PDA

View Full Version : بارگزاری وب سایت ASP.NET

moji2007
یک شنبه 10 شهریور 1387, 10:22 صبح
سلام دوستان
اولین باره که می خوام وب سایتم رو بارگزاری کنم و با یه مشکل برخوردم که فکر کنم که برای کلی ها پیش اومده و همون مشکل ارتباط با بانک . با برنامه ms sql server هر چه تلاش کردم به بانک وصل شم موفق نشدم . من هاستم رو از پویا سازان گرفتم و محدودیت تعداد database هم نداره یه database داخل اون ساختم و یوزر و پسورد هم برای اون تعریف کردم نم تونم بهش وصل شم . اینجوری ادرسم رو وارد می کنم mssql.domainname.ir .

یه سوال دیگه حالا اگه اینطوری وصل شد و انتقال دادم برای rolemanager چه کاری باید انجام بدم . دو تا بانک دارم یکی اطلاعات و اعضا .
یکی منو راهنمایی کنه .
اگه توضیحات بیشتر لازمه بدم .

merlin_vista
یک شنبه 10 شهریور 1387, 11:10 صبح
من هم از پوياسازان هاست گرفتم .
كانكشن را اينجوري بنويس .

data source=.\SQLEXPRESS;Initial Catalog=***;User ID=***;Password=***

اگه دقت ميكردي تو كنترل پانل كانكشن نمونه گزاشته بود

moji2007
یک شنبه 10 شهریور 1387, 12:00 عصر
من هم از پوياسازان هاست گرفتم .
كانكشن را اينجوري بنويس .

data source=.\SQLEXPRESS;Initial Catalog=***;User ID=***;Password=***

اگه دقت ميكردي تو كنترل پانل كانكشن نمونه گزاشته بود

مشکل اصلی م ارتباط با بانک از طریق sql server هست . که نمی تونم بانک های اطلاعاتیم رو به اون بفرسم .
اگه ممکنه این رو برام یه توضیح بدید اگه براتون امکان داره کامل . :لبخند: اخه من بانک رو ساختم ولی نمی تونم با sql server با ان ارتباط برقرار کنم .
با تشکر .

kezack
یک شنبه 10 شهریور 1387, 12:14 عصر
اكه يك بانك ساختي خوب احتمالا خودش ConnectionStiring ميده و با تنظيم كردن توي WebConfig مي توني به أن وصل بشي
ويا
مي توني بانكتو توي شاخه db بزاري و از طريق ControlPanel . بانك رو Attach كني و بعد بهش وصل بشي

moji2007
یک شنبه 10 شهریور 1387, 14:36 عصر
مشکل من در اتصال به بانکه از طریق MS SQL SERVER هست هاست های دیگه رو دیدم که یه یوزر و پسورد از طرف خود شرکت برای خریداران هاست ارسال می شه تا در اتصال با SQL SERVER از اون استفاده کنند .
حالا من بانکم رو ایجاد کردم و یوزر و پسورد هم برای اون تعریف کردم ولی وقتی می خوام با این برنامه بهش متصل بشم err یوزر و پسورد می گیره .

kezack
یک شنبه 10 شهریور 1387, 15:02 عصر
فكر كنم به همون شركتي كه host رو ازش كرفتي تماس بكيري بهتر باشه
شايد مشكل از اونا باشه
يا اينكه بانمتو بد درست كردي

eworkpro
یک شنبه 10 شهریور 1387, 22:48 عصر
مشکل اصلی م ارتباط با بانک از طریق sql server هست . که نمی تونم بانک های اطلاعاتیم رو به اون بفرسم .
اگه ممکنه این رو برام یه توضیح بدید اگه براتون امکان داره کامل . :لبخند: اخه من بانک رو ساختم ولی نمی تونم با sql server با ان ارتباط برقرار کنم .
با تشکر .

دو حالت داره . یا شرکتی که ازش هاست می گیری امکان کانکت شدن به دیتابیس رو از طریق query analyzer بهت می ده یا نه !
اگه نده تو باید کد دیتابیست رو generate کنی بعد بفرستی به ایمیل پشتیبان تا برات بذاره !

eworkpro
یک شنبه 10 شهریور 1387, 22:51 عصر
البته اگه هم این کارها رو کردی و error می ده ماله اینه که پورت 1433 سرویسی که ازش اینترنت می گیره بسته باشه .

IranVisual
دوشنبه 11 شهریور 1387, 08:05 صبح
شما جدول های بانکتو توی کنترل پنل ساختی

IranVisual
شنبه 23 شهریور 1387, 21:01 عصر
برای سایت های پر بازدید مشکل داره
من خودم از اکسس استفاده میکنم