PDA

View Full Version : خبر: دانلود کنید: وب سایت با امکانات

salehbagheri
یک شنبه 10 شهریور 1387, 13:56 عصر
با عرض سلام خدمت همه برنامه نويسان محترم!

امروز يه وب سايت كه خودم ساختم را براي دانلود گذاشتم!

اين وب سايت داراي انجمن گفتگو، بخش خبر، فروشگاه اينترنتي و ... مي باشد!

البته قسمت فروشگاه اينترنتي اش يك كمي ناقص مانده كه به زودي براتون درستش مي كنم!

نيازمنديها:

ويژوال استاديو 2008 يا 2005 (2008 بهتره)
اينترنت اكسپلورر 7 يا 8 (ممكنه در IE 6 و بقیه مرورگرها دچار مشكل بشيد)
دات نت فريم ورك 3.5 (NET Framework 3.5.)
IIS 6 or 7
ويندوز XP يا Vista
صفحه نمايش حداقل 768 * 1024
مشخصات:

زبان VB.NET
داراي سرويس Membership
تاريخ هجري شمسي OpenSource
و ...
با اين كه آرزوي بي نيازي شما را دارم ولي اميدوارم كه اين سايت كوچك جوابگوي نيازهاي شما باشد!:قلب:

نظرات شما باعث پيشرفت كار ما خواهد شد!:خجالت:

با تشكر فراوان از شما :قلب::قلب::قلب:

اين هم يك لينك ديگه البته با امكانات بيشتر :http://bagheri.saleh.googlepages.com/MyProjectExe.zip

baran_mehr
یک شنبه 10 شهریور 1387, 18:46 عصر
از بدبختی چقدر منتظر این برنامه شما بودم و حالا که گذاشتید نمیتونم استفاده کنم.:گریه:
حتما باید دات نت فریم ورک 3.5 باشه؟:ناراحت:
هیچ کدوم از صفحات رو باز نمیکنه:عصبانی++::گریه:

salehbagheri
یک شنبه 10 شهریور 1387, 21:03 عصر
از بدبختی چقدر منتظر این برنامه شما بودم و حالا که گذاشتید نمیتونم استفاده کنم.:گریه:

با عرض پوزش فراوان! چون جواب اين سوالتون را نمي دونم! ولي اگه دات نت فريم ورك 3.5 باشه حتماً باز ميشه!!!!

baran_mehr
یک شنبه 10 شهریور 1387, 22:50 عصر
عیبی نداره عزیزم.
از اینکه این برنامه رو اینجا گذاشتی تا همه ازش استفاده کنن ازت ممنونم.
معلومه که قلب پاکی داری ...افرین

eworkpro
یک شنبه 10 شهریور 1387, 22:55 عصر
دستت درد نکنه دوست عزیز .
ولی من می ترسم asp.net هم کم کم open source بشه !
اینجور پروژه های راحت الحلقوم یکم افراد رو از کد نویسی باز می داره ! مهم اینه که طرف خودش بنویسه !
البته دوست عزیز من نمی خوام یک وقت خدای ناکرده زحمت شما رو نادیده بگیرماااا !

salehbagheri
دوشنبه 11 شهریور 1387, 11:23 صبح
دستت درد نکنه دوست عزیز .
اینجور پروژه های راحت الحلقوم یکم افراد رو از کد نویسی باز می داره ! مهم اینه که طرف خودش بنویسه !
البته دوست عزیز من نمی خوام یک وقت خدای ناکرده زحمت شما رو نادیده بگیرماااا !

