PDA

View Full Version : چگونگی ساخت فایل Setup

amin3271
شنبه 23 شهریور 1387, 16:47 عصر
از دوستان میخوام روش ساخت فایل setup رو بطور کامل و دقیق برام توضیح بدن.
برنامه ام با #c نوشته شده و بانک اطلاعاتی ام با Sqlserver2000 ساخته شده است.

مهدی رحیم زاده
شنبه 23 شهریور 1387, 20:30 عصر
سعی می کنم تا آخر امشب باتون بنویسم و بزارم تا استفاده کنید .
فعلا

esmartiz_red
یک شنبه 24 شهریور 1387, 00:16 صبح
دوست عزیز یه جستجو تو همین سایت در مورد installsheild بکنین یه pdf خوب در موردش پیدا می کنین

shgroup
یک شنبه 24 شهریور 1387, 01:27 صبح
iranmsb (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=18292) عزیز
چی شد ما منتظریم ...

esmartiz_red (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=49708) عزیز
اصلا با InstallShield حال نمی کنم - فقط Setup خود دات نت

amin3271
یک شنبه 24 شهریور 1387, 14:59 عصر
iranmsb (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=18292) عزیز
چرا خبری از شما نشد؟
در ضمن میخوام sqlserver هنگام نصب برنامه روی سیستم نصب بشه.

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 24 شهریور 1387, 15:59 عصر
چشم
دارم آمادش می کنم . تا شب حتما میزارم اینجا
اما در مورد SQL قول نمی دم .

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 24 شهریور 1387, 22:20 عصر
اینم فایل PDF آموزشی که قولشو داده بودم .
امیدوارم که بدرد بخوره .
شرمنده دوستان که یکمی دیر شد .
موفق باشید .

amin3271
دوشنبه 25 شهریور 1387, 09:30 صبح
ضمن تشکر
من طبق راهنمای شما شروع به ساخت فایل setup کردم اما به یه مشکل خوردم
در صفحه 3 راهنما در پارگراف 3 گفته اید " اگه به پنجره ای که باز میشه نگاه کنید ..." در هنگام ساخت shortcut برای من این پنجره باز نمیشه . درضمن یه خطا میده که باید خاصیت AlwaysCreate پوشه ای که در اون shortcut رو ساختی ، true کنی.
لطفا این مشکل من رو حل کنید.

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 25 شهریور 1387, 15:20 عصر
ضمن تشکر
من طبق راهنمای شما شروع به ساخت فایل setup کردم اما به یه مشکل خوردم
در صفحه 3 راهنما در پارگراف 3 گفته اید " اگه به پنجره ای که باز میشه نگاه کنید ..." در هنگام ساخت shortcut برای من این پنجره باز نمیشه . درضمن یه خطا میده که باید خاصیت AlwaysCreate پوشه ای که در اون shortcut رو ساختی ، true کنی.
لطفا این مشکل من رو حل کنید.
می تونید روی فایل exe برنامه تون بعد از Add کردنش راست کلیک کنید و بعد Create Shortcut رو انتخاب کنید . همونجا یک Shortcut براتون از اون فایل ایجاد می کنه . حالا می تونید این Shortcut رو هرجایی که دوست دارید مثلا پوشه User`s Desktop یا هرجای دیگه ای Drag کنید .و باقی آموزشو هم که نوشتم .
موفق باشید .

amin3271
دوشنبه 25 شهریور 1387, 17:20 عصر
خوب مشکل حل شد اما دو تا سوال
اول اینکه آیا من مجبورم SqlServer2000 رو روی سیستم مقصد به طور جداگانه نصب کنم یا راهی هست که هنگام نصب برنامه sqlserver نصب بشه
دوم اینکه تو پوشه Debug مربوط به پروژه setup چند تا پوشه مثل crystalReports و windowsInstaller3.1 هست که توی اونها هم فایل نصبی است آیا لازم هست هنگام نصب برنامه روی سیستم مقصد این فایل ها را جداگانه نصب کنیم یا اینکه خودبخود با نصب فایل setup اصلی اینها خودشون نصب میشن.
با تشکر

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 25 شهریور 1387, 23:42 عصر
در مورد Sql زیاد اطلاع ندارم اما اون 2005 رو خودش نصب می کنه . البته فایلهای لازم برای شناخت بانک
در مورد سئوال دومتون هم نه شما اصلا با اونا کاری ندارین و موقع نصب در صورتی که نصب نباشن خودشون نصب میشن و اگه نصب باشن نصب نمیشن .
موفق باشید .

