PDA

View Full Version : سوال: ارشيو از بانك

amir190d
پنج شنبه 21 شهریور 1387, 18:22 عصر
با سلام خدمت دوستان بازم يك سوال من مي خواهم تو برنامم قسمتي باشه كه طرف بتونه ارشيو 3 تا 4 ماه پيش ببينه مثلا سر هر ماه خودكار برنامه يك ارشيو از بانك در ست كنه و هر 4 ماه ارسيو پاك كنه چه كار بايد بكنم بانكمم dbisam هست

Hsimple11
پنج شنبه 21 شهریور 1387, 23:37 عصر
در مورد Backup و Restore که فکر کنم در پستهای اخیر به جواب رسیدید.

در مورد اینکه هر چند مدت اینکار انجام شود میتوانید تاریخ را چک کنید(اگر قرار است Backup گیری پس از باز کردن روتین برنامه انجام شود). یا اگر خود DBISAM چنین امکانی را دارد که بصورت Scheduled پشتیبان تهیه کنید. و یا اگر میخواهید بدون اینکه مثلا در آن روز نیازی به باز کردن برنامه باشد میتوانید برنامه گرفتن پشتیبان را در Scheduled Tasks ویندوز قرار دهید. همین کلمات را جستجو کنید فکر کنم به جواب برسید.

amir190d
جمعه 22 شهریور 1387, 11:59 صبح
دستت درد نكنه كارم را انداختي راستي يك سوال ديگه دارم كه اين خيلي واجبه اگه برنامه يا كدي در اين مورد هست برام بگزار من سوالم اينجا مي گم كه پست الكي نزنم من برنامه اي نوشتم كه مي خواهم تو يكي از فرم هام بعضي از فيلدها پر كردنش اختياري و بعضي اجباري باشه و اگه كسي فيلد هاي اجباري را خالي گذاشت ضمن دادن يك پيغام فيلد مورد نظر رنگش مثلا قرمز بشه دوستان اگه كدي دارن بزارن ممنون مي شوم در ضمن بانكم هم (dbisam هست

Cave_Man
جمعه 22 شهریور 1387, 13:21 عصر
توی یه تاپیک دیگه باید بپرسیش

Hsimple11
جمعه 22 شهریور 1387, 13:47 عصر
این سوال را چند وقت پیش نپرسیده بودید؟!

در ضمن اگر موضوع دیگری را میخواهید مطرح کنید و تا حالا هم مطرح نشده، تاپیک جدیدی ایجاد کنید. دیگه اون موقع تاپیک الکی نیست.