PDA

View Full Version : کد کردن کد برنامه های تحت وب asp.net !!

mhd_amini
جمعه 15 شهریور 1387, 01:39 صبح
با سلام خدمت اساتید محترم.
می خواستم ببینم راهی هست برای اینکه کد های برنامه های نوشته شده در asp.net که در هاست قرار میگیرند قابل روئت نباشد و یا به گونه ای رمز گذاری شوند.؟
چون پس از طراحی یک وب سایت و قرار دادن آن روی هاست تمام کد های برنامه از قبیل csharp. و aspx. توسط کسی که به کنترل پنل هاستینگ دسترسی دارد قابل مشاهده است.
با تشکر از همه .

mp2009
جمعه 15 شهریور 1387, 02:01 صبح
دوست عزیز اگه وبسایت خودتون رو publish و گزینه دوم رو تیک بزنید فایلاتون تبدیل به dll میشه و دیگه نمیشه محتواشو دید.

merlin_vista
جمعه 15 شهریور 1387, 10:11 صبح
+
البته حتماً نبايد گزينه دوم را تيك بزنيم براي تبديل شدن به DLL ، گزينه دوم در صورت تيك خوردن براي هر صفحه يك DLL ميسازه . ولي اگه گزينه دوم را تيك نزنيم (گزينه اول تيك داشته باشه ) فقط يك DLL ميسازه

peymannaji
جمعه 15 شهریور 1387, 12:23 عصر
برای پروژه هایی که صفحات زیادی دارند اگر از گزینه دوم استفاده بشه بهتره و سرعت لودینگ صفحه کاهش پیدا نمیکنه ...

mp2009
جمعه 15 شهریور 1387, 13:45 عصر
دوست عزیز اگه گزینه اول تیک بخوره همه سایت رو تو یه dll lیریزه . اینجوری برای هر بار تغییر دادن باید این فایلو دوباره کپی کنیم. اما اگه گزینه دوم تیک بخوره برای هر صفحه یه DLL میسازه.اینجوری دیگه نیاز نیست برای هر بار تغییر سایت تمامی فایل ها رو کپی کنیم.
موفق باشید

kezack
شنبه 16 شهریور 1387, 00:56 صبح
من سایتمو publish کردم و سرعت لودم نسبت به قبل بدتر شد یعنی بخاطر Publish کردن هست؟؟
البته هر 2 تا تیک یعنی اول و دوم را زدم

peymannaji
شنبه 16 شهریور 1387, 01:03 صبح
در این مورد آیتم های مختلفی رو باید در نظر گرفت که مهمترین اونها عبارتند از :

1- پایین بودن سرعت سرور
2- طریقه کد نویسی ( بعنوان مثال در یک فرم من از session استفاده کردم که سرعت لود سایت رو کاهش داده بود و امدم از یک hidden field استفاده کردم و سرعت دوباره نرمال شد )

اگه ممکن هست لینک وب سایتتون و اون صفحه ای که کند هست رو بزارید اینجا ...

kezack
شنبه 16 شهریور 1387, 10:04 صبح
www.tirkaranco.com (http://www.tirkaranco.com) این سایتی که publish کردم

peymannaji
شنبه 16 شهریور 1387, 16:13 عصر
سایت شما رو دیدم . هیچ مشکلی نداشت سرعتش هم خوب بود . برای سایتی مثل سایت شما اگه از گزینه دوم هم استفاده نکنی مشکلی پیش نمیاد ... اما در کل سرعتش نرمال بوده ... حالا اگر بخواهید سرعت سایتتون بیشتر هم بشه باید از caching‌ استفاده کنید که در این سایت بگردی مطالب خوبی پیدا میکنید ...

موفق باشید

saeed_Z_F
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 12:23 عصر
سلام

یعنی با استفاده از این قابلیت حتی با استفاده از decompiler یا هر ابزار دیگری نمیشه به کد وب سایت دسترسی داشت ؟

merlin_vista
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 12:42 عصر
سلام

یعنی با استفاده از این قابلیت حتی با استفاده از decompiler یا هر ابزار دیگری نمیشه به کد وب سایت دسترسی داشت

؟چرا كد را كه ميشه بر گردوند . با Refrector .

ولي تا دلت بخاد ابزار محافظت از كد دات نت هست .

dr_csharp
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 13:01 عصر
دوست عزیز اگه گزینه اول تیک بخوره همه سایت رو تو یه dll lیریزه . اینجوری برای هر بار تغییر دادن باید این فایلو دوباره کپی کنیم. اما اگه گزینه دوم تیک بخوره برای هر صفحه یه DLL میسازه.اینجوری دیگه نیاز نیست برای هر بار تغییر سایت تمامی فایل ها رو کپی کنیم.
موفق باشید
دوستان منظورشون از این گزینه ی دوم چه گزینه ای هست و کجاست ؟
من خودم واسه publish تا امروز رو پروژه راست کلیک کرده و Publish رو انتخاب میکردم !

anubis_ir
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 13:51 عصر
چرا پروژه رو به web application تبديل نمي‌كنيد؟
روي solution در VS كليك راست كنيد و گزينه convert to web application را انتخاب كنيد.

mp2009
پنج شنبه 21 شهریور 1387, 01:02 صبح
دوستان منظورشون از این گزینه ی دوم چه گزینه ای هست و کجاست ؟
من خودم واسه publish تا امروز رو پروژه راست کلیک کرده و Publish رو انتخاب میکردم !

داداش منظورم همون تیک هایی هستش که توی گزینه publish هست. اگه توجه کنی سه تا چک باکس میبینی.
منظورم چک باکس دومی هستش

mhd_amini
سه شنبه 26 شهریور 1387, 14:25 عصر
از همگی اساتید ممنونم.
فکر نمی کردم راه حل به این سادگی باشه!

niloofar21
جمعه 25 فروردین 1391, 23:01 عصر
حالا اگه موقع publish کردن سایت این error را بگیریم و فردا هم قرار باشه سیستم را نصب کنیم باید چه کار کنیم ؟

The process cannot access the file 'd:/website/database.mdf' because it is being used by another process

EnKamran
شنبه 26 فروردین 1391, 06:05 صبح
چرا اینجا اومدی سوال پرسیدی این تاپیک مال 4 سال پیشه !
معنی پیغام رو متوجه نشدی ؟ دیتابیست در حال اجراست و یه برنامه دیگه داره ازش استفاده میکنه.

niloofar21
شنبه 26 فروردین 1391, 20:11 عصر
چرا اینجا اومدی سوال پرسیدی این تاپیک مال 4 سال پیشه !
معنی پیغام رو متوجه نشدی ؟ دیتابیست در حال اجراست و یه برنامه دیگه داره ازش استفاده میکنه.

دیدم این پست مربوط به publish هست .گفتم شاید کسی بدونه :لبخند:به هر حال امروز مشکل حل شد .این شکلی که سرویس mssqlserver را در سرویس ها stop کردم . :لبخندساده: