنده دار بود عکس یه پیرمردی بود که خیلی طنز بود وقتی بازش کردم ویروس اجرا شد خدا می دونه که سر کامپیوترم چه بلایی آورد . یه کار هایی می کرد که آدم روانی میشد هر چند دقیقه یک بار یک پیغام می داد و هر 9 دقیقه یک بار یه صدای ترسناک بخش می شد . واقعا اعصابم خورد شد .کامپیوتر ویندوزشو عوض کردم خوب شد.

مهران رسا
شنبه 09 شهریور 1387, 10:18 صبح
در عکس اون هم فقط فرمت JPG میشه اسکریپت قرار داد ! ولی فایل exe امکان پذیر نیست .

در گوگل جستجو کنید ...

scarce
یک شنبه 10 شهریور 1387, 09:39 صبح
در عکس اون هم فقط فرمت JPG میشه اسکریپت قرار داد ! ولی فایل exe امکان پذیر نیست .

در گوگل جستجو کنید ...
در گوگل جستجو کردم ولی هیچی یافت نشد میشه یک راهنمایی دیگه بکنید

مهران رسا
یک شنبه 10 شهریور 1387, 09:58 صبح
در گوگل جستجو کردم ولی هیچی یافت نشد میشه یک راهنمایی دیگه بکنید

راستش با یک برنامه کوچیک میشد این کار رو بکنی . به این صورت که عکس رو روی برنامه Drag میکردی بعد یک Box باز میشد و می تونستی داخل اون اسکریپت بنویسی . .و اگر هم تصویری دارای اسکریپت بود با همون عمل Drag می تونستی اسکریپت هاش رو ببینی.

متاسافانه اسم برنامه رو فراموش کردم !

scarce
یک شنبه 10 شهریور 1387, 17:12 عصر
راستش با یک برنامه کوچیک میشد این کار رو بکنی . به این صورت که عکس رو روی برنامه Drag میکردی بعد یک Box باز میشد و می تونستی داخل اون اسکریپت بنویسی . .و اگر هم تصویری دارای اسکریپت بود با همون عمل Drag می تونستی اسکریپت هاش رو ببینی.

متاسافانه اسم برنامه رو فراموش کردم !
من تو گوگل دوباره جستجو کردم البته در باره ی باگ jpg جستجو کردم ولی ویژوال بیسیک نبود به یه زبانی بود نمی دونم c بود perl بود کدوم بود نمی دونم .از دوستان عزیز کسی در مورد باگ داخل jpg خبر نداره یکی راهنمایی کنه

.:KeihanCPU:.
دوشنبه 11 شهریور 1387, 00:26 صبح
در مورد فایلهای Pif جستجو کنید

scarce
سه شنبه 12 شهریور 1387, 09:38 صبح
در مورد فایلهای Pif جستجو کنید
من در مورد فایل های Pif جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم .!
مدیران سایت و دیگر دوستان یک راهنمایی کنید .

Netsky
سه شنبه 12 شهریور 1387, 12:13 عصر
یه مطلب که چند وقت پیش خوندم این بود که میشه یه فایل اجرایی رو پشت عکس پنهان کرد ولی اجرا شدن فایل رو نمی دونم . بوسیله دستورات داس انجام میشه . حالا شما هم یه سرچ بزن .
------------------------------------
یادت باشه کار نشد نداره ......

scarce
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 09:44 صبح
یه مطلب که چند وقت پیش خوندم این بود که میشه یه فایل اجرایی رو پشت عکس پنهان کرد ولی اجرا شدن فایل رو نمی دونم . بوسیله دستورات داس انجام میشه . حالا شما هم یه سرچ بزن .
------------------------------------
یادت باشه کار نشد نداره ......
بله همینطوره من همین کارو تو cmd انجام میدم این کار فقط برای پنهان سازی فایل exe در داخل عکس هست که این منظورم نیست منظور من اجرا شدن فایل اجرای با کلیک بر روی عکس هست

Netsky
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:14 صبح
بله . من هم در این رابطه یه مطلبی رو خوندم که یه ویروس این کار رو انجام میداد . یه برنامه مال m8spy تو تاپیک برنامه های وی بی وجود داره که میگه میتونه دوتا فایل رو به هم بچسبونه . اونو دانلود کن ببین چه طوریه؟

چهارشنبه 13 شهریور 1387, 12:30 عصر
بله همینطوره من همین کارو تو cmd انجام میدم این کار فقط برای پنهان سازی فایل exe در داخل عکس هست که این منظورم نیست منظور من اجرا شدن فایل اجرای با کلیک بر روی عکس هست
میشه بگید چطوری؟
اگه یه پروژه ضمیمه کنی خیلی بهتره

scarce
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 12:52 عصر
میشه بگید چطوری؟
اگه یه پروژه ضمیمه کنی خیلی بهتره
سورس با ویژوال ندارم تو CMD با دستور Copy می تونی انجام بدی

چهارشنبه 13 شهریور 1387, 12:57 عصر
سورس با ویژوال ندارم تو CMD با دستور Copy می تونی انجام بدی

مشکلی نداره یک مثال در Cmd بزننین
آیا عکس در فایل Exe جاسازی میشه یا Exe در عکس

scarce
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 13:00 عصر
مشکلی نداره یک مثال در Cmd بزننین
آیا عکس در فایل Exe جاسازی میشه یا Exe در عکس
یک فایل EXE در عکس مخفی میشه ولی با زدن عکس فایل EXE اجرا نمیشه!