Alen
سه شنبه 02 مهر 1387, 12:48 عصر
حالا يه سول ديگه راجع به ساخت setup
من يه برنامه كوچيك دارم كه با #C نوشتم و وظيفش اينه كه كاراي مربوط به ديتا بيسم رو سروسامون بده
مي خوام ببينم ميشه اينو به setup‌اضافه كنم تا بعد از انجام همه كارها و در انتها اينم اجرا بشه؟
و كاربر مجبور نباشه به طور جداگانه اونو اجرا كنه؟
از batch files نمي تونم استفاده كنم چون بعد از نصب windows installer سيستم احتياج به restart‌داره
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 02 مهر 1387, 19:40 عصر
فکر می کنم که بشه ، یعنی قطعا میشه اما چطوریشو نمی دونم ...
یکم روش کار کنم براتون میگم .

esmartiz_red
چهارشنبه 03 مهر 1387, 00:35 صبح
خوب بگو اون برنامه ات چه کار می کنه ؟
اما به نظر من بازم بهترین گزینه برای ساخت setup استفاده از یکی از نرم افزار هایی که به طور حرفه ای برای این کار در نظر گرفته شدن تعدادشونم که کم نیست
دیگه این همه دردسر که چه کار کنم رو نداری

Alen
چهارشنبه 03 مهر 1387, 09:29 صبح
اون برنامه ديتابيسم رو attach ميكنه ‏ ، مود تاييد اعتبار sql رو عوض مي كنه ، كاربر مورد نظر منو ميسازه و . . .

m.toosi
شنبه 18 دی 1389, 21:12 عصر
این فایل Create Setup learning.zip (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=23172&d=1221416406)
دقیقا همون چیزی بود که دنبالش می گشتم

متشکرم از شما دوست عزیز

babak_com
شنبه 27 فروردین 1390, 23:20 عصر
سلام دوست عزیز
این pdf ی که دادی مفید بود ولی من نمیدونم چه فالهایی رو و از کدوم فولدر باید انتخاب و در فولدری که برای بیلد کردن ساختیم قرار بدم

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 28 فروردین 1390, 10:18 صبح
دوستان اگه بخواهيم برنامه نصب اطلاعات نصب از اينترنت بگير و روي كامپيوتر مقصد نصب كن بايد چطوري عمل كرد ؟ آيا همچين چيزي ممكن هست؟

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 03 اردیبهشت 1390, 11:55 صبح
دوستان اگه بخواهيم برنامه نصب اطلاعات نصب از اينترنت بگير و روي كامپيوتر مقصد نصب كن بايد چطوري عمل كرد ؟ آيا همچين چيزي ممكن هست؟

آيا همچين چيزي ممكن هست؟ البته ديدم ولي نيدونم چطوري كسي بلد آموزش بده؟

fool66
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 22:34 عصر

فکر کنم این قابلیت رو داشته باشه

http://barnamenevis.org/showthread.php?396697-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-setup

Fery666
شنبه 04 خرداد 1392, 09:14 صبح
سلام دوستان . یه کمک بهم کنین . فردا باید پروژه خودم رو تحویل بدم .

من یه برنامه نویشتم به VB.net و بانک اکسس و گزارش گیری از StimulSoft 2011.3
برنامه رو من با خود VS ستاپ ساختم روی بعضی سیستم ها با بانک مشکلی نداره ولی به Stimulsoft گیر میده .
ولی روی سیستم های 64 بیت به بانک من گیر میده . پیغام : Microsoft.ACE.OLEDB میده .

قبلا با وی بی 6 کار می کردم با برنامه Setup Factory می تونستم ببینم برنامه من به چه فایل های DLL نیاز داره . حالا من باید از کجا بدونم که برنامه من به چه فایل های DLL نیاز داره .

اگر روی سیستم شخص اصلا هیچی نصب نباشه ویندوز رو تازه عوض کرده باشه باید چکار کنم ؟؟؟؟؟

شما رو به خدا جواب بدین .

majid.gymnast
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 11:11 صبح
سلام
شاید لینک زیر بدردتون بخوره
http://pgar.ir/index.aspx?id=7

mehdi_7373
شنبه 05 مرداد 1392, 14:43 عصر
اینم فایل PDF آموزشی که قولشو داده بودم .
امیدوارم که بدرد بخوره .
شرمنده دوستان که یکمی دیر شد .
موفق باشید .

واقعا ممنون
عالی بود