حرف شما كاملا درسته! به نظر من هم هر كسي بايد خودش برنامه اي رو كه مي خواد بنويسه! ولي اينجوري سرعت پيشرفت جامعه در عرصه برنامه نويسي خيلي مي ياد پايين! چون ممكنه هزاران نفر تك و تنها وقت خودشون رو بزارن تا فقط يك كد مشابه رو بنويسند! (پروژه اتلاف وقت)
بنابراين برنامه نويسان وقتي مخشون را با هم كانكت كنند، ديگه همشون دنبال يه كد يا يه برنامه نمي رن و سعي مي كنند به كارشون تنوع بدند!
مثلاً من يك زماني نمي دونستم كه كد تاريخ هجري شمسي رو مي شه از اينترنت مثل آب خوردن گرفت، به همين خاطر حدودا يك هفته از وقتم رو هدر دادم تا اين كد را دوباره از اول بنويسم! البته اين به ضررم نبود، باعث شد تا اولا يك كد open source داشته باشم و ثانياً يك كمي هم تو كد نويسي پيشرفت كنم! ولي اگر مخم با شما عزيزان كانكت بود، ديگه اون يك هفته رو صرف يه كد تكراري نمي كردم و يه پروژه جديد رو روش فكر مي كردم!
با تشكر فراوان

milade
دوشنبه 11 شهریور 1387, 11:54 صبح
همه می ترسند!!!!
اما خودمونیم خیلی هم without source نیستا!!!!

ولي اينجوري سرعت پيشرفت جامعه در عرصه برنامه نويسي خيلي مي ياد پايين!
خوب بیاد!!!!
بهتر از اینه که من چند روز پیش می خواستم یه پروژه بگیرم یارو می گه "ببخشیدا خودم کد داشتم"یا می گن"یعنی این قدر برنامه نویسی سخته!!!"
البته درسته سرعت نباید بیاد پایین ولی این طوری بهتره که برای هر کد یه ساعت وقت بزاره نه این که بعد از 20 دقیقه کل وبش اماده باشه

راستی اقای استاد باقری این shop شما که هیچی توش نیست!!!!
بای

peymannaji
دوشنبه 11 شهریور 1387, 13:48 عصر
با سلام دوست عزیز .
کار شما بسیار ارزشمنده و از شما تشکر میکنم به هر حال مواردی مثل کار شما و سایر دوستان فواید بسیاری داره از جمله مهمترین اونها:

1- افزایش سرعت یاد گیری
2- گرفتن ایده در معماری پیاده سازی یک برنامه
3- نزدیک شدن به استاندارهای کد نویسی
5- آشنایی با امکانات دات نت
4- توسعه فرهنگ open source
5- و از همه مهمتر جا افتادن فرهنگ کمک به دیگران چون برای خیلی از ماها بسیار سخته که حاصل زحمت خودمون رو در اختیار دیگران قرار بدیم . البته خدا رو شکر اعضای محترم این فرم همیشه کمک حال بنده و سایر دوستان بودند .

موفق و پیروز باشید .

baran_mehr
دوشنبه 11 شهریور 1387, 14:22 عصر
ما نباید از این بترسیم که کدهای Open Source تو جامعه زیاد بشه...این نه تنها ترسی نداره بلکه خیلی هم میتونه باعث ترقی و پیشرفت بشه.
اما از این باید بترسیم که برنامه نویس هایی که تا الان خیلی مشتاقانه دنبال یاد گیری بودن یه جورایی نسبت به یادگیری و بدست اوردن شیوه های جدید برنامه نویسی با نبوق خودشون بی ذوق بشن و یا ترجیح بدن که از شیوه های موجود استفاده کنن ، این بده چون باعث میشه جامعه ای از برنامه نویسان داشته باشیم که خیلی میل به ابداع شیوه های جدید نداشته باشن.
خیلی از شرکت های بزرگ هستن که برنامه های خودشون رو به صورت Open Source دارن عرضه میکنن !!
ما باید یاد بگیریم که به همدیگه کمک کنیم و در کنارش باید این رو هم یاد بگیریم که سعی نکنیم فقط تقلید کار باشیم ...:تشویق:
برای پیشرفت همه ما که باعث پیشرفت کل کشورمون میشه باید ابتکار ، نوع آوری داشته باشیم
ما باید دست رو نقاطی بزاریم که تا بحال کسی سعی نکرده تو اون ضمینه فعالیت کنه و یا خیلی ضعیف کار کردن...با استعدادی که ایرانی ها دارن کار سختی نیست تنها باید باور کنیم و همت داشته باشیم

salehbagheri
دوشنبه 11 شهریور 1387, 19:05 عصر

طلب بخشش مي كنم! چون خيلي عجله كردم! به زودي براتون درستش مي كنم!

kezack
دوشنبه 11 شهریور 1387, 19:57 عصر
بهتر نيست كساني كه از اين برنامه دوستمون استفاده كردن خودشون برنامه رو كامل تر كنن و توي همين تابيك بزارن تا با كمك هم يك برنامه كامل بشه؟ تا اينكه منتظر دوستمون باشيم تا همه ي قسمت ها رو اماده كنه!!!
البته ببخشيدا

s.k711
دوشنبه 11 شهریور 1387, 20:29 عصر
:لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده::لبخندساده::لبخندساده: :لبخندساده:
سلام.
واقعا خيلي خوبه كه شما دوست دارين همه پيشرفت كنند
خيلي عالي است
آفرين بر كار پسنديده شما
:لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده::لبخندساده:

salehbagheri
دوشنبه 11 شهریور 1387, 20:55 عصر
بهتر نيست كساني كه از اين برنامه دوستمون استفاده كردن خودشون برنامه رو كامل تر كنن و توي همين تابيك بزارن تا با كمك هم يك برنامه كامل بشه؟ تا اينكه منتظر دوستمون باشيم تا همه ي قسمت ها رو اماده كنه!!!

من هم با پيشنهاد خوب شما موافقم! چون تنهايي واقعا سخته!!!!

eniak.master
دوشنبه 11 شهریور 1387, 21:15 عصر
برای من بسیار جالب بود . مخصوصا اینکه کسی در ASP بخواد اپن سورس کار کنه !
واقعا عجیبه . این برنامه شما رو چندین مجموعه برنامه نویس و شرکت در PHP با نامهای متفاوت مانند نیوک ، مامبو و جوملا و . . . ایجاد کرده اند و من هم الان دارم با اونها کار می کنم .
به امید روزی که برنامه نویسی پیشرفته ASP بتواند مخهای برنامه نویسانش را با هم لینک بده و از این حالت تجاری و کلوز سورس ! بودن در بیاد .
متشکر

salehbagheri
سه شنبه 12 شهریور 1387, 10:49 صبح

ببينيد آقا ميلاد! يك GridView و يك ObjectDataSource در صفحه Store اضافه كنيد! بعد به كدهايي كه براتون نوشتم لينك كنيد! (تنظيمات GridView به عهده شما، البته با عرض پوزش)

در صفحه ShowStore هم يه DetailView و ObjectDataSource اضافه كنيد و آن رو هم به كدها لينك كنيد!

البته قبلش يه StoredProcedure بايد براي هر كدوم ايجاد كنيد!

milade
سه شنبه 12 شهریور 1387, 11:11 صبح
اقای باقری سلام علیکم و به رحمت الله!!!!!
خوبی خوش می گزره؟ روزه گرفتی؟(خدا رو شکر)
می گما در مورد تم سوال دارم
زیبا بود!!!!!!
می شه بگی ما چه طور می تونیم از این کارا بکنیم(چه طور تو بسازیم)؟(چه برنامه ای و ....)
اخه من تم سازیم افتضاحه
ممنون
بای

salehbagheri
سه شنبه 12 شهریور 1387, 12:51 عصر
می شه بگی ما چه طور می تونیم از این کارا بکنیم(چه طور تو بسازیم)؟(چه برنامه ای و ....)

من كه با PhotoShop ساختم! مثل آب خوردن!

به شما هم پيشنهاد مي كنم كه با همين برنامه بسازين! فقط كمي به موتور مغزتون روغن بزنيد، خودش راه مي افته و يهو مي بينيد كه يه سايت زيبا طراحي شده!

eworkpro
سه شنبه 12 شهریور 1387, 13:34 عصر
آخه یه مشکل هست و اون هم اینه که اگه تم و گرافیک سایتت رو بردی بالا باید css براش بگذاری.
چون تو مرورگرهای به غیر از IE همه چیز قاطی می شد !

milade
سه شنبه 12 شهریور 1387, 13:49 عصر
شما منبع ای برای یادگیری ندارید که فقط برای فتوشاپ بحث شده باشه؟؟؟
ممنون
بای

salehbagheri
سه شنبه 12 شهریور 1387, 17:53 عصر
چون تو مرورگرهای به غیر از IE همه چیز قاطی می شد !