چهارشنبه 13 شهریور 1387, 15:01 عصر
یک فایل EXE در عکس مخفی میشه ولی با زدن عکس فایل EXE اجرا نمیشه!

میشه یه مثال بزنید که باید تو Cmd چی نوشت؟

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:26 عصر
میشه یه مثال بزنید که باید تو Cmd چی نوشت؟
'

قصد جسارت ندارم ولی فکر می کنم ادامه ی این بحث بی خودی هست چون من تا به الان چیزی یافت نکرده ام .

باتشکر احسان

چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:33 عصر
قصد جسارت ندارم ولی فکر می کنم ادامه ی این بحث بی خودی هست چون من تا به الان چیزی یافت نکرده ام .
منم تا حالا چیزی نشنیدم و تصورش هم برام سخته ولی دلیل نمیشه هر چیزی که ما ندونین وجود نداشته باشه
تازه ضرر که نمیکنیم

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 20:21 عصر
منم تا حالا چیزی نشنیدم و تصورش هم برام سخته ولی دلیل نمیشه هر چیزی که ما ندونین وجود نداشته باشه
تازه ضرر که نمیکنیم

دوست عزیز من نه به شما نه به دوستان به خدا قصد جسارت ندارم . ولی من تا به حال خیلی گشتم ولی چیزی یافت نکردم .

باتشکر احسان

Mask
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 20:54 عصر
در جواب دوست خوبم KeihanCPU که فرموده بودند چطوری یک فایل exe رو درون یک عکس می زاریم .
فیلم آموزشی و فایلهای مورد نیاز رو براشون میزارم .(اول فیلم رو ببین)
ببینید جالبه.(راستی این آموزش از دوست عزیز takfanar در سایت شبگرده )(حق چاپ محفوظ)

Mask
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 20:55 عصر
شرمنده فایل یادم رفت

چهارشنبه 13 شهریور 1387, 23:58 عصر
فیلمو دیدم
جالب بود
ولی چگونگی خارج کردن Exe از jpg چی میشه؟

Mask
پنج شنبه 14 شهریور 1387, 00:08 صبح
پس فیلم رو کامل ندیدی با همون winrar فایل ax رو openwit می کنی با winrar به همین راحتی.
خواهش می کنم تشکر لازم نیست؟

پنج شنبه 14 شهریور 1387, 01:01 صبح
پس فیلم رو کامل ندیدی با همون winrar فایل ax رو openwit می کنی با winrar به همین راحتی.
خواهش می کنم تشکر لازم نیست؟

دیدم
اینکه چطور از طریق کد نویسی اونو استخراج کنی مهمه

javid_debugger
پنج شنبه 14 شهریور 1387, 08:28 صبح
هم چین چیزی غیر ممکنه

ببین این به کارت میاد

http://javidhacker.parsaspace.com/Simple.rar

scarce
پنج شنبه 14 شهریور 1387, 09:02 صبح
دوست عزیز من نه به شما نه به دوستان به خدا قصد جسارت ندارم . ولی من تا به حال خیلی گشتم ولی چیزی یافت نکردم .

باتشکر احسان

درسته چیزی در اینترنت یافت نمیشه .مگه باگی که در فایل jpg وجود داشت کسی از قبل می دونست .این بحث ها پیش اومده بود که باگ در jpg را پیدا کردند.!!!!

mehrradg24
سه شنبه 01 بهمن 1387, 11:13 صبح
سلام
من توي يه سايت يه چيزي پيدا کردم
يه باگ جديد در jpg که اسکريپت هست
از دوستان کسي هست فرمان فراخواني فايل اجرايي و ران کردن exe رو در html داشته باشه بزاره ممنون ميشم

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 12:13 عصر
تو ويندوز فايل هاي اجرايي علاوه بر پسوند exe يه پسوند ديگه وجود داره به نام scr
مجري وينوز براي تشخيص اسکرين سيور از اين فايل ها استفاده مي کنه!
يعني اگه ما بيايم پسوند فايل اجرايي به رو scr تغيير بديم بازهم اجرا ميشه
يعني با تغيير اسم فايل اجرايي و هايد اجرا کردنش ميتونين يه عکس با ريسورس کردنش نشون بدين و برنامه رو اجراش کنين

mehrradg24
سه شنبه 01 بهمن 1387, 13:49 عصر
تو ويندوز فايل هاي اجرايي علاوه بر پسوند exe يه پسوند ديگه وجود داره به نام scr
مجري وينوز براي تشخيص اسکرين سيور از اين فايل ها استفاده مي کنه!
يعني اگه ما بيايم پسوند فايل اجرايي به رو scr تغيير بديم بازهم اجرا ميشه
يعني با تغيير اسم فايل اجرايي و هايد اجرا کردنش ميتونين يه عکس با ريسورس کردنش نشون بدين و برنامه رو اجراش کنين
سلام
من ميخوام فايل Exe رو داخل jpg قرار بدم البته فايل اجرايي اپلود شده که لينکش درون jpg قرار داده شده باشه بعد که که روس عکس کليک کني فايل ران بشه
ميتوني بيشتر راهنمايي کني

