PDA

View Full Version : چیپ ست امنیتی TPM

Microsoft.net
شنبه 09 شهریور 1387, 22:04 عصر
دوستان همونطور که میدونید شرکت Wave Suits چند وقتی است بر روی لپ تاپهای سری بیزینس یک چیپ ست امنیتی به نام TPM گذاشته و ادعا کرده فایلها و اسنادی که با ترکیب این چیپ ست و نرم افزاری که ارایه کرده کد گذاری بشن غیر قابل برگشت هستند (برای هر سیستم این چیپ ست Unique است) و فقط بر روی همون سیستم قابل استفاده هستند. میخواستم بدونم دوستان اطلاعی از امنیت این سیستم دارند ؟ چقدر میشه بهش اعتماد کرد ؟ من یه لپ تا سری D830 دارم که این قابلیت رو داره حالا نمی دونم با وجود چنین سیستمی میشه خیالم از دزدیده شدن سورس ها و اطلاعات مهمی که دارم راحت باشه یا نه .
من تکه ای از یک سورس کد رو با این سیستم encrypt کردم می خواستم ببینم دوستان میتونن به کد دسترسی پیدا کنند یا خیر

Nima NT
شنبه 09 شهریور 1387, 22:10 عصر
همین رو بدون که اگه الگوریتم استفاده شده تو این سیستم RSA 1024 باشه ، واقعا" راست گفته و اطلاعات کد شده به هیچ وجه قابل برگشت نیستن.

Microsoft.net
شنبه 09 شهریور 1387, 22:15 عصر
همین رو بدون که اگه الگوریتم استفاده شده تو این سیستم RSA 1024 باشه ، واقعا" راست گفته و اطلاعات کد شده به هیچ وجه قابل برگشت نیستن.

اخه مشکل اینه که این شرکت کلی بابت این چیپ ستش داره پول میگیره و تبلیغ میکنه اگه RSA باشه که دیگه چه نیازی به این سخت افزار هست و هزینه سنگین . در ضمن RSA رو با داشتن کلید 1و2 میشه باز کرد .

Nima NT
شنبه 09 شهریور 1387, 22:30 عصر
اخه مشکل اینه که این شرکت کلی بابت این چیپ ستش داره پول میگیره و تبلیغ میکنه اگه RSA باشه که دیگه چه نیازی به این سخت افزار هست و هزینه سنگین . در ضمن RSA رو با داشتن کلید 1و2 میشه باز کرد .
درمورد صحبت اولتون نمیدونم :متفکر:
ولی در مورد RSA ، میتونم قول بدم که نشکنه ، چون اصل موضوع همینه که شما کلید 2 رو داری ولی کلید 1 رو نداری.:بوس:

Microsoft.net
یک شنبه 10 شهریور 1387, 18:56 عصر
دوستان کسی تونست به سورس کدی که گذاشتم دسترسی پیدا کنه ؟ هیچگونه رمزی یا پکی نکردم صرفا با استفاده از این چیپ ست انکریپت شده و روی کامپیوتر خودم بودن هیچ نرم افزار اضافی کار میکنه

Nima NT
یک شنبه 10 شهریور 1387, 20:13 عصر
یه کم توضیح در مورد این سورس بدین ، من که چیزی ازش سر در نیاوردم ، منظورم اینه که چه طوری باید استفاده کنیم.
البته هم VS دارم و هم با #C آشنائی ولی در مورد نحوه استفاده یه کم بیشتر توضیح بدین تا بتونیم کمکی کرده باشیم.

Microsoft.net
یک شنبه 10 شهریور 1387, 20:54 عصر
یه کم توضیح در مورد این سورس بدین ، من که چیزی ازش سر در نیاوردم ، منظورم اینه که چه طوری باید استفاده کنیم.
البته هم VS دارم و هم با #C آشنائی ولی در مورد نحوه استفاده یه کم بیشتر توضیح بدین تا بتونیم کمکی کرده باشیم.

منظورم اینه که تونستی بازش کنی اصلا و متن کدشو ببینی ؟!!

ali ahwaz top
دوشنبه 11 شهریور 1387, 04:44 صبح
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Windows.Forms;
namespace WindowsApplication17
{
static class Program
{
/// <summary>
/// The main entry point for the application.
/// </summary>
[STAThread]
static void Main()
{
Application.EnableVisualStyles();
Application.SetCompatibleTextRenderingDefault(fals e);
Application.Run(new Form1());
}
}
}