برادر عزيز! تنها مرورگر استاندارد براي ASP.NET فعلا همين IE هست، البته ورژن 7 به بالا!

peymannaji
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:10 صبح
در ارتباط با Browser ها خدمت شما عرض شود که هر کدوم به نوعی دردسرهایی دارند که در مورد IE این موارد کمتر احساس میشه و بقول دوستمون در حالا حاضر تنها مرورگر استاندارد براي ASP.NET فعلا همين IE هست. و در واقع مشکل هم همینجا هست . چون وقتی با IE سایت رو چک میکنیم و مشکلی مشاهده نمیکنیم فکر میکنیم که همه چیز بدون مشکل است در صورتی که باید چند مورد رو در نظر گرفت اینکه مردم فقط از IE‌ استفاده نمیکنن و اینکه آیا واقعا IE با استاندارد جهانی جلو میره (http://www.w3.org) و ... راه حل هم در حال حاضر برای این مشکل ( به هم ریختن صفحات در مرور گر ها ) فقط یک چیز میتونه باشه
و آن هم اینه که پایه و اساس طراحی قالب یک سایت بر اساس CSS و تگهای استاندارد HTML انجام گرفته بشه . در سایت فوق شما اطلاعات خوبی میتونید بدست بیارید و حتی امکان تست سایت شما از نظر CSS و کدهای HTML که استفاده کردید مقدور می باشد ...

موفق باشید .

milade
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:20 صبح
البته دوستان توجه کنند درسته IE یه مرورگر پر کاربرد هست ولی نباید از این نکته غافل شد که در چند سال اخیر firefox هم تونسته جایگاه خوبی پیدا کنه
همچنین در مورد css اگه کاربر css خودش رو روی صفحات پیاده کنه چی؟؟؟(چه IE چه firefox)

بای

eworkpro
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:29 صبح
یعنی منظورت اینه که ما بیایم اصلا اساس کارمون رو fire fox بگذاریم ؟

peymannaji
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:29 صبح
اگر css کاملا استاندارد نوشته شده باشه هیچ فرقی نمیکنه شما خودتون نوشته باشید یا از منبعی استفاده کرده باشید ... البته خیلی مهمه که بروزر ها نیز کاملا استاندارد باشند ... من که خودم کدهایی که مینویسم چه asp.net چه جاوا اسکریپت و چه css ، روی 2 مرورگر میشه تست میکنم اول فایر فاکس ورژن 2.0.0.16 و هم IE .
یه چیز جالب هم در مورد فایر فاکس 3 بگم که بنظر بنده Developer های Asp.net رو بیچاره میکنه مثلا مواردی که من با اونها برخورد کردم عبارتند از : کار نکردن بعضی از کدهای جاوا اسکریپت ، کار نکردن ولیدیتور ها بطور صحیح ، و همچنین مشکل Lost Session ... بنابراین از این ورژن استفاده نکنید حتی المقدور ...

kezack
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:32 صبح
با اجازه از آقای باقری یکم تو پروژش دستکاری کردم و قسمت گالری رو کامل کردم هرچند به زیبای کار دوستمون نیست ولی..:لبخند:

milade
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 12:02 عصر
خیر . ولی با هر دو ستش کنیم

salehbagheri
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 16:51 عصر
یه چیز جالب هم در مورد فایر فاکس 3 بگم که بنظر بنده Developer های Asp.net رو بیچاره میکنه مثلا مواردی که من با اونها برخورد کردم عبارتند از : کار نکردن بعضی از کدهای جاوا اسکریپت ، کار نکردن ولیدیتور ها بطور صحیح ، و همچنین مشکل Lost Session ... بنابراین از این ورژن استفاده نکنید حتی المقدور ...

من هم موافقم! البته ان رو هم اضافه كنم كه با بعضي از CSS ها مشكل داره! چون من سايتم Align=Center هست! ولي در فايرفاكس اين قسمت اصلا كار نمي كنه و راست چين ميشه!

salehbagheri
جمعه 22 شهریور 1387, 14:26 عصر
خوشبختانه قسمت Store یا Shop و همچنین گالری عکس سایتم به خوبی تموم شد!