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 18:01 عصر
windows nemitone filehaye jpg o modiriyat kone hala in file ha be che kodhaei bar migardano nemidonam
system faghat 0 o 1 o mishnase k age masalan y barname minewisi miad ono ba 0 o 1 be computer mishnasone
man ghablan age mikhastam to mohite windows va bedone internet viros bedam b kasi ya ono to word mizashtam b onvane script ya inke khode viroso ba pasvande scr k kasi nemidone chie b taraf midadam
ta jaei k man midonam nemishe exe o b jpg tabdil kard ama bar axesh mishe
khob shoma bia hamini k man goftam anjam bede
axeto to ye exe jasazi kon va badesh pasvande exe o b scr tabdil kon
va barnamaro hide ejra kon
yani ba ejra ax neshon dade mishe va barname makhfi ejra mishe
ye barname mizaram karesh ine k exe behesh midi miad ono b kodhaye assembly tabdil mikone
baraye cracke barname kheili khobe
masalan age ma ba vb y barname benewisim k tosh begim if tet1.text - 123 then....
to in barname in kodo neshon mide o ma bejaye if true the mitonim ba kodaye assembely bar axe sharto jaigozin konim va exe o make konim va in barname sakhtar haye registeri va dl ha va ocx ha ham neshon mide kheili jalebe hatman estefade kon
manzooram ine k shoma bia exe k goftamo besaz bad ba in barname bebin che jahaeisho mitoni taghir bedi
ye rahi b zehnam resid ama kamel nemidonam chejori anjamesh bedi
ine k moshkele to ine k barash ye icon bezari)baraye exe= halle....
pasvande scr va y icon shabihe ax
bebakhshid dostan man windowsam ghati karde farsi neminewise

inam link
http://mehrdad-hosseinzadeh.parsaspace.com/odbg110.rar
shayad rabti nadashte bashe goftam shayad bedarteton khord...
yeki biad poste mano b farsi bargardone

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 18:04 عصر
فکر نمی کنم این کار شدنی باشه

آیا شما ویروسی دیدید که به این شکل کار کنه ؟
bazam ozr k farsi nist
are aziz y virosi bod b esm ya hossein k miomad ranghaye axo tashkhis midad va age bishtare ghesmate ax masalan range poste ensan bod ye msgbox miad k masalan ya hossein va u dari axe sexy mibini
hala chejori poshte ax miumad in kararo chek mikard va badesh ye peigham miadado nemidonam

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 18:09 عصر

در گوگل جستجو کنید ...
are inam mishe to wordpate windows age filo kopy koni o ye seri dastor k daghighesho to google jostejo koni mishe y filescript sakht va ba raveshi k in dostemon goft baghiyasho anjam bede

mehrradg24
سه شنبه 01 بهمن 1387, 18:56 عصر
سلام
اولا ممنون از جوابت
دوما من يه باگ در jpg پيدا کردم
شما اين کد رو در notpad بنويس و با فرمت jpg سيو کن اونرو اپ کن رو لينک کليک کن ببين نوشترو برات به صورت ارور تو ie اجرا ميکنه

<script>alert('www.ir.net');</script>

حالا من دنبال کدي هستم که در ادامه اين کد بنويسسم و لينک فايل اجرايي رو که قبلا جايي اپ کردم رو ادامه اين کد بنويسم و با فرمت jpg سيو و اپ کنم و لينک رو به طرف ميدم کليک کنه فايل اجرايي دانلود و ران بشه به صورت مخفي
حالا منتظر اون کد هستم

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 23:21 عصر
barikala b shoma
aziz to persiangig age file up koni mostaghim safhe download o miare ama parsaspace na
ama age manzoret dl khodkare o ejra bayad donbale source downloder begardi k karesh in bashe k biad exe o dl kone va masalan to drive cÆ+ save kone va bad az onja ejra kone

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 23:40 عصر
Run exe file using Java Script

<html>
<head>
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
MyObject = new ActiveXObject( "WScript.Shell" )
function RunExe()
{
MyObject.Run("file:///C:/Program%20Files/EditPlus%203/editplus.exe") ;
}

</script>
</head>
<body>
<h1>Run a Program</h1>
This script launch the file any Exe File<p>
<button onclick="RunExe()">Run Exe File</button>
</body>
</html>

sina_saravi1
سه شنبه 01 بهمن 1387, 23:45 عصر
barikala b shoma
aziz to persiangig age file up koni mostaghim safhe download o miare ama parsaspace na
ama age manzoret dl khodkare o ejra bayad donbale source downloder begardi k karesh in bashe k biad exe o dl kone va masalan to drive cÆ+ save kone va bad az onja ejra kone

