PDA

View Full Version : گفتگو: Redirect کردن به یکی از صفحات سایت به عنوان صفحه اصلی

shahab_ksh
شنبه 09 شهریور 1387, 12:11 عصر
هر سایتی یه صفحه شروع داره
فرض کنید در یک CMS صفحات متفاوتی مثل Form Gallgery Cuntact و ... وجود داره
حالا می خایم وقتی بازدیدکننده وارد سایت شد مثلا Gallery به عنوان Home Page باشه

آیا منطقی به نظر میرسه بعد از ورود کاربر به صفحه مثلا Gallery ریدارکت شه ؟
یکی از مشکلاتی که این روش ایجاد میکنه اینه که ممکنه موتور های جستجو نتونن در سایت بچرخن

راه حل بهتری سراغ دارین؟

milade
شنبه 09 شهریور 1387, 12:16 عصر
می شه بیشتر توضیح بدید می خواید چی کار کنید؟؟؟

shahab_ksh
شنبه 09 شهریور 1387, 12:44 عصر
واضحه یه سایت مثلا صفحات gallery.aspx یا form.aspx و .. داره حالا وقتی کاربر وارد سایت میشه بشه بصورت دینامیک home page رو یکی از صفحاتی که گفتم کرد یکی از راه هاش ریدارک کردنه یکی دیگه هم عوض کردن home page در کنترل پنل هاسته که اصلا دینامیک نیست

kezack
شنبه 09 شهریور 1387, 15:55 عصر
نمي دونم ولي فكر كنم زياد خوب نباشه كه بعد Login مستقيما به صفحه Gallary بره
براي اينكارم توي Login خوب با كد اينكارو بكن

shahab_ksh
شنبه 09 شهریور 1387, 16:06 عصر
نمي دونم ولي فكر كنم زياد خوب نباشه كه بعد Login مستقيما به صفحه Gallary بره
براي اينكارم توي Login خوب با كد اينكارو بكن

فکر کنم کلا متوجه نشدید اصلا بحث لاگین نیست

kezack
شنبه 09 شهریور 1387, 16:19 عصر
يه جيزي home page بايد اسم خاصي داشته باشه فكر كنم كه معمولا در هاست معلوم ميكنند مثل Index.aspx يا Default.aspx ... يس اينكه بخواي بصورت دايناميك هر صفحه اي كه دوست داريد رو HOmePgae كني فكر كنم نشه مكر اينكه بتوني اسماشو هم عوض كني

salehbagheri
شنبه 09 شهریور 1387, 21:14 عصر
در كل، سوالتون كمي نامفهومه! بيشتر از بيشتر توضيح بدهيد!

m.hamidreza
شنبه 09 شهریور 1387, 22:59 عصر
واضحه یه سایت مثلا صفحات gallery.aspx یا form.aspx و .. داره حالا وقتی کاربر وارد سایت میشه بشه بصورت دینامیک home page رو یکی از صفحاتی که گفتم کرد یکی از راه هاش ریدارک کردنه یکی دیگه هم عوض کردن home page در کنترل پنل هاسته که اصلا دینامیک نیست
بغیر از این دوتا کار، کار دیگه ای فکر نمیکنم بشه کرد روش دوم که هیچی میمونه اولی.
موتور جستجوگر هم طبق اون فایل sitemap ای که بهش معرفی و تایید میکنی باید عمل کنه چرا نتونه بچرخه؟

twelve
یک شنبه 10 شهریور 1387, 00:14 صبح
شاید بهتر باشه به جای Redirect کردن، اون صفحه رو در یک پنجره pop-up باز کنید یا در یک فریم قرار گرفته در یک لایه absolute و خودکار سازی رو در اینجا پیده کنید ، راه دیگری جز این و اونهایی که خودت گفتی فکر نکنم وجود داشته باشه!

milade
یک شنبه 10 شهریور 1387, 07:30 صبح
سلام
من که هنوز کامل متوجه نشدم(:لبخند:)
ولی می تونید اون صفحه(همون که کاربر صفحه خانگیش کرده) رو توی یه کوکی بزارید و در هنگام لود اگه کوکی بود به اون صفحه منتقلش کنید

پ.ن:salehbagheri (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=39960) هنوز اون پروژه ای رو که قولش رو داده بودید اماده نیست؟
بای

shahab_ksh
یک شنبه 10 شهریور 1387, 14:52 عصر
خیلی پیچیده و سخت در مورد این موضوع بحث کردین شاید ساده و در حد یک کلام بگم
صفحه اصلی سایت دینامیک باشه منظورم محتواش نیست اسم صفحه اصلی منظورمه

مثلا دوست دارم page1.aspx باشه

شاید بفرمایید خوب راهترین راه اینه که از صفحه index یا default ریدایرکت کنی به page1.aspx اما مسله اینه بعضی از موتور های جستجو با این قضیه که صفحه اصلی ریدایرکت بشه مشکل دارن

eworkpro
یک شنبه 10 شهریور 1387, 23:01 عصر
عزیز نیازی به این کارها نیست که ! موتورهای جستجو از ب بسم الله سایتت رو می گردن کاری به این چیزها ندارن . اصلاش همون sitemap هستش که ما ایرانیا کمتر بهش توجه داریم .
بعدش تو پول بده به این سایت های seo سایتت رو تو موتور جستجو از این رو به اون رو می کنن !
البته یکسری سایت free هم هست که از اینکارا می کنه !

milade
دوشنبه 11 شهریور 1387, 05:47 صبح
البته یکسری سایت free هم هست که از اینکارا می کنه !
که من چند تا مقاله خوندم فهمیدم جستجوگر ها باهاشون مشکل دارند
بای

eworkpro
دوشنبه 11 شهریور 1387, 10:07 صبح
که من چند تا مقاله خوندم فهمیدم جستجوگر ها باهاشون مشکل دارند
بای

درسته ! اگر هم موتورهای جستجو باهاش مشکل نداشته باشند خودمون باهاشون مشکل داریم چون باید یه پنجاتا از عکس ها و بنرهاشون رو تو سایتمون بگذاریم .