PDA

View Full Version : سوال: درخواست سورس ارسال ايميل

hno2005
دوشنبه 11 شهریور 1387, 10:06 صبح
درخواست سورس ارسال ايميل

سلام
من سورس برنامه اي رو مي خواستم كه بتونه ايميلي رو اتچ كنه و ارسال كنه . از gmail‌براي ارسال استفاده كنه.

خيلي فوريه ، لطفا سورسش رو به من بدين .
با تشكر

ابوذر محمودی
دوشنبه 11 شهریور 1387, 10:29 صبح
درخواست سورس ارسال ايميل

سلام
من سورس برنامه اي رو مي خواستم كه بتونه ايميلي رو اتچ كنه و ارسال كنه . از gmail‌براي ارسال استفاده كنه.

خيلي فوريه ، لطفا سورسش رو به من بدين .
با تشكر

یه مژده به بچه ها بدم که من قبلا با OCX و DLL این کار رو انجام می دادم ولی دیروز موفق شدم با شبه سازی winsock بالاخره بدون نیاز به هیچ کامپوننتی این کار رو انجام بدم .

خیلی از بچه ها هم در خواست Ocx و DLL رو داشتند ولی هنوز موفق نشدم واسشون آپ کنم .

بچه هایی که وی بی کار می کنید به خودتون بنازید حالا دیگه می شه با وی بی میل فرستاد.

دوست عزیز تا 2-3 روز دیگه سورس رو واسه شما و بچه های عزیز وی بی کار آپ می کنم. دارم اشکالات احتمالی رو برطرف می کنم

عجله نکن !

vahid_d_0101
دوشنبه 11 شهریور 1387, 14:46 عصر
اگه خوب کار کنه خیلی چیز تمیزی از آب در میاد

.:KeihanCPU:.
دوشنبه 11 شهریور 1387, 15:29 عصر
ولی دیروز موفق شدم با شبه سازی winsock بالاخره بدون نیاز به هیچ کامپوننتی این کار رو انجام بدم
منظورتون استفاده از API هایی که noorsoft معرفی کرد

بچه هایی که وی بی کار می کنید به خودتون بنازید حالا دیگه می شه با وی بی میل فرستاد.

به نظر من هم اگه بریم Vb.net بهتره

ASKaffash
دوشنبه 11 شهریور 1387, 16:52 عصر
سلام
در دات نت کلاسهائی داره که خیلی راحت میشه ایمیل ارسال کرد ونیازی به وصله پینه نیست.
این هم کد C# که براحتی تبدیل به VB.Net میشه :

try
{
string SomeArrows = new string(new char[] { '\u2190', '\u2191', '\u2192', '\u2193' });
MailAddress From = new MailAddress("A@gmail.Com");
MailAddress To = new MailAddress("X@Y.Com", "Mr X");
MailMessage Message = new MailMessage(From, To);
Message.Subject = "Send Help" + SomeArrows;
Message.SubjectEncoding = Encoding.UTF8;
Message.Body += "Your Message ...." + Environment.NewLine;
Message.Body += SomeArrows;
Message.BodyEncoding = Encoding.UTF8;
SmtpClient Smtp = new SmtpClient("smtp.gmail.Com", 25);
Smtp.UseDefaultCredentials = false;
Smtp.EnableSsl = true;
Smtp.Credentials = new NetworkCredential("A@gmail.Com", "YourPass");
Smtp.Send(Message);
MessageBox.Show("Ok");
}
catch
{
MessageBox.Show("No");
}

r0ot$harp
دوشنبه 11 شهریور 1387, 17:18 عصر
سلام
در دات نت کلاسهائی داره که خیلی راحت میشه ایمیل ارسال کرد ونیازی به وصله پینه نیست.
این هم کد C# که براحتی تبدیل به VB.Net میشه :

try
{
string SomeArrows = newstring(newchar[] { '\u2190', '\u2191', '\u2192', '\u2193' });
MailAddress From = newMailAddress("A@gmail.Com");
MailAddress To = newMailAddress("X@Y.Com", "Mr X");
MailMessage Message = newMailMessage(From, To);
Message.Subject = "Send Help" + SomeArrows;
Message.SubjectEncoding = Encoding.UTF8;
Message.Body += "Your Message ...." + Environment.NewLine;
Message.Body += SomeArrows;
Message.BodyEncoding = Encoding.UTF8;
SmtpClient Smtp = newSmtpClient("smtp.gmail.Com", 25);
Smtp.UseDefaultCredentials = false;
Smtp.EnableSsl = true;
Smtp.Credentials = newNetworkCredential("A@gmail.Com", "YourPass");
Smtp.Send(Message);
MessageBox.Show("Ok");
}
catch
{
MessageBox.Show("No");
}

