PDA

View Full Version : درباره فرم؟

aserfg
سه شنبه 12 شهریور 1387, 16:46 عصر
چطوري ميشه كاري كرد كه فرم ما هيچ گاه زير فرمهاي ويندوز قرار نگيره .:متعجب:

Hsimple11
سه شنبه 12 شهریور 1387, 16:54 عصر
منظورتون چیزی به غیر از خاصیت fsStayOnTop در FormStyle است؟

aserfg
سه شنبه 12 شهریور 1387, 17:10 عصر
اين خاصيت تنها براي فرم اصلي برنامه درست جواب مي ده ولي براي فرم دلخواه پرو‍‍‍ژه چي؟

Hsimple11
سه شنبه 12 شهریور 1387, 17:43 عصر
فقط برای فرم اصلی درست جواب نمیده.

شما میتونید هر فرمی رو StayOnTop کنید. ولی توجه داشته باشید که داشتن دو فرم با این خاصیت و نمایش آنها بطور همزمات طبیعتا با اشکال مواجه خواهد شد.

aserfg
سه شنبه 12 شهریور 1387, 19:34 عصر
نمي دونم وقتي دو فرم داريم گاها جواب مي ده در خيلي حالتا جواب نمي ده لطفا امتحان كنيد.شايد بيشتر براي فرمهاي پروژه درست باشه هر جند در حالت يك فرمي براي فرمهاي ويندوز هم درسته در هر صورت اگه روش ديگه اي رو بگين ممنون مي شم.

Hsimple11
سه شنبه 12 شهریور 1387, 23:47 عصر
ببینید فرقی نمیکنه. به هرحال شما باید در یک Position، فقط یک فرم را با خاصیت fsStayOnTop نمایش دهید. والا دیگه این قضیه معنی پیدا نمیکنه. من خودم در یک برنامه تمام فرمهام این خاصیت رو داشتند. بغیر از فرم اصلی. و همه اونها در بخشی از فرم اصلی نمایش داده می شدند. ولی نه همزمان.

در ضمن اگه میخواهید چند فرم را همزمان بر روی هم با این خاصیت داشته باشید از MDI استفاده کنید.

aserfg
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 16:20 عصر
آقا حامد عزيز ، با تشكر از پاسخگويي شما ولي شايد شما درست مي گي و سيستمم مشكل داره در هر صورت من قصدم اين بود كه تنها يكي از فرمهاي برنامم (غير از فرم اصلي) اين خاصيت رو داشته باشه قاعدتا هم بايد با همين خاصيت stayontopجواب مي داد ولي شايد مشكل از ويندوزه . در هر صورت ممنون . ضمنا من يه چند سالي رو كرمان بودم دوران دانشجويي اگه ميدون آزادي يا هزارويك شب گذرت افتاد ياد ما رو هم بكن .

Hsimple11
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:07 عصر
فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه. اگه به درستی از این خاصیت استفاده کنید اختلالی ایجاد نمی شود.

حتما.

Hsimple11
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:08 عصر
فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه. اگه به درستی از این خاصیت استفاده کنید اختلالی ایجاد نمی شود.

حتما.