PDA

View Full Version : سوال: چگونه حرفه ای شویم ؟

pikoolas
شنبه 09 شهریور 1387, 15:02 عصر
سلام. می خواستم بدونم برای اینکه در asp.net حرفه ای بشم یا لا اقل در حدی باشم که جایی استخدام بشم باید به چه چیزای رو یاد بگیرم و برای اینکه بصورت حرفه ای یاد بگیرم باید چکار کنم.

aryaman
شنبه 09 شهریور 1387, 15:21 عصر
هیچی.اصلا کاری نداره که.فقط باید مثل ... خونه بشینی کار کنی.در ضمن اگه پیش زمینه برنامه نویسی vb یا c# و html و java تا حدودی داشته باشی زودتر یاد میگیری.
فقط تلاش .

سار
شنبه 09 شهریور 1387, 16:27 عصر
حرفه ای در لغت یعنی کسی که شغلش این هست، برای این هدف هم کافیه تو سایتهای کار یابی و روزنامه ها و البته همین سایت خودمون در بخش آگهی ها کمی بچرخی.
اگر هم منظوری بجز این داری فقط یک پاسخ داره اون هم مطالعه و تمرین هست.
فکر هم نمی کنم این طور سوالات جاش اینجا باشه!

sqlcommandbuilder
شنبه 09 شهریور 1387, 16:39 عصر
1- یادگیری کاما html,xhtml,dhtml
2- یادگیری کامل css
3- یادگیری اصول خودasp.net مثل Ado.net,controlsو...
برای همه موارد بالامیتونی از لیانک زیر کتابهاشو بگیری:
اینجا (http://www.forum.vbnet.ir/viewtopic.php?f=5&t=156&start=0)

kezack
شنبه 09 شهریور 1387, 16:57 عصر
همين سايتو دنبال كن كم كم حرفه اي ميشي
مطالب خوبي ياد مي كيري

fazel-d
شنبه 09 شهریور 1387, 22:40 عصر
برای حرفه ای شدن می بایست تمامی موارد زیر ساختی وب و اینترنت رو بدونی تا بتونی به رقابت با سایت های بر تر مثل yahoo و google و .. داشته باشی
ولی برای راه انداختن کارت حالا توی شرکت یا جای دیگه کتاب ASP.NET2 استیفان والتر با ترجمه حسن و حسین محمدی که حدود 1017 صفحه است رو پیشنهاد می کنم/

pikoolas
یک شنبه 10 شهریور 1387, 02:20 صبح
حرفه ای در لغت یعنی کسی که شغلش این
فکر نکنم کسی که تو کاری حرفه ای است حتما باید شغلشم این باشه بلکه مهمترین و اصلی ترین حدفش باید
اون کار باشه .

---------------------------

milade
یک شنبه 10 شهریور 1387, 06:03 صبح
اگه دوست داری حرفه ای بشی برو اول انگلیسیت رو قوی کن بهد برو سراغ MSDN
بای

سار
یک شنبه 10 شهریور 1387, 10:23 صبح
فکر نکنم کسی که تو کاری حرفه ای است حتما باید شغلشم این باشه بلکه مهمترین و اصلی ترین حدفش باید
اون کار باشه .

---------------------------

دقت کنید که من گفتم در لغت، با چنین دقتی فکر می کنم برای رسیدن به هدف خودتون باید ابتدا دقیقتر باشید و بعد مواردی را که دوستان گفتن پی بگیرید.
موفق باشید

pikoolas
یک شنبه 10 شهریور 1387, 16:25 عصر
دقت کنید که من گفتم در لغت، با چنین دقتی فکر می کنم برای رسیدن به هدف خودتون باید ابتدا دقیقتر باشید و بعد مواردی را که دوستان گفتن پی بگیرید.
موفق باشید
من طبق گفته شما معنی لغت حرفه ای رو پیدا کردمو دیدم که تو همه فرهنگ لغات نوشته حرفه ای : یعنی کسی که کارش اینه .
از همه دوستانی که در این تاپیک به من و خیلی کسای دیگه که ممکن بود این سوال رو داشته باشند کمک کردن ممنونم که بجای انتقادات بی مورد پاسخ سوالمو دادند .

eworkpro
دوشنبه 11 شهریور 1387, 00:07 صبح
برنامه نویسی و طراحی وب هم مانند علوم فنی دیگه به نظر من 50 درصدش تجربه به کمک آدم می یاد.
حالا تو ممکنه کد و دانش اون رو توپ داشته باشی ولی اگه تجربه ی کارهای قبلی داشته باشی پروژه رو می تونی تو کوتاه مدت و با بکارگیری کمترین کدها و عدم اضافه نویسی انجامش بدی