PDA

View Full Version : سوال: پاک کردم کوکی ؟

mohsen57
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 17:21 عصر
چجوری میتونم کوکیهای کامپیوترم پاک کنم؟ همچنین چجوری میشه فقط کوکی های یک سایت بخصوص رو پاک کرد؟

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:27 عصر
چجوری میتونم کوکیهای کامپیوترم پاک کنم؟ همچنین چجوری میشه فقط کوکی های یک سایت بخصوص رو پاک کرد؟

دوست عزیز هر مرورگری کوکی های خودش و یه جا ذخیره می کنه ! شما از کدوم مرورگر استفاده می کنید /؟

باتشکر احسان

Mask
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 21:00 عصر

دوست عزیز برنامه زیر رو نصب کن تمام کوکی ها و هیستوری و تمام سوابق رو پاک میکنه و یک log هم میده می تونی log رو بررسی کنی و تمام آدرس ها رو بدست بیاری.

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 21:04 عصر
دوست عزیز برنامه زیر رو نصب کن تمام کوکی ها و هیستوری و تمام سوابق رو پاک میکنه و یک log هم میده می تونی log رو بررسی کنی و تمام آدرس ها رو بدست بیاری.

دوست عزیز روزانه خیلی برنامه ها هستن و نوشته میشن که من و حتی شما دنبال اینیم که چه جوری ؟ من یکی شو می گم تا ببینی فقط قرار دادن فایل EXE کافی نیست .

برنامه کرک کردن پسوردهای ذخیره شده در Mozilla

باتشکر احسان

Mask
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 21:20 عصر
با سلام به جناب sanaz13x کاربر دائمی.
شرمنده اینو می گم و قصد جسارت ندارم.منو ببخشید اما چند پست قبلی شما رو خوندم سعی کنید یه مقدار بهتر جواب دوستان رو بدید.
و در مورد

من یکی شو می گم تا ببینی فقط قرار دادن فایل EXE کافی نیست .

با توجه به صحبت جنابعالی می شه اینجری نتیجه گیری کرد که یه مقدار عجله کردید و متوجه نشدید من چی گفتم.
ما نیاز نداریم که با دیدن یک برنامه دقیقا برنامه ای شبیه به اون یا با ساختار اون بنویسیم.
ما از برنامه ها ایده می گیریم.همین.
در مورد این برنامه هم کافیه که شما پس از پاکسازی کوکی ها فایل log این برنامه رو بررسی کنید و با نوشتن یه برنامه ساده همونطوری که این برنامه در مسیر های قید شده فایلها یا کوکی ها رو پاک می کنه به برنامتون همین مسیر ها رو بدید و بگید که فایلهای مسیر مذکور رو پاک کنه.
ما به علت مسلط نبودن زبان انگلیسی مجبوریم یک سری از فرایندها رو با برنامه های خارجی یاد بگیریم و گرنه در همین زمینه (پاک سازی کوکی و هیستوری) من حتی مقاله خارجی دارم.اما چه فایده....
بازم شرمنده دوست عزیز . انشا الله موفق باشی.

r0ot$harp
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 21:44 عصر
با سلام به جناب sanaz13x کاربر دائمی.
شرمنده اینو می گم و قصد جسارت ندارم.منو ببخشید اما چند پست قبلی شما رو خوندم سعی کنید یه مقدار بهتر جواب دوستان رو بدید.
و در مورد

با توجه به صحبت جنابعالی می شه اینجری نتیجه گیری کرد که یه مقدار عجله کردید و متوجه نشدید من چی گفتم.
ما نیاز نداریم که با دیدن یک برنامه دقیقا برنامه ای شبیه به اون یا با ساختار اون بنویسیم.
ما از برنامه ها ایده می گیریم.همین.
در مورد این برنامه هم کافیه که شما پس از پاکسازی کوکی ها فایل log این برنامه رو بررسی کنید و با نوشتن یه برنامه ساده همونطوری که این برنامه در مسیر های قید شده فایلها یا کوکی ها رو پاک می کنه به برنامتون همین مسیر ها رو بدید و بگید که فایلهای مسیر مذکور رو پاک کنه.
ما به علت مسلط نبودن زبان انگلیسی مجبوریم یک سری از فرایندها رو با برنامه های خارجی یاد بگیریم و گرنه در همین زمینه (پاک سازی کوکی و هیستوری) من حتی مقاله خارجی دارم.اما چه فایده....
بازم شرمنده دوست عزیز . انشا الله موفق باشی.

دوست عزیز من اصلا قصد جسارت نداشتم و حتی ندارم . ولی همیشه تو فروم ها می بینم کاربرا یه سوال می کنند و بقیه جواب چیزه دیگه ای می دن .

الان من دوروز هست دنبال پیدا کردن آرگومان DLL می گردم ولی پیدا نکردم .

باتشکر احسان

mohsen57
جمعه 29 شهریور 1387, 17:50 عصر
دوست عزیز هر مرورگری کوکی های خودش و یه جا ذخیره می کنه ! شما از کدوم مرورگر استفاده می کنید /؟

باتشکر احسان

من می خواستم کوکی های WebBrowser ویژوال بیسیک رو پاک کنم خیلی برام مهمه.

xxxxx_xxxxx
جمعه 29 شهریور 1387, 18:28 عصر
من می خواستم کوکی های WebBrowser ویژوال بیسیک رو پاک کنم خیلی برام مهمه.

دوست عزیز وقتی یه سوال به طور کامل و صحیح پرسیده نشه می بینید چقدر وقت خودتونو و بقیه رو میگیره.

موفق باشید/

mohsen57
شنبه 30 شهریور 1387, 14:50 عصر
کسی بلد نیست؟

یک برنامه نویس
شنبه 09 آذر 1387, 21:05 عصر
امیدوارم برای جواب دادن دیر نشده باشه

فکر کنم ویژوال بیسیک از کوکی های اکسپلورر استفاده می کنه.
اگه بخواهی از خود اکسپلورر استفاده کنی می تونی همه ی کوکی ها رو یکجا حذف کنی.
اگر هم بخواهی موردی حذف کنی توی ویندوز به مسیر زیر برو:
"C:\Documents and Settings\YourUser\Local Settings\Temporary Internet Files"
توجه کن که به جای YourUser یوزر ویندوزت رو قرار بده (همون اسمی که موقع logoff) می بینی.
بعد در مسیر مورد نظر توسط سرچ ویندوز دنبال فایل کوکی مربوط به سایتت بگرد. معمولا سایتها کوکی هاشون رو با اسمی ذخیره می کنند که شامل نام خود سایت میشه.