PDA

View Full Version : سوال: مشکل با tab و gridview

a_mehdizadeh
سه شنبه 19 شهریور 1387, 19:06 عصر
سلام به همگی
من با AjaxControlToolkit یه Tab ایجاد کردم که چند تا TabPage داره و توی چند تا از این TabPage ها یه GridView دارم که می تونه Update بشه اولین مشکلم اینکه GridView تقریبا یه خط در میون Update میشه یعنی یه سطر Update میشه و سطر بعد نمیشه و دومین مشکلم اینکه وقتی روی Edit کلیک میکنم کل صفحه Refresh میشه و برمی گردم به TabPage ای که ActiveTabPage من بوده وباید دوباره به TabPage قبلی برگردم و وقتی Cancel یاUpdate رو کلیک میکنم Cancel یاUpdate رو انجام میده و دوباره به ActiveTabPage برمی گرده و خواستم با UpdatePanel مشکلم حل کنم ولی نشد ، ممنون میشم اگه کمکم کنید.

a_mehdizadeh
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 11:59 صبح
سلام
واقعا کسی نمی دونه برای مشکلی که با tab دارم باید چی کار کنم چون اگه نتونم این مشکل رو برطرف کنم باید کار هایی که تا الان انجام دادم رو دوباره انجام بدم و به جای یک صفحه باید از چند صفحه استفاده کنم ولی نمی خوام این کار رو بکنم لطفا اگه راه حلش رو می دونید کمک کنید.

a_mehdizadeh
جمعه 22 شهریور 1387, 00:29 صبح
سلام

واقعا کسی نمیدونه باید چی کار کنم نمی دونم شاید نتونستم منظورم رو برسونم در مورد UPDATE کردن توی GRIDVIEW گفتم که یه سطر در میون UPDATE میشه کدی که براش نوشتم رو اینجا گذاشتم شاید بهتر منظورم رو متوجه بشید:

protected void BOOKUPDATE_Click(object sender, EventArgs e)
{

foreach (GridViewRow MYROW in GridView3.Rows)
{

if (MYROW.RowState == DataControlRowState.Edit)
{
Label BID = (Label)MYROW.FindControl("BID");

TextBox TI = (TextBox)MYROW.FindControl("ETI");

TextBox W = (TextBox)MYROW.FindControl("EW");

TextBox PUB = (TextBox)MYROW.FindControl("EPUB");

TextBox COM = (TextBox)MYROW.FindControl("ECOM");

TextBox TR = (TextBox)MYROW.FindControl("ETR");

TextBox YEAR = (TextBox)MYROW.FindControl("EYEAR");

TextBox ISBN = (TextBox)MYROW.FindControl("EISBN");

DS1TableAdapters.TBL_BOOK2TableAdapter BOOK =
new DS1TableAdapters.TBL_BOOK2TableAdapter();
//UPDATE METHOD
BOOK.UpdateBOOK(TI.Text,…);
}
}

}

یه سوال دیگم اینه که اگه برای گریدویو DELETE بذارم چطوری فایل مربوطه اش رو DELETE کنم چون GRIDVIEWمن کتابهای موجود در کتابخونم رو نمایش میده که این کتابها توی یه فولدر ذخیره شدن .
و دیگه اینکه این GRIDVIEW که توی یه TAB که با AjaxControlToolkit درستش کردم هستش که وقتی می خوام صفحه های مختلفش رو انتخاب کنم TabPage ای که Active هست می یاد و دو باره باید برگردم به TabPage ای توش GRIDVIEW رو دارم حالا با این مشکلات شما می گید باید چی کار کنم امیدوارم این بار یکی جوابمو بده.