PDA

View Full Version : سوال: استفاده از Profile در هنگام Create User

Rambod
شنبه 23 شهریور 1387, 16:07 عصر
من ميخوام يه Customized Create User Control درست كنم كه كاربر يوزرنيم و پسورد و ايميل و سئوال امنيتي و يكسري سئوالات ديگه (مثل جنسيت، سن، تاريخ تولد و ....) رو وارد كنه.
اول ميام با Membership.CreateUser يوزر مورد نظر رو ميسازم و بعد Valueهايي كه در Profile تعريف كردم رو مقدار دهي مي‌كنم. اما Error ميده كه نميتونه اين كار رو براي Anonymous User انجام بده.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

salehbagheri
شنبه 23 شهریور 1387, 19:07 عصر
ببینید برادر! شما که جزء با تجربه های انجمن هستید!

سوال بی کد، یعنی No Answer

شما برای حل مشکل سعی کنید از Sub های پیش فرض خود CUW استفاده کنید. در ضمن شما پروفایلها رو کجا تعریف کردید؟ در Web.config ؟

Saber_Fatholahi
یک شنبه 24 شهریور 1387, 09:37 صبح
ببین داداش منم این مشکل داشتم شما اول باید بیای یوزر ایجاد کنی بعد توی Event ،Created Userکنترل کریت یوزرت بیای باپروفایل کار کنی برای بدست آوردن پروفایل یک کاربر خاص می تونی ازکد زیر استفاده کنی ببخشین اگه ناقصم هست

ProfileCommon common = Profile.GetProfile(username);
کارهایی که می خواین انجام بدین

common .Save();

Rambod
یک شنبه 24 شهریور 1387, 11:26 صبح
خواستم بيام بگم مشكل با استفاده از CommonProfile حل شد كه ديدم دوستان زحمتش رو كشيدند.
دقيقاً وقتي CreateUser انجام شد، بايد از كد زير براي اضافه كردن اطلاعات به پروفايل استفاده كرد.

Dim P As ProfileCommon

P = ProfileCommon.Create(Username, True)
P.Address = EdtAddress.Text
P.Phone = EdtPhone.Text
P.Gender = EdtGender.Text
P.Job = EdtJob.Text

P.Save()

skflower
دوشنبه 26 بهمن 1388, 22:47 عصر
خواستم بيام بگم مشكل با استفاده از CommonProfile حل شد كه ديدم دوستان زحمتش رو كشيدند.
دقيقاً وقتي CreateUser انجام شد، بايد از كد زير براي اضافه كردن اطلاعات به پروفايل استفاده كرد.

Dim P As ProfileCommon

P = ProfileCommon.Create(Username, True)
P.Address = EdtAddress.Text
P.Phone = EdtPhone.Text
P.Gender = EdtGender.Text
P.Job = EdtJob.Text

P.Save()

آقا ممنونم ولی من با C# کار میکنم. میشه بگید اسم رویدادی که بعد از CreateUser اتفاق میفته چیه؟
آقای فتح اللهی از زیر برنامه های هندل شده استفاده کردن که تو سی ساپورت نمیشه.
من باید چیکار کنم؟

skflower
سه شنبه 27 بهمن 1388, 12:15 عصر
لطفاً یه نفر یه راه حل بده.
وقتی روی Create User Wizard دوتا کلیک میکنم رویدادی که برای برنامه نویسی میاد CreatedUser هستش. ولی وقتی کدها رو اونجا میزنم فایده ای نداره و تو پروفایل هیچچی ثبت نمیشه.

raziee
سه شنبه 27 بهمن 1388, 20:01 عصر
استفاده از profile خود دات نت پیشنهاد نمیشه!
خودتون یه جدول بسازید و بهش دسترسی داشته باشد.

skflower
سه شنبه 27 بهمن 1388, 21:15 عصر
استفاده از profile خود دات نت پیشنهاد نمیشه!
خودتون یه جدول بسازید و بهش دسترسی داشته باشد.

حرفتون درسته. ولی باز هم همین قضیس. اطلاعات رو که میخوام وارد جدول خودم بکنم باید تو یه رویدادی این کداشو بنویسم دیگه. کجا بنویسم؟