دوست عزیز اینجا انجمن VB هست و VB.Net انجمن دیگه ای داره . و دوستان سرچ کنید من قبلا همچنین برنامه ای قرار داده ان 100٪ هم کار می کند .

باتشکر احسان

ASKaffash
دوشنبه 11 شهریور 1387, 17:26 عصر
سلام دوست عزیز
جناب احسان میدونم اینجا تالار VB هست منهم قبلا یک سورس کامل که نمونه توسط ActiveReprt ایجادشده قرار داده ام ولی متوجه ارجاعات قبلی نشدید من میخواستم بگویم نباید خیلی در VB6 وصله پینه کرد در دات نت همه چیز آماده شده نباید خیلی اصرار ورزید فقط باید تا زمان مهاجرت با Vb6 مدارا کرد
خیلی با Vb6 بیگانه نیستم 6 سال تجربه دارم ولی دات نت یک چیز دیگراست

r0ot$harp
دوشنبه 11 شهریور 1387, 17:38 عصر
سلام دوست عزیز
جناب احسان میدونم اینجا تالار VB هست منهم قبلا یک سورس کامل که نمونه توسط ActiveReprt ایجادشده قرار داده ام ولی متوجه ارجاعات قبلی نشدید من میخواستم بگویم نباید خیلی در VB6 وصله پینه کرد در دات نت همه چیز آماده شده نباید خیلی اصرار ورزید فقط باید تا زمان مهاجرت با Vb6 مدارا کرد
خیلی با Vb6 بیگانه نیستم 6 سال تجربه دارم ولی دات نت یک چیز دیگراست

حرف های شما درست هست . منم با .net خیلی از برنامه های رو می نویسم . ولی یه سوال ؟

آیا کسی که مثلا می خواد یه برنامه کوچیک کاربردی بده بیرون می تونه با .Net بنویسه ؟

نه نمی تونه جون هرجا بخواد اجرا کنه به .Net FrameWork 2 داره . ولی VB6 به چندتا ocx , DLL همین . پس فکر کنم هیچ وقت نباید VB6 رو کنار گذاشت .

باتشکر احسان

ASKaffash
دوشنبه 11 شهریور 1387, 17:52 عصر
سلام
احسان عزیز خودت میدونی که وقتی از XP استفاده می کنی FrameWork1.1 باهاش هست کافیه که از کلاسهای تا 1.1 استفاده کنی ولی منظورم اصل موضوع است چون دراین تالار بارها دیدم که خیلی تلاش و زمان بعضی دوستان برای بهینه کردن ان تیپ سورسها میگذارند که واقعا حیف است شاید بعضی از دوستان نمی دانند که خیلی از مشکلات از VS6 به VS.Net طراحی و مثل هلو بپر در گلو شده است

r0ot$harp
دوشنبه 11 شهریور 1387, 18:06 عصر
سلام
احسان عزیز خودت میدونی که وقتی از XP استفاده می کنی FrameWork1.1 باهاش هست کافیه که از کلاسهای تا 1.1 استفاده کنی ولی منظورم اصل موضوع است چون دراین تالار بارها دیدم که خیلی تلاش و زمان بعضی دوستان برای بهینه کردن ان تیپ سورسها میگذارند که واقعا حیف است شاید بعضی از دوستان نمی دانند که خیلی از مشکلات از VS6 به VS.Net طراحی و مثل هلو بپر در گلو شده است

درست هست این حرف شما هم . ولی واسه اونایی می گم که با .Net کار نکردن . به خدا اگه می شد که رو همه ی Pc ها .Net 2 نصب بود واسه همیشه از Vb6 دست می کشیدم . فقط برای یه بار نصب کنید . ببینید چیه :لبخند::لبخند::قهقهه::قهقهه:: هقهه:

باتشکر احسان

ابوذر محمودی
سه شنبه 12 شهریور 1387, 21:09 عصر
منظورتون استفاده از API هایی که noorsoft معرفی کرد

خیر دوست عزیز منظورم این بود که چند روز داشتم باهاش ور می رفتم تا بالاخره درست شد .

