PDA

View Full Version : فرستادن اطلاعات کلاینت(listbox) به سرور

smmk19
سه شنبه 12 شهریور 1387, 16:35 عصر
با سلام
چطور میشه اطلاعات وارد شده در سمت کلاینت رو که کاربر به لیست باکس اضافه کردرو به سرور فرستاد تا در پایگاه دادهمون ذخیره کنیم.آخه یک صفحه طراحی کردم که کابر میتونه شماره های تماس خودشو یکی یکی وارد لیست باکس کنه و زمانی که همه اطلاعاتو وارد کرد دکمه ثبت و بزنه تا اطلاعات در پایگاه ذخیره بشه اما تو این صفحه ای که طراحی کردم کاربر وقتی دکمه ثبت و می زنه اطلاعاتی رو که به لیست اضافه کرده به سرور ارسال نمیشه و لیست باکس هم پاک می شه.

saina2006
سه شنبه 12 شهریور 1387, 16:42 عصر
میتونی که اطلاعات وارد شده توسط کاربر را توی یک Array ذخیره کنی و بعد اون رو توی دیتابیس بریزی

smmk19
سه شنبه 12 شهریور 1387, 16:58 عصر
من مشکل در ذخیره کردن اطلاعات ندارم . مشکل من اینه که اصلاً اطلاعات که در سمت کلاینت کاربر به لیست باکس اضافه کرده به سرور ارسال نمی شه .

merlin_vista
سه شنبه 12 شهریور 1387, 17:16 عصر
ليست باكس شما از چه نوعي است .

اگر HTML هست خوب اين كارها را انجام بده .
1 - تگ ID را براي شناسايي آن طرف سرور به كد ليست باكس اضافه كن .
2 - تگ runat="server" را براي استفاده از ليست باكس طرف سرور به آن اضافه كن .

3 - به راحتي با فراخاني نام آن در كدهاي طرف سرور از آن استفاده كن .

smmk19
سه شنبه 12 شهریور 1387, 21:13 عصر
لیست باکسم از نوع asp

merlin_vista
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 09:05 صبح
خوب اگه ليست باكس از نوع asp هست مشكل از كجاس ..

به راحتي نام آن را بخوان و اطلاعات آن را در ديتابيس دخيره كن .

smmk19
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 10:44 صبح
مشکل منم همین جاست که نمی فهمم چرا وقتی بعد اینکه کابر دکمه ثبت و می زنه اطلاعات لیست باکس به سرور فرستاده نمی شده.
البته اینم بگم که اول لیست خالی و کاربر با وارد کردن یکی یکی اطلاعات به تکس باکس و زدن دکمه اضافه اطلاعاتو به لیست اضافه میکنه و بعد اینکه همه اطلاعاتو اضافه کرد کد دکمه ثبت و می زنه که اطلاعات به سرور فرستاده بشه اما وقتی می خوام تو سرور به اطلاعات دست پیدا کنم همچنان لیست خالی یعنی هیچ اطلاعاتی که در سمت کلاینت به لیست اضافه شده به سرور فرستاده نمی شه.چرا؟

milade
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 10:56 صبح
می شه کد رو بدید(همه کدهای مربوط چه html چه vb or c#)

smmk19
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 12:28 عصر
فایل های صفحه