لطفا فارسی بنویسید
مقداری به عنوان سایت توجه کنید
با تشکر

babol-hacker
سه شنبه 01 بهمن 1387, 23:53 عصر
vaghti man ozr mikham k nemitonam farsi type konam chera khodshirini mikoniÞ
inja javab bede b typik fozoli moghof!
inam siteÆ
http://www.dotnetspider.com/resources/Category545.aspx

babol-hacker
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 00:02 صبح
rasti ba in chizi k to gofti yechizi b zehnam resid
exe to html y barnamast k exe o b html tabdl mikone va ba up load kardane on html va gharar dadan linkesh to weblog mitoni vaghti sitet baz shod on link k hamon exe hast ejra beshe

babol-hacker
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 00:40 صبح
bebin doste aziz manam mesle to moshtagham k be natije beresim
ma to web masalan to persiangig vaghti linkio k pasvand dare mesle jpg ya exe
o mizanim vaghti link dorost bashe o file vojod dashte bashe safhei miad
k neweshte save va run mikham bedonam az sitehaei k zir midam kk dar morede script hastan becharkh bebin mitoni chizi peida koni k age file ejraei mesle exe ya scr bashe behtare o ma yeja uload konim ba in script beshe run kard na download!!!
manzoram ine k age beshe in karo kard ma ye script lazem darim k biad yelinko ejra kone k mamolan to weblogha to ghesmate wirayeshe weblog hast
ma miaim on scripti k gharare exe o run kone o to ye page b name index.htm save mikonim va ono to hostemon uo mikonim esme foldere hostemono ham mizarim
name.jpg
ya inke ye barname zir moarefi mikonam ba linke

http://www.farrang.blogfa.com/post-616.aspx
k esmesh hast exe2 html
in trojaneto bezar tosh bad html o ba esme index.htm zakhire kon va karaei k bala goftam,o anjam bede
ya inke to on bug k peida kardi faghat biai ye script benewisi k ye filo run kone ya inke ye filo save kone to y shakhe va bad ejrash kone

تبدیل ادرس به عکس!!!!!!۱
ابتدا شما تو يک فضای رايگان که پنل داره جايي که شما بتونين يک

فولدر بسازين و داخله اون چيزی بريزيد مثل : پرشين گيگ يا پارسا اسپيس

به پنل خودتون بريد و فولدری به هر اسمی که ميخواين بسازين منتها اخرش پسوندی

براي فريب کاربران بزاريد مانند : *.jpg يا هر پسوندی که دلتون ميخواد اما يک پسّوندی

باشه که کاربر بدون هيچ تاملی کليک کنه مثله : mypic.jpg

اکنون به داخله پوشه بريد و اکسپلويت خودتونو با نام و پسّونده index.htm يا index.html بريزيد

(پسّوند فايل index بسته به جايي که upload ميکنيد فرق ميکنه اگر شما در جايه upload ميکنيد که از asp پشتيبانی ميکنه

ميتونيد از index.asp استفاده کنيد)

فايل index.htm باعث ميشه که کاربر در صورت مراجع به فولدر بدون ذکره فايل از فولدر index.htm به او نشان داده بشه

در مرحله آخر لينک شما به صورت زير هست

http://myaccount.persiangig.ir/mypic.jpg

که به جايه myaccount نامه کاربری خود و به جايه mypic.jpg اسمه پوشه

inam link haye script:
http://www.dotnetspider.com/resources/Index.aspx?CategoryId=545&PageNumber=6
http://wareseeker.com/free-auto-clicker-open-source-code-v1.1/
http://www.sourcecodeonline.com/details/scriptomizers_-_javascript_alert_message.html

mehrradg24
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 11:09 صبح
Run exe file using Java Script

<html>
<head>
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
MyObject = new ActiveXObject( "WScript.Shell" )
function RunExe()
{
MyObject.Run("file:///C:/Program%20Files/EditPlus%203/editplus.exe") ;
}

</script>
</head>
<body>
<h1>Run a Program</h1>
This script launch the file any Exe File<p>
<button onclick="RunExe()">Run Exe File</button>
</body>
</html>
سلام
دوست من الان
من کجا لينک فايل اجرايي رو که اپلو کردم رو بزارم؟؟

babol-hacker
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 11:47 صبح
doste aziz shoma kole tipik haye mano khondi ya faghat n scripte?
man motmaen nistam o farda emtehan daram o vaghtam kam
farda shab motmaen bash b natije miresim
shoma kolle on rahhaei k man pishnahad dadamo ejra konm
man tonestam ba barnameye exe 2 htm ye file (vbs) besazam
ama man sitio nemishnasam k vbs up kone
akhe masalan site persiangig.com indexesh htm hast
yani masalan boro to in:
www.m2soft.persiangig.com (http://www.m2soft.persiangig.com)
mibini k ye safhe tarahi shode k khodam anjam dadam miad
yani vaghti miri to acconte man chon esme htm o index gozashtam miad in file htm k esmesh index o ejra mikone
man to in adresse axo gozashtam
boro to acconte persiangigam va safero save kon va bad ba notpad baz kon ishala komaket beshe manam farda shab peigir misham
dar morede on script ham age beri to on siteha k dadam chizaye behtaram peida mikoni
onjaei k neweshte c:\ mitoni adres benewisi

bad ye soal dashtam inke moshkele ye pishnahadam ine k windows vaghti to adress bar IE adrese ye file exe o minewisi miad safheye save va run o miare ya age downloder dashte bashi k safheye download miad ama ax mostaghim baz mishe
ma age tonestim ba on bug jpg mitonim exe o load konim ama age na bayad to regedit ye klidi o peida konim k mostaghim file o ba pasvande exe o k upload shode o run kone na save
bayad donbale on klid gasht

vcldeveloper
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 11:59 صبح
دوستان، فارسی تایپ کنید، و از پنگلیش استفاده نکنید.

mehrradg24
چهارشنبه 02 بهمن 1387, 12:31 عصر
bebin doste aziz manam mesle to moshtagham k be natije beresim
ma to web masalan to persiangig vaghti linkio k pasvand dare mesle jpg ya exe
o mizanim vaghti link dorost bashe o file vojod dashte bashe safhei miad
k neweshte save va run mikham bedonam az sitehaei k zir midam kk dar morede script hastan becharkh bebin mitoni chizi peida koni k age file ejraei mesle exe ya scr bashe behtare o ma yeja uload konim ba in script beshe run kard na download!!!
manzoram ine k age beshe in karo kard ma ye script lazem darim k biad yelinko ejra kone k mamolan to weblogha to ghesmate wirayeshe weblog hast
ma miaim on scripti k gharare exe o run kone o to ye page b name index.htm save mikonim va ono to hostemon uo mikonim esme foldere hostemono ham mizarim
name.jpg
ya inke ye barname zir moarefi mikonam ba linke

http://www.farrang.blogfa.com/post-616.aspx
k esmesh hast exe2 html
in trojaneto bezar tosh bad html o ba esme index.htm zakhire kon va karaei k bala goftam,o anjam bede
ya inke to on bug k peida kardi faghat biai ye script benewisi k ye filo run kone ya inke ye filo save kone to y shakhe va bad ejrash kone

تبدیل ادرس به عکس!!!!!!۱
ابتدا شما تو يک فضای رايگان که پنل داره جايي که شما بتونين يک

فولدر بسازين و داخله اون چيزی بريزيد مثل : پرشين گيگ يا پارسا اسپيس

به پنل خودتون بريد و فولدری به هر اسمی که ميخواين بسازين منتها اخرش پسوندی

براي فريب کاربران بزاريد مانند : *.jpg يا هر پسوندی که دلتون ميخواد اما يک پسّوندی

باشه که کاربر بدون هيچ تاملی کليک کنه مثله : mypic.jpg

اکنون به داخله پوشه بريد و اکسپلويت خودتونو با نام و پسّونده index.htm يا index.html بريزيد

(پسّوند فايل index بسته به جايي که upload ميکنيد فرق ميکنه اگر شما در جايه upload ميکنيد که از asp پشتيبانی ميکنه

ميتونيد از index.asp استفاده کنيد)

فايل index.htm باعث ميشه که کاربر در صورت مراجع به فولدر بدون ذکره فايل از فولدر index.htm به او نشان داده بشه

در مرحله آخر لينک شما به صورت زير هست

http://myaccount.persiangig.ir/mypic.jpg

که به جايه myaccount نامه کاربری خود و به جايه mypic.jpg اسمه پوشه

inam link haye script:
http://www.dotnetspider.com/resources/Index.aspx?CategoryId=545&PageNumber=6
http://wareseeker.com/free-auto-clicker-open-source-code-v1.1/
http://www.sourcecodeonline.com/details/scriptomizers_-_javascript_alert_message.html

اينارو من خيلي امتهن کردم الان دنبال اکسپوليتي هستم که فايل اجرايي رو 100% عملي ران کنه با کليک روي لينک

3dboy1
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 05:59 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز
براي اينكه يك فايل بتونه توسط عكس اجرا بشه :
پسوندش jpg نيست
عكس اون سياه و سفيد ميشه
و دو تا فايل ديگه بايد در كنار عكس شما باشه
فقط خواهشا نخواين مطلب رو بيشتر از اين باز كنم
سرچ كني هست
موفق باشي

mehrradg24
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 08:59 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز
براي اينكه يك فايل بتونه توسط عكس اجرا بشه :
پسوندش jpg نيست
عكس اون سياه و سفيد ميشه
و دو تا فايل ديگه بايد در كنار عكس شما باشه
فقط خواهشا نخواين مطلب رو بيشتر از اين باز كنم
سرچ كني هست
موفق باشي
سلام
حداقل يه لينک بزار من که چيزي پيدا نکردم

good_boy
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 14:39 عصر
برای این که مطمئن بشید شدنی
این هم ویروس هایی که پسوندشون JPG هست:
http://rapidshare.com/files/144967726/JPG.Exploit.Jpedrop_M_E_H_R_A_N.rar.html

good_boy
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 14:40 عصر
این فایل های زیر نیز که براتون قرار میدم از همین خانواده اکسپلویت با فرمت JPG هستند اما نوع
هاشون فرق میکنه.