به نظر من هم اگه بریم Vb.net بهتره
من 2 ساله تو دات نت هستم ، ولی وی بی هم کار می کنم.
اگه تمایل ندارین برنامه رو واستون آپ کنم خوب نمی کنم این دیگه بحث نداره
هر کدوم از دوستان هم مایل بودن برنامه رو داشته باشند خصوصی پیام بدن . اینجوری بهتره .
من هم می دونم با دات نت با دلفی با ... می شه با چند خط این کار رو انجام داد .

منظور من دات نت نیست ، اکثر بچه ها هم می دونن با دات نت می شه ، چون تو وی بی اینکار یه کم مشکله گفتم این برنامه رو واسه بچه ها بزارم .

همین الان که همه نمی خوان برن تو دات نت !!!

آیا کسی که مثلا می خواد یه برنامه کوچیک کاربردی بده بیرون می تونه با .Net بنویسه ؟

نه نمی تونه جون هرجا بخواد اجرا کنه به .Net FrameWork 2 داره . ولی VB6 به چندتا ocx , DLL همین . پس فکر کنم هیچ وقت نباید VB6 رو کنار گذاشت .

نه این که نباید وی بی رو کنار گذاشت ولی در کل کاملا منطقی گفتید

به خدا اگه می شد که رو همه ی Pc ها .Net 2 نصب بود واسه همیشه از Vb6 دست می کشیدم .

با شما موافق هستم

به هر حال دوستان این برنامه بدون نیاز به کوچکترین کامپوننتی و با سرعت خیلی جالبی هم فایل ضمیمه رو سند می کنه دوستان اگه به این برنامه نیاز پیدا کردند به صورت خصوصی پیام بدن .
از این بهتره که دوستان نصف برنامه رو با وی بی بنویسن و قسمت میل رو با php!!!!!

از دوستان خواهش می کنم اگه سوالی بود انتقادی بود خصوصی پیام بدن و تو این تاپیک پست ندن .
با تشکر از همه

r0ot$harp
سه شنبه 12 شهریور 1387, 21:19 عصر
از این بهتره که دوستان نصف برنامه رو با وی بی بنویسن و قسمت میل رو با php!!!!!

دوست عزیز من قبلا نمونه ای با این الگوریتم در سایت قرار داده ام . که قسمت هسته از PHP استفاده کردم و قسمت فرعی با VB و Winsock هست

باتشکر احسان

debugger
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 01:31 صبح
دوست عزیز من قبلا نمونه ای با این الگوریتم در سایت قرار داده ام . که قسمت هسته از PHP استفاده کردم و قسمت فرعی با VB و Winsock هست

باتشکر احسان

اگر میشه یه سورس بزارین

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 01:56 صبح
اگر میشه یه سورس بزارین

دوست عزیز اینم خدمت شما و تمام دوستان .

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=20767&d=1216630557

باتشکر احسان

Mbt925
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 11:41 صبح
دوستان اگه به این برنامه نیاز پیدا کردند به صورت خصوصی پیام بدن .

دوست عزیز اگه سورسی هست در همین تاپیک قرار بدید تا همه استفاده کنن.

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 16:40 عصر
دوست عزیز اگه سورسی هست در همین تاپیک قرار بدید تا همه استفاده کنن.
Mbt925 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=34702) من آدرس دانلود فایل رو قرار دادم .

باتشکر احسان

kuh_nur
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 22:42 عصر
سلام اینم سورس ارسال ایمیل با فایل ضمیمه

mnprogramer
یک شنبه 14 شهریور 1389, 17:16 عصر
بجای دعوا کردن سورس vb6 ایمیل زدنو بزارین