متآسفانه حجمش زیاد بود و نشد به عنوان ضمیمه آپلودش کنم.

به زودی لینک کمکی براتون می زارم.

shomalgan
شنبه 23 شهریور 1387, 11:32 صبح
اگر css کاملا استاندارد نوشته شده باشه هیچ فرقی نمیکنه شما خودتون نوشته باشید یا از منبعی استفاده کرده باشید ... البته خیلی مهمه که بروزر ها نیز کاملا استاندارد باشند ... من که خودم کدهایی که مینویسم چه asp.net چه جاوا اسکریپت و چه css ، روی 2 مرورگر میشه تست میکنم اول فایر فاکس ورژن 2.0.0.16 و هم IE .

ربطی به ورژن و نسخه مرور گر نداره برنامه شما ، مشکل اصلی در نوآوری های مایکروسافت هست که بدون توجه به استاندارد ها در مرور گرد خودش افکت ها و امکاناتی می گنجونه که بتونه به قابلیت های ویژوال وب دولاپر و فرانت پیج اضافه کنه ( البته اکثرا در سطح پایین و مورد توجه کاربران سطح پایین هستند )

بدیهیه که هیچ کدوم از این افکت ها و قابلیت ها و ساده سازی های خود سرانه توسط مرجع w3.org تایید نمی شه .

نکته اینجاست که ذات دات نت ربطی به مرورگر نداره که ادعا بشه فقط برای اکسپلورر ساخته شده .... حالا ممکنه ویژوال وب دولاپر با اکسپلورر ارتباط بهتری برقرار کنه .
من استفاده از DreamWeaver رو توصیه می کنم ... استاندارد کار کردن باهاش راحت تره

Amir Taghavi
شنبه 23 شهریور 1387, 14:53 عصر

بهتره که همین کار رو کنی! چرا که در اکثر موارد، کدهات اگه تو ff جواب بده تو ie هم جواب می ده. و برعکس. یعنی اینکه اگه اساس کارت ie باشه ممکنه اکثر کارهایی که کردی تو ff جواب نده. و این یعنی فاجعه!

salehbagheri
شنبه 23 شهریور 1387, 17:51 عصر
بهتره که همین کار رو کنی! چرا که در اکثر موارد، کدهات اگه تو ff جواب بده تو ie هم جواب می ده. و برعکس. یعنی اینکه اگه اساس کارت ie باشه ممکنه اکثر کارهایی که کردی تو ff جواب نده. و این یعنی فاجعه!

به نظر بنده این فاجعه نیست! این مشکل شرکت Mozilla هست! چون ما سعی می کنیم که فقط اساس کارمون W3 و استانداردهای بین المللی باشه! که این استانداردها در IE 7 & 8 بیشتر رعایت شده! (قصد تبلیغ ندارم)
اگر دقت کنید می بینید که بیشتر سایت های مشهور (که حتما روی طراحی سایت خیلی هزینه می کنند) در FF دچار مشکل می شند!!! این یعنی اینکه Mozila باید به فکر تصحیح برنامه هاش باشه، نه ما!!!

htmbarnamenevisl
یک شنبه 24 شهریور 1387, 06:25 صبح
سلام آقای باقری میشه قسمت style sheet.css رو تو یه پروژتونو کامل ثوضیح بدید تا ما مبتدی هام یه کم راه بیفتیم

salehbagheri
یک شنبه 24 شهریور 1387, 11:34 صبح
هر صفحه وب، حداقل از چندین جدول، تصویر، لینک و متن و ... تشکیل شده است! برای نظم و ترتیب دادن با اشیاء باید از کدهایی که مسئول این کار هستند استفاده کرد. در تکنولوژی وب، کدهای مورد نظر ما CSS ها هستند. این زبان بسیار ساده فقط برای نظم دهی به اشیاء موجود در یک صفحه وب ساخته شده و البته اگر کارایی دیگه هم داشته باشه؛ بنده نمی دونم!
در این زبان، استفاده از نقطه در ابتدای متن، باعث میشود که متن ما به عنوان کلاس شناخته شود:

.Class
{
text-align: center;
}

استفاده از # در ابتدای متن، باعث میشود که متن ما به عنوان یه ID برای کنترل ارجاع دهنده استفاده شود.