کد:
http://rapidshare.com/files/144968416/JPG.Exploit.Jpedrop.002_M_E_H_R_A_N.rar.htmlhttp://rapidshare.com/files/144968497/JPG.Exploit.Jpedrop.003_M_E_H_R_A_N.rar.htmlhttp://rapidshare.com/files/144968583/JPG.Exploit.Jpedrop.004_M_E_H_R_A_N.rar.html

http://rapidshare.com/files/144963723/JPG.Worm.Zhelatin_M_E_H_R_A_N.rar.html

vbhamed
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 15:18 عصر
سلام
من ويروسي ديدم كه از يك راه خيلي ساده (و البته براي مبتدي تر ها) براي اين كار استفاده كرده بود

1 - تو برنامه ويروستون و در يك تايمر، كاري كنيد كه گزينه Hide Extension for known file types در Folder Option دائما فعال بمونه
2 - برنامه شما بايد ضمنا اجراي عمليات مربوط به ويروس يك فايل تصويري رو هم نشون بده (واسه گمراهي كاربر)
2 - اسم فايلتون رو به اينصورت بزاريد mypicture.jpg.exe

با اين كار و طبق تنظيم شماره 1، ويندوز پسوند فايلهاي شناخته شده مثل exe , غيره رو نشون نمي ده پس اسم فايل بالا هم به صورت mypicture.jpg نمايش داده ميشه چون با اين اسمي كه انتخاب كرديم .jpg هم جزء اسم هست نه پسوند

حالا كاربر فكر مي كنه يك فايل jpg رو كليك كرده غافل از اينكه در اصل يك فايل exe اجرا شده

البته اين راه براي افراد مبتدي هست وگرنه با برنامه هايي مثل winnc و ... ميشه پسوند اصلي رو هم ديد

يك راههايي هم وجود داره مثلا اينكه اسم فايل رو بزاريد mypicture.jpg .exe يعني exe را با مقداري فاصله بديد تا تو اون برنامه ها هم كمتر ديده بشه

ali_delphi
پنج شنبه 03 بهمن 1387, 22:13 عصر
سلام.
یادمه قبلا ها (موقع های جوونیمون) می رفتیم چت می کردیم و یک Exploit Server رو برای یه فایل (مثلا یه عکس) که با Subseven آلوده شده بود راه می انداختیم و بعدش ملت کلیک می کردن عکس ببینن و می دیدن و ما هم خلاصه .... گذشت! شما هم احتمالا از همین راه ها آلوده شدی!

mehrradg24
جمعه 04 بهمن 1387, 19:16 عصر
این فایل های زیر نیز که براتون قرار میدم از همین خانواده اکسپلویت با فرمت JPG هستند اما نوع
هاشون فرق میکنه.

کد:
http://rapidshare.com/files/144968416/JPG.Exploit.Jpedrop.002_M_E_H_R_A_N.rar.htmlhttp://rapidshare.com/files/144968497/JPG.Exploit.Jpedrop.003_M_E_H_R_A_N.rar.htmlhttp://rapidshare.com/files/144968583/JPG.Exploit.Jpedrop.004_M_E_H_R_A_N.rar.html

http://rapidshare.com/files/144963723/JPG.Worm.Zhelatin_M_E_H_R_A_N.rar.html

سلام
دوست من اين کار چطوري هست
من هم دنبال همين هستم

scarce
شنبه 05 بهمن 1387, 02:24 صبح
از تمام کسانی که به این تایپیک پاسخ دادن ممنونم

اما شما دارین این تایپیک رو یه خورده منحرف می کنید اینطور نیست ؟
لطفا آموزش ندید فقط راهنمایی کنید چون ممکن هست این تایپیک رو حذف کنند فقط خواهش می کنم بحث رو منحرف نکنید

mehrradg24
شنبه 05 بهمن 1387, 14:58 عصر
دوستان تاپيک خوبي شد لطفا هر چي اموزش در اين ضمينه داريد بزاريد

mehrradg24
شنبه 05 بهمن 1387, 15:04 عصر
اگر روش جديد براي تبديل تروجان به لينک هم هست که توي همه مرورگرها مثل فاير فاکي جاب بده بزاريد
ممنون

hamid_sos
شنبه 05 بهمن 1387, 15:25 عصر
سلام دوستان. چند وقت پیش تو سایت مرتال کمبات http://www.m0rtalkombat.com یه برنامه دیدم که اگه اشتباه نکنم فایل EXE رو به فرمت های دیگه تبدیل میکرد.(البته این برنامه فقط برای اعضای فعال سایت بووووووووووود)

