PDA

View Full Version : برنامه مدیریت کتابهای دیجیتال Control_book

as13851365
شنبه 23 شهریور 1387, 11:21 صبح
از اين که اين برنامه را براي مديريت فايل هاي pdf خودتان ( و ساير فايل ها) انتخاب می کنید کمال تشکر را دارم و اميدوارم که اين برنامه خواسته هاي شما رو برآورد کند.

در ادامه توجه شما را به توضيحاتي درباره امکانات و نحوه استفاده از برنامه جلب مي کنم .

http://yahook.persiangig.com/Program/Control_book_1/asle.png

وقتی که برنامه را برای اولین بار اجرا کردید با صفحه ای مانند عکس بالا مواجه خواهید شد و حالا قسمت هایی از برنامه را شماره گذاری کردم تا راحتتر بتوانم کارکرد برنامه را شرح دهم.

http://yahook.persiangig.com/Program/Control_book_1/asle_number.png

1 ) مرتب کردن : امکان مرتب سازی رو بر اساس مقادیر نام - گروه - اندازه فایل برای شما فراهم می کنه که با انتخاب هر گزینه لیست براساس انتخاب شما مرتب می شود

2 ) انتخاب گروه : شما می توانید به صورت مستقیم گروه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و در داخل این گروه به جستجوی کتاب ها بپردازید

3 ) نام فایل : نام فایل ثبت شده در برنامه در این قسمت نشان داده می شود

4 ) گروه : ( نام گروه کتاب ثبت شده ) و اندازه فایل :( اندازه کتاب به کیلوبایت) در این قسمت قرار داده شده است

5 ) اجراء : برای باز کردن کتاب می توانید بعد از انتخاب کتاب مورد نظر از این گزینه استفاده کنید .

6 ) در این قسمت مشخصات کل کتاب های انتخاب شده و شماره سطری که در آن هستیم نمایش داده می شود

7 ) در این قسمت شما می توانید کتاب ها رو انتخاب کنید و برای بازکردن کتاب می تونید از دابل کلیک و یا کلید اینتر صفحه کلید استفاده کنید.

8 ) در این قسمت تاریخ و ساعت سیستم نمایش داده می شود.

اندازه فایل 800 کیلوبایت
لینک دانلود http://yahook.persiangig.com/Program/Control_book_1/control_Book.rar

اگر در برنامه کم و کاستی مشاهده می کنید خوشحال می شم که بگید !:قلب:

samprp
شنبه 23 شهریور 1387, 14:09 عصر
سلام
خسته نباشید برنامه خوبی شده
فقط زیاد یه هش رسیدید منظورم اینه که اگه امکان داره اسکین برداشته بشه تا سبک تر بشه
به نظرم اگه امکان رفتن به تری رو هم اضافه کنی خیلی بهتره و جای کمتری هم روی نوار وظیفه می گیره

در ضمن اگه امکان سرچ داخل خود ایبوکا هم داشت که دیگه عالی بود.

iranfa
یک شنبه 24 شهریور 1387, 05:34 صبح
اگه امکان هست یکجا دیگه آپلود کنبد
ممنون

as13851365
یک شنبه 24 شهریور 1387, 12:15 عصر
سلام
خسته نباشید برنامه خوبی شده
فقط زیاد یه هش رسیدید منظورم اینه که اگه امکان داره اسکین برداشته بشه تا سبک تر بشه
به نظرم اگه امکان رفتن به تری رو هم اضافه کنی خیلی بهتره و جای کمتری هم روی نوار وظیفه می گیره

در ضمن اگه امکان سرچ داخل خود ایبوکا هم داشت که دیگه عالی بود.

برنامه زیاد سنگین نیست که بخوام اسکین رو حذف کنم !
درباره پیشنهاد دوم شما هم یه نگاه به برنامه می اندازم تا ببینم چی می شه !

اگه امکان هست یکجا دیگه آپلود کنبد
ممنون

یعنی لینک دانلود مشکل داره ( لینک دانلود سالم است )

h_mohamadi
دوشنبه 25 شهریور 1387, 05:40 صبح
می شود یک لینک دیگ بگذارید چون دانلود نمی شود؟

iranfa
دوشنبه 25 شهریور 1387, 08:13 صبح
باور کنید پرشین گیگ برای یک عده از ما خراب است ، تمامی لینک هاش خواهش میکنم چه در اینجاو چه در جاهاب دیگر النماسادر پرشین گیگ آپلود نکنید
بسیار متشکرم

iranfa
دوشنبه 25 شهریور 1387, 08:34 صبح
سلام به هزار بد بختی دانلود کردم ( اما لطفا دیگه تو اونجا آپ نکنید ، ) مممنون
قرض از پست این بود که بگم اون جدول سمت راست چه کامپونتی ( dbgrid نیست چون در حال اسکرول آپدیت نمیشه اما تو برنامهتون این آپدیت میشه )

pad_kay
دوشنبه 25 شهریور 1387, 13:39 عصر
با سلام و خسته نباشید
در صورت امکان سورس برنامه را قرار دهید با تشکر از شما