#ID
{
text-align:center
}

شما از کلاس می توانید به مراتب، برای چندین کنترل استفاده کنید ولی از ID ها فقط برای یک کنترل میتوانید استفاده کنید.

طریقه استفاده از کلاس ها هم به صورت زیر است: البته باید فایل css مربوطه به صفحه وب لینک شود.

<asp:Label runat="server" CssClass="Class" />

htmbarnamenevisl
دوشنبه 25 شهریور 1387, 08:03 صبح
سلام چرا داخل برنامتون در همه صفحات AutoEventWireup رو false قرار دادید
ضمنا من از کجا می تونم یه مقاله خوب برای یادگیری کار با css پیدا کنم
ممنون

salehbagheri
دوشنبه 25 شهریور 1387, 11:31 صبح
AutoEventWireup در حالت پیش فرض false هست! فقط در بعضی صفحات لازم، مقدارش رو true کردم.

یک کتاب از انتشارات ناقوس پرس یا ناقوس اندیشه هست که به نظرم عالیه! هم HTML رو خوب توضیح داده و هم CSS رو!

نام کتاب: HTML for the world wide web
نویسنده: الیزابت کاسترو
مترجم: مانی قاسم نیا

menosoft
دوشنبه 25 شهریور 1387, 16:17 عصر
ضمنا من از کجا می تونم یه مقاله خوب برای یادگیری کار با css پیدا کنم
ممنون

با سلام وقبولی طاعات
دوست عزیز من یه ebook در این ضمینه دارم
که شاید به دردت بخوره
اگه خواستی pmبزن تا برات بذارمش
با تشکر

htmbarnamenevisl
سه شنبه 26 شهریور 1387, 06:16 صبح
سلام
meno softعزیز ممنون میشم اگه ebook رو برام بذارید
آقای باقری من وقتی برنامه شما رو اجرا می کنم با یه error مواجه میشم به خاطر چیه error اینه
could not match 'head ' with any content place holder کمکم کنید تا رفعش کنم

salehbagheri
سه شنبه 26 شهریور 1387, 14:40 عصر
احتمالا شما صفحه Master رو دستکاری کردین!!!

htmbarnamenevisl
سه شنبه 26 شهریور 1387, 18:38 عصر
اره ولی فقط چند تا شکلاشو که مربوط به تبلیغات بود برداشتم

salehbagheri
سه شنبه 26 شهریور 1387, 23:44 عصر
اره ولی فقط چند تا شکلاشو که مربوط به تبلیغات بود برداشتم

احتمالا چیزهای دیگه ای رو هم برداشتین! مثلا تگ ContentPlaceHolder با نام Head !

menosoft
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 10:04 صبح
با سلام وقبولی طاعات
دوست عزیز کتاب رو برات گذاشتم امیدوارم بدردت بخوره
با تشکر

htmbarnamenevisl
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 17:19 عصر
این تگ رو بالای صفخه masterpage داخل تگ head دارم ولی روش ارور میده Unrecognized tag prefix or device filter چیکار کنم درست بشه

salehbagheri
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 18:04 عصر
آهان! تازه فهمیدم!

شما 100 در 100 دارید از VS2005 استفاده می کنید! بهتره همیشه Up2Date باشین و از VS2008 استفاده کنید!

my_blithe
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 20:51 عصر
یک مشکل عمده که این پرتال داره اینه که بخش مدیریت از کاربری جدا نشده و حتی مثل DNN هم برای مدیریت مطالب راه کار مناسبی ایجاد نشده.

اما بازم قابل تقدیره

salehbagheri
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 22:37 عصر
یک مشکل عمده که این پرتال داره اینه که بخش مدیریت از کاربری جدا نشده و حتی مثل DNN هم برای مدیریت مطالب راه کار مناسبی ایجاد نشده.

انتقاد سازنده شما باعث پیشرفت کار ماست!
بنده چون تجربه زیادی در این زمینه نداشتم، پس از رفتن بیش از 70 درصد از مسیر، تازه به فکر مدیریت افتادم که همین امر باعث شد تا صفحاتم رو نتونم برای ویرایش در بخش مدیریت آماده کنم! به خاطر همین تنها راه چاره رو این دیدم که در همان محل اولیه، مورد ویرایش قرار دهم.

