PDA

View Full Version : منو +gridview

sasan123
شنبه 09 شهریور 1387, 19:30 عصر
یک griaview دارم با دو ستون یکی hyperlink که لینک به صفحه ای دیگر است و با کلیک بر روی ان اطلا عاتی که در داخل پایگاه باشد را نشان می دهد و یک ستون دیگر یکimage می باشد که با کلیک بر روی ان سطر کلیک شده به صورت منو باری پایین رفته و اطلاعات را در همان جا نشان می دهد

salehbagheri
شنبه 09 شهریور 1387, 22:53 عصر
از متن شما فهميدم كه احتمالا در قسمت Hyperlink مشكلي نداريد!

قسمت Image: براي اين قسمت ميشه يك كاري كرد، البته با يك بار Refresh شدن صفحه!

براي اينكه درجا پايين بره، بايد از آقاي JavaScript كمك بگيريد! البته آجاكس هم يك كنترلي شبيه به اين داره كه از آن هم مي توانيد استفاده كنيد!

mp2009
یک شنبه 10 شهریور 1387, 00:24 صبح
از ajax استفاده نکن . چون واقعا حجم و سرعت رو داغون میکنه.
از java استفاده کن بهتره . تو سایت نمونش زیاد هستش.

sasan123
یک شنبه 10 شهریور 1387, 09:58 صبح
با تشکر از همه ی دوستان درست من در قسمت image مشکل دارم و می شه بگین که در کدام تایپیک بحث شده اخه من پیدا نکردم و فقط منو را پیدا کردم و من gridview همراه با منو را می خواهم

sasan123
یک شنبه 14 مهر 1387, 11:11 صبح
دوستان کسی می تونه یک منبع اینترنتی خوب را برام معرفی کنه

sasan123
سه شنبه 16 مهر 1387, 16:43 عصر
دوستان کسی نمی تونه کمک کنه

sasan123
شنبه 20 مهر 1387, 09:07 صبح
دوستان سوالم واضح نیست یعنی هیچ کس تا حالا این کار را نکرده

nazaninam
شنبه 20 مهر 1387, 09:26 صبح
دوستان سوالم واضح نیست یعنی هیچ کس تا حالا این کار را نکرده
خیر واضح نیست ! شما اصلا هیچ سوالی مطرح نکردید !!
الان تا کجا انجام دادید؟ مشکلتان کجاست ؟

از ajax استفاده نکن . چون واقعا حجم و سرعت رو داغون میکنه.
از java استفاده کن بهتره . تو سایت نمونش زیاد هستش.

دقیقا بر عکس ! اگر از جاوا اسکریپت استفاده کنی تمامی اطلاعات باید داخل صفحه موجود باشند !
پس به قول شما سرعت داغون میشه !
اتفاقا این از جاهایی هست که اصلا نباید از جاوا اسکریپت استفاده کنید مگر اینکه اطلاعاتی که در زیر هر سطر باز میشه خیلی کم باشه در غیر این صورت Ajax بهترین راه حله .
موفق باشید

sasan123
شنبه 20 مهر 1387, 09:48 صبح
دوست عزیز من هنوز هیچ کاری نکرده ام و نمی دانم که چه جوری شروع کنم من یک grid view دارم که یک ستون ان حالت منو باری دارد یعنی با کللیک بر روی ان اطلاعات ی که در مورد ان سطر نشان داده می شود و یعنی از پایگاه داده ان اطلاعات را نشان دهد من می دانم که باید از ajax استفاده کنم ولی نمی دانم چه جوری

salehbagheri
چهارشنبه 24 مهر 1387, 09:08 صبح
در غیر این صورت Ajax بهترین راه حله .

همانطور كه دوست عزيزمون فرمودند كنترلهاي Ajax بهترين راه حله!!

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 24 مهر 1387, 10:57 صبح
می تونی توی آی جکس از کنترل HoverMenu استفاده کنی تا جایی که من فهمیدم مشکلت حل می کنه اگه نشد بگو تا واست مثال بزارم من توی پروژه هام استفاده کردم نمونه هاشو توی امضای من می بینین توی صفحه اصلی استفاده کردم دانلود کن ببین مشکلی بود بگو تا حل کنیم

sasan123
چهارشنبه 24 مهر 1387, 13:49 عصر
با تشکر از دوستان من مشکلم حل شد با این لینک می گذارم برای کسی اگه نیاز داشت یک موقع http://msdn.microsoft.com/en-us/magazine/cc164077.aspx