PDA

View Full Version : ذخیره صدا در بانک

parisa_vb
شنبه 23 شهریور 1387, 15:46 عصر
سلام..چطور میشه فایل صدا رو در بانک ذخیره کرد..در کل ذخیره صدا و فراخونی اون از بانک چطوریه؟
ممنون

vahid_d_0101
شنبه 23 شهریور 1387, 15:49 عصر
من فکر نکنم بشه ولی اگر هم بشه حجم فابل اطلاعاتی بسیار زیاد میشه که این خودش برای یه برنامه که دارای بانک اطلاعاتی هست خیلی مشکل بزرگیه

xxxxx_xxxxx
شنبه 23 شهریور 1387, 15:51 عصر
همواره ذخیره فایل ها در بانک با افزایش حجم بانک روبرو شده. (خیلی زیاد) این کار غیر منطقیه. اگه از یه روش دیگه استفاده کنید بهتر نیست؟

parisa_vb
شنبه 23 شهریور 1387, 17:48 عصر
یعنی کسی نمیدونه...........خوب این روش خیلی بهتره..تازه فایلهای صوتی که من میخوام استفاده کنم خیلی کم حجمه..

xxxxx_xxxxx
شنبه 23 شهریور 1387, 18:00 عصر
بحث یاد داشتن یا نداشتن نیست. آخه تا حالا کی این کارو کرده یا حتی چه کسی دنبال این کار رفته؟
نمی خوام پست اضافی بدم ولی شما بفرمایید هدفتون چیه تا راه های بهتری از جانب دوستان پیشنهاد بشه.

در مورد حجم هم باید خدمتتون عرض کنم که فضای بانک شما در نهایت 5 برابر حجم فایل های میشه که شما در بانک قرار دادین. این موردو تست کردم.

حالا اگه شما خیلی اسرار بر این کار دارید می تونید صبر کنید تا دوستان نظر خودشونو اعلام کنند. شاید یکی پیدا شه که این کارو کرده باشه/

vahid_d_0101
شنبه 23 شهریور 1387, 19:27 عصر
این فقط یه نظر هست :
من نمیدونم میشه این کارو کرد یا نه ولی شاید بشه شما باید فایل رو کامپایل کنید به باینری بعد اونو تو بانک ذخیره کنی و وقتی خواستی اون فایل رو باز کنی اون باینری رو به صورت فایل قبلی در بیاری
از نظر من باید این کار شدنی باشه ولی اگر شدنی هم باشه سرعت برنامه بسیار پایین میاد و خیلی برنامه هنگ میکنه.

xxxxx_xxxxx
شنبه 23 شهریور 1387, 19:57 عصر
خب بزارید یه کار قابل انجامو که صد در صد جواب میده بگم ولی بازم می گم که این کار منطقی نیست.

شما تمام فایل های صوتی خودتونو به صورت Resource به پروژتون اضافه کنید.بعد هرجا که لازم بود یکی از اونا رو بیرون میارید و استفاده می کنید/ مزیت این روش نسبت به روش ذخیره در بانک اینه که حجم فایل های صوتی اضافه شده به پروژه ثابت می مونه یعنی شما هیچ افزایش حجمی نخواهید داشت.
اینطوری میشه:
حجم فایل اجرایی+ حجم کلیه فایل های صوتی >>>= حجم فایل اجرایی نهایی

r0ot$harp
شنبه 23 شهریور 1387, 20:54 عصر
parisa_vb (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=56419) دوست عزیز بهتره بگین اندازه ی فایل های شما تو چه رنج اندازه ای هست ؟

باتشکر احسان

moharramiasl
شنبه 23 شهریور 1387, 21:47 عصر
برای این کار استفاده از بانک sql بهتره