PDA

View Full Version : اینترنت

hossein salimi
دوشنبه 18 شهریور 1387, 15:30 عصر
سلام خسته نباشید من چند مدت پیش بک سوالی تتوی فورم پورسیدم در باره ارتباط دو کامپیوتر در اینترنت و که استاد محترم جناب آقای کشاورز به من گفتن برو رباره Indy عطلاعات کسب کن و لی من indy رو تقریباٌ تا حد زیادی بلدم اما بازم نمیشه........ خودم حدث می زنم که این مشکل بخاطر ip هست(valid) ام باز هم از اساتید محترم سایت خواهش می کنم که راه حلی برای این مشکل پیدا کنن که با هر ip به این امکان میسر بشه >>>> از تمام عزیزان خواهش می کنم که نگین نمیش -کار نشد نداره - یا همون غیر ممکنه غیرممکنه.........:لبخندساده:
به نظر شما یک سری برنامه ها مثل sub7 و net devil که یه فایل سروری رو می فرستادن توی رایانه قربانی بعد بوسیله ip و port با اون ارتباط برقرار می کردن؟این هم فکر می کنم مثل همین مورده........................................ .................................................. ...............................

با تشکر از همه دوستان با ارزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین موفقیت همه شما عزیزان...
سلیمی

hossein salimi
جمعه 22 شهریور 1387, 16:14 عصر
اقایون محترم مساعدت؟؟؟؟؟HELPP PLZ

vcldeveloper
جمعه 22 شهریور 1387, 17:00 عصر
به من گفتن برو رباره Indy عطلاعات کسب کن و لی من indy رو تقریباٌ تا حد زیادی بلدم اما بازم نمیشه........ خودم حدث می زنم که این مشکل بخاطر ip هست(valid) ام باز هم از اساتید محترم سایت خواهش می کنم که راه حلی برای این مشکل پیدا کنن که با هر ip به این امکان میسر بشهواقعا انتظار دارید با این توضیح جواب هم دریافت کنید؟!!
از یک طرف میگید Indy را تا حد زیادی مسلط هستید، بعد در اینجا (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=121679) میگید نمی دونید idFtp چطور کار میکنه. اینجا هم فقط میگید نمیشه! چی نمیشه؟! چکار می خواستید بکنید که نمیشه؟! چه کدی نوشتید که نمیشه؟! انتظار دارید ما مشکلتان را حدس بزنیم؟!
این همه خلایق از Indy برای کارهای مختلف استفاده کردند، باهاش حتی وب سرور نوشتند، یا CodeGear اساس ارتباطاتش در DataSnap 2009 را برپایه آن گذاشت، مشکل IP پیدا نکردند، حالا شما مشکل پیدا کردید، انگار کل کامپوننت مشکل پیدا کرده؟!