از این پس با همین انتقاد خوبتان، سعی بر این داریم که از همان ابتدا بر قسمت مدیریت سایتها، نیروی ویژه ای خرج کنیم!!!!

htmbarnamenevisl
جمعه 29 شهریور 1387, 06:25 صبح
آقای باقری چند تا قالب خوشکل برای سایت در ست کنید بزارید قالب این سایتتون خوب بود

mehdi_RM
شنبه 30 شهریور 1387, 16:26 عصر
امكان داره قسمت فروشگاه رو بصورت كامل توضيح بدين؟

salehbagheri
شنبه 30 شهریور 1387, 17:59 عصر
امكان داره قسمت فروشگاه رو بصورت كامل توضيح بدين؟

همانطور که می بینید، فروشگاه بصری وجود نداره! فقط کدهاش هست که توضیح کدها نیازمند یک مقاله بزرگه!!!

salehbagheri
سه شنبه 02 مهر 1387, 17:02 عصر
آقای باقری چند تا قالب خوشکل برای سایت در ست کنید بزارید قالب این سایتتون خوب بود

برادر عزیز! همین قالبی هم که می بینید، حاصل یک هفته تلاش بود! که خیلی ها ازش ایراد گرفتند!

در اینده سعی می کنم با ارائه سایتهایی دیگر از این قبیل، قالبهای دیگری نیز در اختیارتان قرار دهم

با تشکر از تشکر شما!

peymannaji
چهارشنبه 03 مهر 1387, 18:11 عصر
صالح عزیز ضمن تشکر از زحمات شما . میخواستم بدونم آیا در ارتباط کدهایی که نوشته اید و با توجه به اینکه بنده تقریبا مبتدی هستم آیا امکان داره در این تاپیک مواردی که نمیدونیم رو مطرح کنیم یا خیر ؟ چون بیشتر اینجا بحث انتقاد و پیشنهاد هست و بنده نیمخوام تاپیک رو منحرف کنم ...

با تشکر

salehbagheri
چهارشنبه 03 مهر 1387, 18:13 عصر
صالح عزیز ضمن تشکر از زحمات شما . میخواستم بدونم آیا در ارتباط کدهایی که نوشته اید و با توجه به اینکه بنده تقریبا مبتدی هستم آیا امکان داره در این تاپیک مواردی که نمیدونیم رو مطرح کنیم یا خیر ؟ چون بیشتر اینجا بحث انتقاد و پیشنهاد هست و بنده نیمخوام تاپیک رو منحرف کنم ...

با تشکر

بله! برادر! این تاپیک برای رفع مشکلات، نظرات و ... است
می توانید مشکلات خود را مطرح کنید!

htmbarnamenevisl
پنج شنبه 04 مهر 1387, 05:10 صبح
برادر عزیز! همین قالبی هم که می بینید، حاصل یک هفته تلاش بود! که خیلی ها ازش ایراد گرفتند!

ببخشید من برادر نیستم بعدم اینکه دیگران از حسودیشون بوده که از قالب سایتتون ایراد گرفتند.به نظر من که خوب بود .باز هم سایت های جدید با قالبهای زیبا در ست کنید و تو سایت بگذارید.البته این دفعه کد نویسی هاش خواهش می کنم با c# باشه

salehbagheri
چهارشنبه 17 مهر 1387, 13:33 عصر
در ضمن نسخه شماره 2 نيز در حال ساخته!

از شما دوستان برنامه نويس تقاضا مي شه در صورتي كه تمايل به همكاري در ساخت اين پروژه داريد كدها و نمونه هاي ساخته شده توسط خودتون را براي من بفرستيد تا همگي با هم يك سايت كامل رو طراحي كنيم و در اختيار عموم قرار بديم!

اجرتون با خدا!

