PDA

View Full Version : سوال: سوالي داشتم در مورد طراحي جداول در اكسس 2003

alifatehi
یک شنبه 24 شهریور 1387, 01:21 صبح
سوالي داشتم در مورد طراحي جداول در اكسس 2003

من يك جدول دارم كه اطلاعاتي فرد را دريافت مي كند وبا يك كليد به جدول بيمه ( كه اطلاعات بيمه نامه رو داخل دارد) وصل است . وجدول چك با كيد ديگري با جدول بيمه متصل است.
نكات : حداكثر چك دريافتي از يك نفر 10 چك است مي خواستم بدونم آيا اين جدول كهدر مورد چك است درست است در صورت درست نبودن مي توانيد راهنمايي كاملي بكنيد مچكر مي شم

لينك دانلودپايكاه داده (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=23122&d=1221340459)

خيلي مهمه

amirzazadeh
یک شنبه 24 شهریور 1387, 11:24 صبح
دوست عزيز به نظر مياد كليد هاي شما درست انتخاب نشده به عنوان مثال در جدول BimeId به جاي CodeBime مجددا از UserId استفاده شده كه باعث ايجاد ارتباط يك به يك گرديده ودر صورتيكه يك فرد بيش از يك نوع بيمه خريداري نمايد ركورد شما خطاي duplicate توليد خواهد نمود.
درمورد جدول چكها نيز بهتره شماره چك و تاريخ اون با هم كليد انتخاب بشند و به صورت ساب فرم به جدول يوزر باند بشه.
..............................
موفق باشيد

alifatehi
دوشنبه 25 شهریور 1387, 01:42 صبح
دوست عزيز به نظر مياد كليد هاي شما درست انتخاب نشده به عنوان مثال در جدول BimeId به جاي CodeBime مجددا از UserId استفاده شده كه باعث ايجاد ارتباط يك به يك گرديده ودر صورتيكه يك فرد بيش از يك نوع بيمه خريداري نمايد ركورد شما خطاي duplicate توليد خواهد نمود.
درمورد جدول چكها نيز بهتره شماره چك و تاريخ اون با هم كليد انتخاب بشند و به صورت ساب فرم به جدول يوزر باند بشه.
..............................
موفق باشيد

خيلي مچكر بابت راهنمايي كه كردي عزيز كمي بيشتر مي توني در مورد جدول چكها توضي بدي منظور از ساب فرم چيه

amirzazadeh
دوشنبه 25 شهریور 1387, 09:27 صبح
خيلي مچكر بابت راهنمايي كه كردي عزيز كمي بيشتر مي توني در مورد جدول چكها توضي بدي منظور از ساب فرم چيه
دوست من نمونه شما رو براي سه تا جدول مورد نظر تغيير دادم اميدوارم به دردت بخوره.
............................
موفق باشيد