PDA

View Full Version : سوال: چگونه ديتابيس SQL را به همراه برنامه ام ارسال كنم...

Afshin160
جمعه 22 شهریور 1387, 01:58 صبح
سلام به تمامي دوستان برنامه نويس......
اميدوارم سلامت و تن درست باشيد........
من برنامه اي به زبان .net نوشتم به و با database SQL Server 2005 قراراين برنامه را چند USER در جا هاي مختلف كار كنند يعني تحت شبكه نيست ...حال چند سوال دارم....

1- من بايد اين Database را به چه صورت به سيستم USER هايم انتقال بدهم ...؟

2- براي كار بااين برنامه چه برنامه هايي بايد رو سيستم آنها نصب كنم يعني چه برنامه هايي را در Setup برنامه ام در نظر بگيرم ....؟

3- شنيدم براي كار كردن SQL2005 بايد برنامه اي تحت نامه MSDBE رو سيستم user نصب شود .. اون را از كجا تهيه كنم و به چه صورت نصب كنم...؟

با سپاس افشين160

esmartiz_red
جمعه 22 شهریور 1387, 13:01 عصر
دوست عزیز اگه از installsheild برای ساخت setup استفاده کنی تمام چیزایی که برای اجرای نرم افزارت یا به قولی همون پیش نیازهای اجرای نرم افزار احتیاج داری توی setup قرار بدی و همین طور می تونی database مورد نظرت رو هم هنگام نصب attach کنی

Afshin160
جمعه 22 شهریور 1387, 15:17 عصر
سلام...
از راهنمايي تون متشكرم...

بله من از installsheild ايتفاده مي كنم .. ولي اگه امكان داره ميشتر توضيح بدهيد...يعني كجاي installsheild بايد آنها را اضافه كنم ...

Afshin160
جمعه 22 شهریور 1387, 23:52 عصر
سلام لطفا" به من بگيد كجاي installsheild و چي را اضافه كنم....

esmartiz_red
یک شنبه 24 شهریور 1387, 00:06 صبح
تو installsheild 12 تب installation designer رو انتخاب کن سمت چپ یه سری منوی درختی داری تو قسمت application data یه گزینه داری با نام redistrbutables روش کلیک کن سمت راستش گزینه هایی که می تونی به عنوان پیش نیازها به پروژه ات اضافه کنی که هنگام نصب نرم افزارت روی سیستم نصب بشه رو انتخاب کنی
برای اجرای بانک sql 2005 باید گزینه microsoft sql server 2005 express رو به پروژت اضافه کنی