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 24 مهر 1387, 10:14 صبح
سلام دوستمن منم یه پروژه کوچیک نمونه همینو نوشتم می تونی از لینک زیر دانلود کنی ببین به کارت میاد
لینک دانلود (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=124503)

gilar1360
جمعه 10 آبان 1387, 20:53 عصر
من که نتوانستم دیتا بیس برنامه را باز کنم مثل اینکه دیتابیسش مشکل دارد کسی هست من را راهنمایی کنه

kezack
جمعه 10 آبان 1387, 21:31 عصر
ديتابيسش مشكلي نداشت !! مشكلت جي بود؟

baran_mehr
شنبه 11 آبان 1387, 00:02 صبح
Saber_Fatholahi جان ممنون از اینکه این لینکو گذاشتید.
Saber_Fatholahi جان من قبلا سایت شما رو دانلود کرده بودم اما متاسفانه نتونستم ازش استفاده کنم. نمیدونم چرا آژاکس رو دستگلام کار نمیکنه. از بدبختی برنامه شما هم بخاطر اژاکس کار نمیکنه.

جواد618
پنج شنبه 26 دی 1387, 16:20 عصر
با سلام و تشکر
اگه ممکن توضیحات مربوط به پرو ژه را برام ایمیل کنید dide6@yahoo.com (کنید.dide6@yahoo.com)

سپاسگزارم

elijooje
سه شنبه 08 بهمن 1387, 08:57 صبح
با سلام
من خواستم از مستر پیجتون استفاده کنم توی یه برنامه تست اما به مشکلی برخوردم ممنون میشم اگه در موردش توضیح بدید:
<asp:ScriptManager ID="ScriptManager1" runat="server">
من از ویژوال 2005 استفاده می کنم و زبان سی شارپ، کد مسترپیج رو کپی کردم و زبانش رو به سی شارپ تغییر دادم.

mohsen_t1
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 16:27 عصر
این لینک اولی چی بود . تا گرفتمش کامپیوترم به هم ریخت .:گریه::گریه:

amir.khanlari
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 15:47 عصر
اگه امكان داره كامل شده سايتتون رو بزاريد .

r.k.max
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 13:32 عصر
با سلام و تشکر
اگه ممکن توضیحات مربوط به پرو ژه را برام ایمیل کنید
r.k.hafman@gmail.com

salehbagheri
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 19:13 عصر
اگه امكان داره كامل شده سايتتون رو بزاريد .

اگه ممکن توضیحات مربوط به پرو ژه را برام ایمیل کنید

بنده متأسفانه فعلاً درگير امتحانات، كنكور و ... هستم!
اگر زنده بودم، تابستون Full Power با دستي پر در خدمتتون هستم!

با تشكر!

mehti_ip
یک شنبه 14 تیر 1388, 12:13 عصر
user pass مدير سايت چيه؟

karim orooji
یک شنبه 21 تیر 1388, 00:23 صبح
با سلام به آقاي باقري
ممنونم از برنامه اي كه درست كرديد

به يك مشكل برخورم زماني كه مستر پيج رو به صفحه متصل ميكنيم
در قسمت plance holder زماني كه يك متن رو به صفحه اضافه ميكنيم
plance holder بزرگ ميشه طوري تعداد line اون به 30 الي.... ميرسه
منوي رو هم با خود به پايين ميبره

eL2rado
شنبه 03 مرداد 1388, 03:40 صبح
user pass مدير سايت چيه؟
سوال منم هست. اگه بگین ممنون میشم
یه سوال دیگه: کد تاریخ شمسی تو کدام فایل نوشته شده؟

gatleam
دوشنبه 12 مرداد 1388, 00:52 صبح
سلام خسته نباشید واقعاً ممنون نمی دونم چطوری باید ازتون تشکر کنم

فقط من چطوری می تونم وارد بخش مدیریت بشم
یعنی خبر جدید ثبت کنم؟ نام کاربری و رمز عبور چیه؟

salehbagheri
دوشنبه 12 مرداد 1388, 00:57 صبح
متأسفانه فراموش کردم اکانت مدیر براش تعریف کنم!

sodiii
سه شنبه 20 مرداد 1388, 11:20 صبح
سلام
با تشکر از زحماتتون
میخواستم ببینم شما سورس این سایت رو با vs2005 نمیتونید در اختیار من بذارید .
ممنون