PDA

View Full Version : لینک سریع سفارشی

رافعی مهدی
یک شنبه 10 شهریور 1387, 09:23 صبح
سلام
یه پیشنهاد دارم:
بیشترین استفاده ی من از سایت اینه که به تالاری مراجعه می کنم که عمدتاً به کارم میاد، مثلاً چون با #C برنامه نویسی می کنم همیشه اولین جایی که بهش سر می زنم تالار #C هست. در منوی اصلی سایت گزینه های کنترل پنل کاربر، مرکز پشتیبانی و ... و لینک های سریع قرار دارند. ولی این لینکهای سریع واقعاً_ حداقل برای من _ کارآیی چندانی ندارند.
پیشنهاد من به مسئولین محترم سایت اینه که یه گزینه به منوی لینک های سریع اضافه کنند که قابلیت سفارشی شدن داشته باشه و هر کاربر خودش تعیین کنه که اون لینک به کدوم قسمت سایت مرتبط بشه، موارد قابل انتخاب برای این گزینه ی سفارشی می توانند دقیقاً همان مواردی باشند که در ComboBox کنترل پنل کاربر قرار داده شده.
از دوستان هم درخواست می کنم اگر با این پیشنهاد موافقند، موافقتشون رو اعلام کنند.

با تشکر

mehdad.koulab
یک شنبه 10 شهریور 1387, 09:35 صبح
سلام
اگه امكان داشته باشه عاليه.

vcldeveloper
یک شنبه 10 شهریور 1387, 13:02 عصر
در تنظیمات کاربر می تونید مشخص کنید چه بخش هایی از سایت را نمیخواید ببینید، به این ترتیب اون بخش ها در نتایج جستجوی شما (مثل "نوشته های تازه") نمایش داده نمیشند. مثلا اگر با تالار C کاری ندارید، می تونید آن را در لیست مربوطه در تنظیمات کاربر انتخاب کنید تا دیگه تاپیکی از آن تالار به شما نمایش داده نشه.

رافعی مهدی
دوشنبه 11 شهریور 1387, 09:00 صبح
در تنظیمات کاربر می تونید مشخص کنید چه بخش هایی از سایت را نمیخواید ببینید، به این ترتیب اون بخش ها در نتایج جستجوی شما (مثل "نوشته های تازه") نمایش داده نمیشند. مثلا اگر با تالار C کاری ندارید، می تونید آن را در لیست مربوطه در تنظیمات کاربر انتخاب کنید تا دیگه تاپیکی از آن تالار به شما نمایش داده نشه.
اینا همش درست! ولی پیشنهادی که دادم از نظر کاربری خیلی با این روش متفاوته. اومدیم کاربر همه ی تالارها رو بست بجز یکی، بعد یه زمانی لازم شد موضوعی رو در تمام تالارها جستجو کنه، اونوقت باید همه ی تنظیمات رو برگردونه و وقتی کارش تموم شد باز همین ماجرا رو تکرار کنه ...

vcldeveloper
سه شنبه 12 شهریور 1387, 02:38 صبح
اومدیم کاربر همه ی تالارها رو بست بجز یکی، بعد یه زمانی لازم شد موضوعی رو در تمام تالارها جستجو کنه، اونوقت باید همه ی تنظیمات رو برگردونه و وقتی کارش تموم شد باز همین ماجرا رو تکرار کنه ...دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم امکان اینکه فقط RSS یک تالار خاص را در سایت بگیرید هم باید باشه. می تونید توی برنامه Feed Reader ایی که دارید، برای بخش های مورد علاقه تون Feed جدید درست کنید.