PDA

View Full Version : عدم استفاده از sql server بمدت طولانی

najafi_1
چهارشنبه 01 مهر 1383, 14:37 عصر
من مدت تقریبی چند ماه از اس کیو ال سرور استفاده نکردم یعنی حتی آن را راه اندازی نکردم حالا که میخواهم وارد شوم اجازه نمیدهد و راه اندازی نمی شود.
بعضی از دوستان میگویند از خود سیکوئل سرور است آیا چنین چیزی صحت دارد؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

AminSobati
چهارشنبه 01 مهر 1383, 19:43 عصر
دوست عزیزم نرم افزار SQL Server یکی از قابل اطمینان ترین و قرص ترین نرم افزارهای دنیاست و به خودی خود دچار اشکال نمیشه!
مسئله اجازه ورود ندادن با راه اندازی نشدن دو مشکل جدا از هم هستند. لطفا مشکل خودتون رو دقیقتر بفرمایید و اگر پیغام خطایی دریافت میکنید، در اینجا Post بفرمایید.
با آرزوی موفقیت برای شما،
امین ثباتی MCSD

v_shalchian
چهارشنبه 01 مهر 1383, 23:49 عصر
دوست عزیزم نرم افزار SQL Server یکی از قابل اطمینان ترین و قرص ترین نرم افزارهای دنیاست و به خودی خود دچار اشکال نمیشه!

ممکنه
ولی من هم دو دفعه به این مشکل برخوردم که با نصب مجدد SQL server حل شد.

AminSobati
پنج شنبه 02 مهر 1383, 00:01 صبح
دوست عزیزم، نرم افزار SQL Server از پیچیدگیهای بسیاری برخورداره و یک SQL Server Admin باید دانش فنی بسیار بالایی داشته باشه. معمولا این ضعف از ما هستش که متوجه نمیشیم کجای کار مرتکب اشتباه شدیم لذا تصور میکنیم SQL Server دچار اشکال شده. البته هر نرم افزاری باگ داره و منکر اون نیستم، اما همیشه آرزو میکردم ای کاش خود ویندوز به اندازه SQl Server پایدار و Stable بود.
من تا امروز به مشکلی با SQL Server برنخوردم که به خاطرش مجبور بشم Reinstall کنم، مگر مواردی که در اون نقش داشتم (مثل دستکاری کردن ناصحیح Master Database و امثالهم)