mehrradg24
شنبه 05 بهمن 1387, 17:09 عصر
سلام
دوست من لينکشو بزار

scarce
یک شنبه 06 بهمن 1387, 07:22 صبح
چند وقت پیش تو یک سایت خارجی که عضوبودم یک همچین پروژه ای قرار داشت البته مرتبط با این بود می تونستی یک فایل با رو با دستورات CMD در یک عکس ذخیره کنید و زمانی که عکس اجرا می شد دستورات CMD اجرا می شد ولی نمی دونم چرا نمی شد این پروژه رو دانلود کرد؟ دوستان در مورد این سرچ کنید ببینید چنین چیزی پیدا می شه ؟؟؟

mehrradg24
یک شنبه 06 بهمن 1387, 11:58 صبح
چند وقت پیش تو یک سایت خارجی که عضوبودم یک همچین پروژه ای قرار داشت البته مرتبط با این بود می تونستی یک فایل با رو با دستورات CMD در یک عکس ذخیره کنید و زمانی که عکس اجرا می شد دستورات CMD اجرا می شد ولی نمی دونم چرا نمی شد این پروژه رو دانلود کرد؟ دوستان در مورد این سرچ کنید ببینید چنین چیزی پیدا می شه ؟؟؟
سلام
لينکشو بزار ببينم ميشه دانلودش کرد

scarce
سه شنبه 08 بهمن 1387, 07:27 صبح
گفتم که لینکشو یادم نیست مال خیلی وقت پیش هست شما تو گوگل سرچ کن

ehsan-avr
شنبه 19 بهمن 1387, 23:11 عصر
دوست عزيز اگه پسوند برنامه ي خودتون رو به scr يعني پسوند فايل هاي اسكرين سيور تغيير
بدين و آيكن برنامه رو يه آيكن عكس بزاريد برنامه اجرا ميشه فقط ويندوز فكر ميكنه برنامه يه اسكرين سيور است!!! و اصلا هم كسي نمي فهمه.....
من يكي از اين مدل برنامه ها رو نوشتم و اونو گذاشتم تو فلشم ......

Reza_A7b
یک شنبه 20 بهمن 1387, 00:34 صبح
jpg یک فایک باینری که توش آرایه ای از مقدار در محدوده متغیری long که pixel ها رو به صورت x0 to xn و y0 to yn یعنی سطر به سطر در خود ذخیره کرده و همچنین در ابتدای فایل چند در چند بودن فایل مشخص می شود چون jpg یک فایل اما عکس بصورت یک آرایه دو بعدی پس باید بدونه که هرچند تا از pixel ها رو تو هر سطر چاپ کنه . اما در مورد قرار دادن فایل exe هیچ کاری تو کامپیوتر غیر ممکن نیست ولی چون jpg فایل معرف یک وظیفه به یک برنامه خاصه یعنی خودش مستقما با وقفه های سخت افزاری ماننده چاپ پیکسل و اینچیزا زیاد کار نداره شاید نشه این کارو کرد اما اگه فایل exe com bat باشه میشه آدرس شروع برنامه خودتو هم به آخر اون فایل ها ازافه کنی .

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 20 بهمن 1387, 10:54 صبح
jpg یک فایک باینری که توش آرایه ای از مقدار در محدوده متغیری long که pixel ها رو به صورت x0 to xn و y0 to yn یعنی سطر به سطر در خود ذخیره کرده و همچنین در ابتدای فایل چند در چند بودن فایل مشخص می شود چون jpg یک فایل اما عکس بصورت یک آرایه دو بعدی پس باید بدونه که هرچند تا از pixel ها رو تو هر سطر چاپ کنه . اما در مورد قرار دادن فایل exe هیچ کاری تو کامپیوتر غیر ممکن نیست ولی چون jpg فایل معرف یک وظیفه به یک برنامه خاصه یعنی خودش مستقما با وقفه های سخت افزاری ماننده چاپ پیکسل و اینچیزا زیاد کار نداره شاید نشه این کارو کرد اما اگه فایل exe com bat باشه میشه آدرس شروع برنامه خودتو هم به آخر اون فایل ها ازافه کنی .

و براي اين كار حتماً بايد با ساختار فايل jpg آشنا باشيد. آيا شما شناختي بر ساختار اين فايل ها داريد؟
فكر نكنم اين فايل ها قابليت پيوند آدرس داشته باشند. اگر داشتند قبل از ما چيني ها به سراغش رفته بودند.

babol-hacker
دوشنبه 21 بهمن 1387, 22:18 عصر
http://m2soft.persiangig.com/M2.jpgاین عکسو باز کنید و سیو کنید حالا بعدش کلیک راست و open with بعد با وین رار باز کنیدیک فایل زیپ بهش چسبوندم که تو فایل زیپ یک مسیج گذاشتم که exe هستاین راه برای پنهان کردن فایل ه در عکس....غیر از فایل زیپ یا رار هر چیزی و میشه پنهان کرد اما چجوری اجرا بشه او باید همت کنیم روش کار کنیم این عکشو با یک برنامه ساختم اما دستور ترکیب عکس و فایلو هم میگم و برنامش و هم ضمیمه میکنمشمه یک عکس و یک فایل و تو یک درایو بهتر تو شاخه اصلی بزارین مثلا C:حالا CMD و باز کنید بدش cd\ و بزنید تا به شاخه اصلی بره بدش دتتور زیر را نوشته و اینتر کنیدcopy /b pic.jpg+filename.?? new_pic.jpgبین گپی و / یک خط فاصله وجود داره به جای pic.jpg اسم عکس مورد نظر رو بنویسید که پسوندش میتونه Gif-bmp یا...باشه +اسم فایل و پسوندش که میتونه فایل خالی همون فولدر باشه بعد یک خط فاصله و اسمی برای ساخت فایل مورد نظر که ترکیبی از فایل و عکستونه...بعد از اون فایلتون ترکیب میشه که از حجمش معلومهحالا چجوری بشه تروجان گذات و مخفی اجرا بشه با شما اما من این لینک عکسی که بالا دادمو توش یک فایل زیپ گذاشتماخه مثلا شما فایل زیپتونو بزارید تو درایو C بعدش تو ادرس بار بنویسید myfile.zip\ بعدش میبینید دایرکتور و محتویات اونو نشون میده و بجای اینکه برید فایلو باز کنید میتونید با ادرس نویسی باز کنید اما فایل های رارrar اینجوری نیست گفتم شاید بشه shell داد خلاصه خیلی مشتاقم این تایپیک به نتیجه برسهاگه خوشت اومد تشکر یادت نره...

xxxxx_xxxxx
سه شنبه 13 اسفند 1387, 14:23 عصر
http://m2soft.persiangig.com/M2.jpgاین (http://m2soft.persiangig.com/M2.jpg%D8%A7%DB%8C%D9%86) عکسو باز کنید و سیو کنید حالا بعدش کلیک راست و open with بعد با وین رار باز کنیدیک فایل زیپ بهش چسبوندم که تو فایل زیپ یک مسیج گذاشتم که exe هستاین راه برای پنهان کردن فایل ه در عکس....غیر از فایل زیپ یا رار هر چیزی و میشه پنهان کرد اما چجوری اجرا بشه او باید همت کنیم روش کار کنیم این عکشو با یک برنامه ساختم اما دستور ترکیب عکس و فایلو هم میگم و برنامش و هم ضمیمه میکنمشمه یک عکس و یک فایل و تو یک درایو بهتر تو شاخه اصلی بزارین مثلا C:حالا CMD و باز کنید بدش cd\ و بزنید تا به شاخه اصلی بره بدش دتتور زیر را نوشته و اینتر کنیدcopy /b pic.jpg+filename.?? new_pic.jpgبین گپی و / یک خط فاصله وجود داره به جای pic.jpg اسم عکس مورد نظر رو بنویسید که پسوندش میتونه Gif-bmp یا...باشه +اسم فایل و پسوندش که میتونه فایل خالی همون فولدر باشه بعد یک خط فاصله و اسمی برای ساخت فایل مورد نظر که ترکیبی از فایل و عکستونه...بعد از اون فایلتون ترکیب میشه که از حجمش معلومهحالا چجوری بشه تروجان گذات و مخفی اجرا بشه با شما اما من این لینک عکسی که بالا دادمو توش یک فایل زیپ گذاشتماخه مثلا شما فایل زیپتونو بزارید تو درایو C بعدش تو ادرس بار بنویسید myfile.zip\ بعدش میبینید دایرکتور و محتویات اونو نشون میده و بجای اینکه برید فایلو باز کنید میتونید با ادرس نویسی باز کنید اما فایل های رارrar اینجوری نیست گفتم شاید بشه shell داد خلاصه خیلی مشتاقم این تایپیک به نتیجه برسهاگه خوشت اومد تشکر یادت نره...

خب اين همون روشي هست كه تو پست شماره 24 (http://www.barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=586942&postcount=24) گفته شده.
امروز يكي از كاربران يك مقاله اينجا (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=688010&postcount=11) گذاشته كه مي تونه مفيد باشه. يعني مطمئناً مفيد هست.

850725115
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 00:17 صبح
Shell "C:\Program Files\Windows NT\dialer.exe " i

از OLE هم میتونید استفاده کنید اگه فایل حجمش کمه و نمیخواین فایلتون دیده بشه

mehdiadeli
دوشنبه 10 فروردین 1388, 00:36 صبح
سلام
من یک برنامه با vb نوشتم که همین کاری را که شما میخواهید را میتوانید انجام بدید
یعنی فایل exe را به یک عکس با پسوند jpg بچسبانید و بتوانید با vb فایل exe را اجرا کنید
و وقتی هم که بر روی عکس دوبار کلیک کنید همان عکس دیده میشود .

اگر خواستید من این برنامه را میفروشم اگر تمایل داشتید به من email بزنید
robo4sms@yahoo.com

scarce
شنبه 15 فروردین 1388, 07:10 صبح
دوستان از راهنمایتون ممنونم ولی سوال من اینه که زمانی که عکس رو باز کردیم کد داخل عکس اجرا بشه !

یعنی نه با استفاده از برنامه های جانبی دیگه ؟!!!

یعنی پسوند فایل jpg باشه نه چیزه دیگه ؟